BLK عشق عجیب و غریب, سیاه, آینده, آلیس ضد شورش را پوشیدنی هنر و هنر دیگر اتفاقات این هفته

خلاصه ما شامل سه جدید نشان می دهد در کنکوردیا دو طبیعت با مضمون نمایشگاه در منگو گالری هنر الهام گرفته از مد در آلیس شورش استودیو و شش, سیاه, عجیب و غریب, اتومبیل های هنرمندان روند خود را در یک رویداد خاص در Hennepin تئاتر اعتماد.

BLK عشق: هنرمند صحبت

که در آن: Hennepin تئاتر اعتماد رویداد مرکز 900, Hennepin, Ave. مینیاپولیس

آنچه در آن در مورد: چه آینده ای سیاه مینه سوتا نگاه مانند? این هنرمند بی درنگ برای “BLK عشق” نمایشگاه شامل شش, سیاه, عجیب و غریب, ترانس, هنرمندان, در, Hennepin, تئاتر اعتماد رویداد مرکز. نمایش سیاه و چشم انداز گروه, ویژگی های کار با Ayana نیزه چی چی X مایل Jamison نوح لارنس-دارنده Qwayed Akuei و Yasmeenah. آنها بحث در مورد این موضوع در این هفته هنرمندان صحبت کنید.

چرا شما باید بروید: پیوستن به گفتگو با این شش هنرمندان در حال ظهور به عنوان آنها در مورد چشم انداز خود را از آینده است. آنها همچنین به اشتراک گذاری تجارب خود را به عنوان بخشی از یک گروه به رهبری, سیاه, چشم انداز جمعی و نانسی Musinguzi.

زمان: 5:30-7:30 p. m. روز شنبه

John-Mark Schlink

جان-علامت Schlink

سه دهانه در کنکوردیا گالری این هفته

که در آن: Concordia, گالری 1301 مارشال Ave. St. Paul; Buetow سالن 1282 کنکوردیا Ave. S. St. Paul

آنچه در مورد آن: دانشگاه کونکوردیا خواهد بود و رقص در این هفته با سه روش متفاوت نمایشگاه. “بین خطوط” ویژگی های intaglio, woodcut و screenprint تفسیر عکس از سایت های ساختمان. این آثار توسط John-علامت Schlink یک دریافت کننده این سال ایالتی مینه سوتا هنر مدیره هنرمند ابتکار اعطا کند. همچنین با افتتاح این پنج شنبه: Shannon Kourajian ارشد, نمایشگاه, “این همه در سر خود” و “ریختن جلو” برجسته سرامیک کار با کیت ویلیامز کنکوردیا بخش هنر صندلی.

L-R: Shannon Kourajian, Keith Williams

L-R: Shannon Kourajian کیت ویلیامز

چرا شما باید بروید: بررسی کنید که چه دانشگاه کونکوردیا هنر بخش ارائه کرده است در سه حالت مختلف نمایشگاه: یکی توسط یک دانش آموز شامل یک دانشکده و یک هنرمند مهمان ویترین همه باز در همان روز.

زمان: 5 تا 7 بعد از ظهر پنج شنبه.

L-R: Michael Kareken, Carl Oltvedt

L-R: Michael Kareken کارل Oltvedt

کارل Oltvedt و مایکل Kareken در منگو گالری

که در آن: منگو گالری 25 لارگو, تراس, مینیاپولیس

آنچه در مورد آن: در “Alight & هوا: مرغی مشاهدات” کارل Oltvedt سهام خود را از پرندگان از طریق طراحی و نقاشی. در همین حال مایکل Kareken نمایشگاه اخیر طراحی و چاپ تأمل در خود زمان صرف شده در حال رشد در شمال غربی اقیانوس آرام به ویژه در امتداد خط ساحلی این جزایر سان خوان و المپیک شبه جزیره.

چرا شما باید بروید: از نظر فنی ما در آستانه بهار حتی اگر آن را ممکن است به نظر می رسد مانند آن را در حال حاضر. دریافت به خلق و خوی برای یک فصل تغییر با دو نمایشگاه از هنرمندانی که طبیعت را به آثار هنری خود را.

زمان: 2 تا 5 بعد از ظهر شنبه

Alice Riot

آلیس شورش

آلیس شورش: شنبه دوم باز Studio ساعت

که در آن: کالیفرنیا ساختمان 2205 کالیفرنیا سنت NE, مینیاپولیس

آنچه در آن در مورد: آلیس شورش هنری مد نام تجاری شرکت تاسیس شده توسط کسب و کار ویز کلی Groehler و هنرمند/طراح کیت Iverson میزبان باز استودیو حوادث برای خریداران به چک کردن آخرین خط خود را.

چرا شما باید بروید: آلیس شورش ایجاد مد از قطعات اصلی از هنر های ساخته شده توسط هنرمندان. بنابراین این یک فرصت برای پشتیبانی محلی متعلق به زنان متعلق به کسب و کار و دریافت برخی از سرد جدید دامن, لباس, شال, و بیشتر.

زمان: 11 صبح تا 4 بعد از ظهر شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>