بلومبرگ باز ساراسوتا دفتر مبارزات انتخاباتی

نامزد حزب دموکرات مایکل بلومبرگ است که هزینه های هنگفتی را امتحان کنید و برنده شدن در فلوریدا, مارس 17 اولیه.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ انتخاباتی خواهد برای باز کردن یک دفتر در ساراسوتا شنبه یکی دیگر از نشانه ای که میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک است که سرمایه گذاری به شدت سعی کنید برای برنده شدن در فلوریدا, مارس 17 اولیه.

“این همه پایین می آید به نمایندگان و تنها راه شما برنده نمایندگان در این کنگره بخش است اگر شما در حال رقابت در آنها گفت:” اسکات Kosanovich که در حال اجرا است بلومبرگ فلوریدا مبارزات انتخاباتی. “ما توان رقابت در هر کنگره منطقه در سراسر کشور از آنجا که تنها راه شما می توانید بیرون آمدن از این با یک پیروزی قابل توجهی در اینجا.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید همه ما سیاست اخبار

ساراسوتا می تواند بارور خاک برای بلومبرگ مبارزات انتخاباتی. ساراسوتا کانتی حزب دموکرات انجام یک نظرسنجی نی چهارشنبه. در میان 90 حوزه کاپیتان رای گیری 26% انتخاب بلومبرگ ، 26 درصد حمایت پیت Buttigieg, 22% پشتیبانی ctq, 14% مورد علاقه برنی ساندرز 9 درصد حمایت جو بایدن و 3% مورد علاقه الیزابت وارن با توجه به یک صدای جیر جیر از دولت دموکراتیک committeeman کوین گریفیث.

ساراسوتا DEC Mtg کلش نتایج نظرسنجی – Feb 12 (90 حوزه کاپیتان رای گیری)
بلومبرگ = 26%
Buttigieg = 26%
Klobuchar = 22%
ساندرز = 14%
بایدن = 9%
وارن = 3%

— کوین گریفیث (@kevinmgriffith) فوریه 13 سال 2020

بلومبرگ انتخاباتی میزبانی بزرگ باز برای ساراسوتا در 325 Central Ave. از ظهر تا 1:30 بعد از ظهر شنبه.

دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری از افتتاح یک دفتر مبارزات انتخاباتی در ساراسوتا.

بلومبرگ است که هزینه های هنگفتی در فلوریدا, با بیش از 100 پرداخت مبارزات کارگران مشغول به کار در زمینه دفاتر در سراسر کشور.

Kosanovich گفت که او انتظار دارد که حدود 10 نفر از کارکنان مستقر در ساراسوتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su