بلومبرگ ساراسوتا در اتاق باز تساوی جمعیت

حدود 250 نفر برای این رویداد ساراسوتا در منطقه رزماری

افتتاح دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ است ساراسوتا دفتر مبارزات انتخاباتی به خود جلب کرد یک سرریز جمعیت حدود 250 نفر که بسته بندی شده منطقه رزماری و یک سرریز اتاق ریخته و بر روی پیاده رو.

این رویداد آغاز شد و در ظهر وجود دارد و هنوز هم ده ها تن از مردم به صف کردن در پیاده رو در امتداد خیابان مرکزی در حال انتظار برای دریافت در 20 دقیقه بعد به عنوان اسکات Suozzi بلومبرگ منطقه ای سازماندهی مدیر ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان خطاب به جمعیت.

Suozzi گفت: مردم در انتخابات شد و چهار بار بیشتر از حد انتظار بر اساس تعداد RSVPs. او تن به تن بلومبرگ به عنوان یک مرد که می تواند ثبات و حکومت داری خوب به واشنگتن, D. C..

“او خواهد بود یک دست ثابت در چرخ پس از بسیاری از هرج و مرج ما تا به حال در دفتر بیضی,” Suozzi گفت.

دولت ایالت داریل Rouson D-سنت پترزبورگ نیز صحبت به میان جمعیت پس از صحه بلومبرگ این هفته است. Rouson گفت: پس از آن که او تصمیم به بازگشت بلومبرگ چون او معتقد است “در توانایی های خود را به رفتن پا به پا با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Rouson شگفت زده در اندازه جمعیت شنبه.

“آن را قریب به اتفاق, سرشار,” او گفت:. “این نشان می دهد که شور و هیجان در ابتلا به.”

ساراسوتا عامل سفر کتی Kosnick گفت که او معتقد است بلومبرگ خواهد ساخت و در آنچه که رئیس جمهور باراک اوباما را در دفتر از جمله قانون مراقبت مقرون به صرفه.

“بایدن را پیر و سالخورده برنی را بیش از حد رادیکال اما اگر من به او رای من خواهد شد” Kosnick گفت.

“من فکر نمی کنم هیچ یک از آنها را می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” دیگر از بلومبرگ او اضافه شده است.

جیم Greenan, 76, به تازگی نقل مکان کرد به ساراسوتا از مریلند. بازنشسته وکیل گفت که او دوست دارد که بلومبرگ یک میانه رو.

“من فکر می کنم او تا به شن و نشانهای” را در مغلوب ساختن پیشی جستن Greenan گفت.

Greenan و دیگران ذکر بلومبرگ تصدی عنوان شهردار شهر نیویورک به عنوان یک دلیل برای رای دادن برای او گفت که او توانسته این کار دشوار هست.

یک میلیاردر بلومبرگ نه مبارزه کرد و در اوایل متحده و به جای سرمایه گذاری به شدت در ایالات متحده است که رای دادن در ماه مارس از جمله فلوریدا. Suozzi گفت: بلومبرگ مبارزات انتخاباتی در حال حاضر دارای 20 فلوریدا دفاتر.

این کمپین همچنین از افتتاح دفاتر در تمپا و تالاهاسی شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im