بلومبرگ در خدمت الیگارشی و مردسالاری قبل از هر حزب

در آن تعصب و غیرت برای سرنگون کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدون به خطر انداختن یک ذره از آن زوال قدرت و نفوذ کمیته ملی حزب دموکرات در حال حاضر برای یک “متوسط” ناجی برای این حزب نامزدی. به نظر می رسد به توجه کمی به DNC فعالان آیا این اواخر ورود یک دموکرات جمهوری خواه و یا به سادگی یک سیاسی فرصت طلب که وفاداری و یا برنامه های, هر, هستند, باید پذیرفته شود

وارد مایکل بلومبرگ. پس از پنج سال مقاومت به نامزدی سناتور. Bernie Sanders, DNC غیرانتقادی پذیرای در بلومبرگ میلیاردر که پس از ستایش رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و اعزام گسترده منابع برای کمک به نگه داشتن سنای جمهوری خواه تحت کنترل است. این به رغم این واقعیت که در Sanders, حزب دموکرات می تواند ادعا مستقل که ارائه مترقی و نوآورانه سیاست پلت فرم موج عظیمی از چند نسل حمایت مردمی و حتی قفقاز با دموکرات ها.

در تضاد کامل با سابق شهر نیویورک شهردار بلومبرگ تماس خود را به یک محیط زیست در حالی که سرمایه گذاری در fracking دفاع از آن به لحاظ سیاسی (به عنوان او در این هفته دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری) و اهدا به بدنام سبز-شستشو سازمان محیط زیست محیط زیست دفاع صندوق در حال انجام است اما محکوم تلاش برای ایجاد fracking امن است. فقط به عنوان این نوع از پژوهش و تلاش در خدمت به عنوان پایه ای برای هیلاری کلینتون در سال 2016 پیشنهاد “امن سیاست انرژی” که با تکیه بر بی اعتبار تکنولوژی است که به دنبال به دام متان من تحت پوشش این ناموفق دستور کار برای دستکاری علم برای Truthdig در سال 2016.

با اینحال بلومبرگ باقی می ماند متعهد به آن است. او حتی صرف نزدیک به 6 میلیون دلار به تجدید انتخاب یک جمهوری خواه مجلس سنا که تحت حمایت یک لایحه ای را برای ممنوعیت هر گونه آینده رئیس جمهور از ممنوعیت fracking.

“مایکل بلومبرگ است که اغلب فروخته شده به مردم به عنوان آب و هوا قهرمان. عناوین که مشتری جلب کردن او به عنوان یک سبز رویایی زینت صفحات نیویورکر و غرور نمایشگاه. او پرش در سراسر جهان به سازمان ملل فرستاده ویژه اقلیمی” Derek Seidman نوشت: در چشم در روابط. “بلومبرگ فریم fracking به عنوان عملی عقل سلیم گزینه این است که یک مانع بزرگ برای گسترده تر اقدامات لازم را برای جلوگیری از انتشار کربن در حال حاضر.”

در این هفته دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در لاس وگاس بلومبرگ تصریح کرد حمایت خود را از fracking رد ساندرز-حمایت سبز معامله جدید است. بلومبرگ نیز مخالف قصد دارد برای انتقال به انرژیهای تجدید پذیر در قاب زمان دیکته شده توسط گزارش های صادر شده توسط سازمان ملل متحد’ پنل بین دولتی تغییر آب و هوا.

بلومبرگ پول بازی نقش محوری در حفظ سنا قرمز

بلومبرگ پشتیبانی برای هر دو سوخت های فسیلی و جمهوری خواهان ممکن است متصل می شود. این نظر مفید است تحقیقات ارائه شده توسط Alex Kotch مرکز رسانه ها و دموکراسی:

بیش از دهه گذشته بلومبرگ کمک جمهوری خواهان را و حفظ کنترل سنای آمریکا که در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر و تحت میچ مک کانل (R-Ky.) رهبری تایید کرده است نمرات از جناح راست قضات مسدود لیبرال مصوبات مجلس و محافظ رئیس جمهور از هر گونه عواقب بعد از خارجی به دنبال انتخابات کمک دستکاری با شهود و هجوم کنگره احضاریه.

برای چندین دهه و از طریق 2018, عصر ایران, که خود وابستگی حزب اتحادش را تغییر بارها و بارها “اهدا بیش از $900,000 به طور مستقیم به نامزدهای جمهوری خواه’ مبارزات ملی حزب جمهوریخواه کمیته فدرال و PACs از دولت حزب جمهوری خواه کمیته” Kotch گزارش شده است. بلومبرگ اضافه شده میلیون ها نفر بیشتر از طریق دو سوپر PACs که یکی از آنها صرف بیش از 10 میلیون دلار “حمایت از جمهوری فدرال نامزدها از 2012-16.”

این کمپین Toomey

در چه در Philadelphia Inquirer به نام “محوری” کمپین 2016 که “بسیاری فکر می تواند تصمیم بگیرد کنترل سنا” بلومبرگ “ریخت و میلیون ها دلار به مسابقه — برای کمک به پنسیلوانیا جمهوری خواه ایالت پت Toomey” به دست آوردن گشتند. بلومبرگ است $5.9 میلیون دلار کمک مالی برای خرید تلویزیون تبلیغات در کلید فیلادلفیا حومه شهر به تصویر کشیده pro-fracking جمهوری خواه به عنوان معتدل و میانه رو کمک به او برنده توسط یک حاشیه باریک بیش از دموکرات کتی McGinty, یک خط مشی زیست محیطی ،

بلومبرگ سخنگوی شرکت ادعا می کند این میلیاردر حمایت Toomey شد بر اساس دومی موضع در کنترل اسلحه حتی اگر Toomey را رقیب McGinty “پشتیبانی بسیار قوی تر تفنگ اقدامات از جمله ممنوعیت حمله-سلاح های سبک.”

بالا بردن سوال بیشتر به عنوان به بلومبرگ واقعی در دستور کار هل دادن Toomey McGinty کمپین مشاور مایک Mikus اشاره کرد که با سنا امن توسط جمهوری خواهان هیچ تفنگ صورتحساب “را هر نور به عنوان طولانی به عنوان [مک کانل] کنترل اتاق. سنا شد تا برای grabs و [مهر] به وضوح طرفه با میچ مک کانل.”

می کند بلومبرگ پشتیبانی پت Toomey طرفدار Fracking قطعنامه ؟

هر چه او ادعا انگیزه در کمک به Toomey بلومبرگ صرف بودجه قابل توجهی به تجدید انتخاب یک fracking مدافع که به نمایندگی از محیط زیست را ویران کرد نوسان ایالت پنسیلوانیا دوم مهم ترین گاز دولت پس از تگزاس. Fracking ممکن است نشان دهنده یک مزیت برای سرمایه گذار-اهداکنندگان مثل بلومبرگ و خود را واگذار سیاستمداران اما عمل به شمار روشن خطر سلامت به پنسیلوانیا جوامع و همچنین به عنوان آب و هوا خطرات به جامعه جهانی است. یک بررسی اخیر از ادبیات علمی یافت می شود ارتباط بین “سلامت اثرات از جمله سرطان و مرگ و میر نوزادان, افسردگی, پنومونی, آسم, پوست های مربوط به بستری شدن در بیمارستان و عمومی دیگر از نشانه های سلامت” و “زندگی در نزدیکی غیر متعارف نفت و گاز توسعه [در] پنسیلوانیا است.”

در نوامبر 2019, Toomey معرفی قوانین فدرال به طور یک جانبه جلوگیری از رئیس جمهور آینده از معرفی یک مهلت قانونی برای fracking. این Pike County پیک گزارش داد که اندازه گیری مستقیما هدف “در چندین دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری” با خنثی کردن پتانسیل خود را حرکت می کند با توجه به معرفی fracking مقررات.

بلومبرگ مداخله در حمایت از یک نرم افزار-fracking سناتور و نگه داشتن سنا تحت جمهوریخواه-کنترل — طریقی دیگر عواقب جدی است. یکی مربوط به نتیجه که سنا نژاد است که در حفظ خواه کنترل مجلس سنا قادر به دیدن از طریق برت Kavanaugh دادگاه عالی نامزدی. در عدالت Kavanaugh, ملت را بالا دادگاه به دست آورده anti-انتخاب ایدئولوگ که تا به حال با آن مواجه معتبر اتهام جنسی شکار.

این Kavanaugh تقلید مسخره امیز

از جنبه های مشکل ساز از بلومبرگ شخصی تاریخچه vis-s-در برابر اتهامات از خود جنسیتی اظهارات و اقدامات مورد بحث قرار گرفت در شب چهارشنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است. بعد از اینکه با جدیت به چالش در بحث مرحله با رقیب دموکرات ایالت Elizabeth Warren, بلومبرگ توضیح داد که او تا به حال نیاز به ثبت نام در عدم افشای توافق با چند زنان در حرفه ای خود را در محیط که او ادعا جرم شد چرا که “آنها مانند یک شوخی به من گفت.”

گذشته از او بسیار مشکوک شخصی انجام بلومبرگ استفاده از منابع مالی خود را نیز انجام داد زنان هیچ نعمت. خود را سنگین کمک های مالی کمک به حفظ اکثریت جمهوریخواه به جمهوری خواهان نظارت قضایی بر 2018 دادگاه عالی نامزدی روند — و البته این اقدام استیضاح از مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر دو درگیری های سیاسی را در یک نقش متفاوت تحت قضایی کمیته گروگان توسط دموکرات ها ، در Kavanaugh مورد با وجود شهادت است که اتهام او حمله یک شخص دانشجو ارشد و دکتری اعطا قاضی یک عمر کرسی در دیوان عالی کشور است. برای اضافه کردن توهین به جراحت یکی از بلومبرگ است PACs نیز به $486,000 به جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز.

کالینز به آنها بلومبرگ نیز مستقیم و شخصی و کمکهای مالی بسیاری به تازگی به بازیگران کلیدی رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در همه استیضاح اتهامات عنوان شده علیه. در سال 2018 او به طور گسترده ای برای انتقاد از نقش خود در Kavanaugh نامزدی که در آن او نیز برگزار می شود تعیین کننده رای. در طی جلسات Collins بارها و بارها اشاره به طرفداران که او ممکن است رای در برابر Kavanaugh.

سپس “در طول نزدیک به 50 دقیقه سخنرانی در طبقه سنا” به عنوان کاهش لیزا Ryan گزارش” کالینز خیانت به منافع زنان و جنسی-حمله به بازماندگان او استادانی را پشتیبانی می کند.” رایان پرسید: “چگونه می توان ادعا می شود نرم افزار-انتخاب و سپس اجازه می دهد تا خودش را به بازی های برگزار شده توسط قطعا ضد انتخاب نامزد که ضبط را نشان می دهد دقیقا چگونه او را از رای دادن در سقط جنین؟”

کالینز پنهان کردن تعلقات توسط صداقت یک چیز است و دیگری انجام می دهند. به عنوان هر دو طرف باید به های مختلف متوسطى از دست داد اعتماد رای دهندگان از آنجا که نوع رفتار و آخرین چیزی که ما می توانیم در این مقطع است که به jettison نادر نامزدهای صداقت بلومبرگ “رقم بدون اتصال به شبکه و یا همان سیستم ارزش به عنوان حزب او به دنبال نشان دادن با نژادی و جنسیتی اسکلت در گنجه خود را و یک میل شدید برای اخلال دموکراسی و تحقیر نسبت به حکومت قانون” را به عنوان دیوید Dayen نوشت: در چشم انداز.

بهره برداری از مردم زمینی منابع و پول نمی توان نادیده گرفت یا رد کرد. بلومبرگ در حال حاضر شمار یک خطر جدید با استفاده از خود را سخاوتمندانه به عمل در چرخش به صورت یک kingmaker یا نامزد در نتیجه تهدید نامزدی روند و اراده رای دهندگان آمریکایی. ساندرز در حال حاضر روشن جبهه دموکراتیک-دونده تنها کاندیدایی که متعهد به تکیه تنها بر کمک های مالی از شهروندان و نه از میلیاردرهای که صندوق تقریبا تمام نامزدهای دیگر.

از طریق مبارزات انتخاباتی در این سال ساندرز کمک کرده است آمریکایی ها به درک آنچه که آشکار شده است اما در طولانی مدت را تکذیب کرد: میلیاردرهای مانند بلومبرگ شده اند کنترل این کشور ، decimating وسط کلاس قرار دادن بهداشت و درمان مراقبت از رسیدن و از بین بردن محیط زیست برای سود. دموکرات ها نمی توانیم به روغن مالی یک نامزد که با استفاده از پول و نفوذ به غارت آنها از آینده خود.

آلیسون افزایش مالیات

آلیسون رز لوی نیویورک-بر اساس روزنامه نگار را پوشش می دهد که رابطه بسیاری از مسائل همگرا مانند: محیط زیست, سلامت, علم, غذایی, کشاورزی, سیاست های عمومی, رسانه ها و محبوب نگرش است. او گزارش کرده است بر آب و هوا fracking, خطوط لوله, Trans-Pacific Partnership سبز جدید مقابله احیا کننده, کشاورزی, سلامت, اثرات روانشناسی جمعی و رسانه ها نفوذ برای Truthdig, Truthout, رویاهای مشترک هافینگتون پست, Alternet و انصاف و دقت در گزارشگری. او میزبان پادکست “نقطه اتصال” (https://connectthedots.podbean.com در حال حاضر در دهمین سال است.

Alison Rose Levy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im