باب Kroll: نامه ارجاع جورج فلوید را سابقه کیفری بود و روحیه ساز’

رئیس پلیس فدراسیون از مینیاپولیس به نظر می رسد در مقابل لنگر گیل پادشاه در روز سه شنبه فردا صبح همراه با سه نفر دیگر از رهبران اتحادیه.

ما شده ایم در حال انتظار برای شنیدن از کرول و نه به این دلیل که ما عاشق گوش دادن به او تماس بگیرید سیاه زندگی ماده یک “سازمان تروریستی” و یا رفتن در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ،

آن را به دلیل مینیاپولیس و ملت بزرگ هستند و در بحث در مورد پلیس اصلاحات از جمله بالقوه obstructionist اتحادیه های کارگری مانند کرول بازی در این فرآیند. به خصوص وقتی که می آید به خلاص شدن از پلیس که تا پایان انجام خشونت آمیز و یا مسائل نژادپرستانه. (در مورد نقطه های نژادپرستانه درخت کریسمس حادثه 2018 است که هنوز هم در انتظار داوری.)

درست در بالای شاه خواسته Kroll این سوال در ذهن همه را. مردم از رنگ را خواستار شده است از آنچه آنها را به عنوان نژادپرستی نظاممند تعبیه شده در مینیاپولیس اداره پلیس. که به معنای واقعی کلمه چه تمام کسانی که پشت به پشت تظاهرات در شهرهای دوقلو شده است در مورد. آیا Kroll فکر می کنم در این مورد ؟

“من” او جواب داد.

(Welp.)

“نژادی مسائل قطعا نیاز به خطاب” او ادامه داد. “و ما مایل به از طریق کار است که به عنوان ما انجام داده اند سال پس از سال… آیا این نژادپرستی نظاممند? نه به نظر من.” او در ادامه گفت که “قطعا” نیاز به اصلاحات از برخی از نوع و اتحادیه خواهد بود “بخشی از آن است.”

پادشاه پس از آن تغییر چرخ دنده ها به آدرس نامه Kroll ارسال به عضویت در اتحادیه در پی این تظاهرات که در میان چیزهای دیگر گفت: “چه شده است که گفته است خشونت سابقه کیفری از جورج فلوید.” پادشاه پرسید: Kroll چه نقطه ای بود ذکر است که.

“من او را نمی آورد که در مکان های عمومی, و شما نیاز به درک زمینه,” او گفت:. او توضیح داد که ماموران شده بود “زیر آتش” برای چند روز. نامه خود به اعضای بود “تند” از آنچه هیئت مدیره تا به حال شده فکر کردن در مورد در آن زمان و “روحیه ساز است.”

“اما دیدن باب است که چیزی” پادشاه گفت:. “شما خواستار آن روحیه ساز است.’ این شهر در آتش زیرا آنها باور دارند که این قتل توسط یک افسر پلیس است. چه هدف در آوردن که؟”

کرول گفت که فقط یک بخش کوچک از یک بسیار طولانی نامه.

پادشاه نیز خواسته Kroll تحت چه شرایطی به اعتقاد او این امر می تواند مناسب برای آتش یک افسر پلیس است. در این نامه او قول داد به “مبارزه” برای افسران درگیر در Floyd مرگ شغل. او در بر داشت کینگ سوال بیش از حد باز بدون “بقیه هفته” به بحث در مورد hypotheticals.

کرول نیز تکرار دیگر احساسات است که به نظر می رسد در نامه خود به طور خاص است که اداره پلیس بود که “scapegoated” پوشش “بی کفایت” “شکست خورده” شهر رهبری است.

کرول گفت: ماموران نیز “blindsided” توسط حوادث منجر به Floyd مرگ چون آنها هنوز بررسی bodycam فیلم که ممکن است “روشن است که ما آگاه نیست.” او می گویند که به طور گسترده ای در دسترس تصویری از چوین فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن بود “وحشتناک.”

همچنین او تصریح کرد که او فکر می کند سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که یک سازمان تروریستی است.

این نظر را علامت کرول برای اولین بار پس از فلوید مرگ اما نه برای عدم درخواست. رسانه های محلی بوده است در تلاش برای در تماس گرفتن با او را بدون توقف. چند اشاره در توییتر که این احساس بیش از یک تصادف که او را به ازدواج لیز Collin یک خبرنگار در CBS مینیاپولیس ایستگاه WCCO.

بعد سه شنبه کرول و پلیس دیگر رهبران اتحادیه انجام داد اعطای یک مصاحبه به رسانه های دیگر. (هر چند نه استار تریبیون که او ظاهرا هنوز مجازات برای افشای ازدواج خود را به Collin.) به عنوان رادیو دولتی مینسوتا گزارش کرول گفت: او می خواهم در نظر گرفته ترک پست خود را — به عنوان بسیاری از منتقدان به نام برای — در اوج تظاهرات فلوید پس از مرگ است.

“و من گفت:” این یک چیز است که می تواند همه چیز را بهتر?'” کرول گفت. “و بنابراین از من خواست [فدراسیون اعضای هیئت مدیره] و من گفت:” این چیزی است که کمک می کند؟'”

کرول همچنین هشدار داد که اخیر شعله ور شدن خشونت مسلحانه در شهر “یک عکس فوری” و “یک پیش نمایش از آنچه که شما می خواهم اگر آنها در واقع رفتن به جلو با این پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>