باب راس Mob Boss بازی خود نفرت بیشترین بازدید

این واژه که سر و صدا از طریق سر من اولین بار که من گوش دادن به Bob Ross اوباش رئیس جدید EP. همه چیز Chrome در آینده خیلی اتشی. بسیار وجود دارد در رفتن با سست نیروانا basslines گیر کردن تو بازی به mathy متوسط ماوس گیتار و هارون Mylungs را طولانی chesty اسکات Weiland خواننده کشش در حالی که بری فیشر سازیاموسیقی زنگی در morosely. این خیلی گیج کننده است که شما را فراموش کرده ام چقدر لازم است از آن همه است.

خط barging به افکار من می آید از یک Mindy Nettifee شعر که سهام هیچ شباهتی به جدید Bob Ross رئیس جمعیت EP. Nettifee شعر یکی از absolution یکی که rectifies یک عمر تحقیر با چهار بندهای تاکید است. اما همه چیز Chrome در آینده ارائه می دهد کمی در راه بخشش: این یک ادای احترام به قدرت خود نفرت. در سراسر آن شش آهنگ Mylungs و فیشر رنج می برند از طریق وحشیانه تحقق وحشیانه پس از تحقق. پس چرا این جهان همگرا در ذهن من?

“ما همیشه در این تلاش برای کشف کردن آنچه در زمین ما حتی انجام” فیشر می گوید. “کسی که یک بار در توییتی در ما که ما اگر یک گروه و یک موج جدید گروه رو هم که آره.”

با یک نام مانند Bob Ross رئیس اوباش و یک EP عنوان قرض گرفته شده از یک قسمت از SpongeBob SquarePantsفیشر و Mylungs بدیهی است که حس شوخ طبعی در مورد آنچه آنها در حال انجام است. آنها تقریبا به نام رکورد Wet Hot American بد شانسیاما نگران است که آنها را مانند صدا بیش از حد از یک تقلید مسخره امیز.

“من نمی لذت بردن از تعامل با گروههای که خود را بیش از حد جدی” فیشر می گوید. به آنها موسیقی است که به اندازه کافی تیره بدون کل گروه داشتن به زندگی در تاریکی مانند یک نام تجاری. “موسیقی ساینده sonically,” Mylungs می افزاید: “اما ما نمی خواهیم به نوبه خود مردم را دور با پیام است.”

طنز Bob Ross رئیس جمعیت اصلی مکانیسم دفاعی. در توییتر, آنها پرت امیز خود صاحب و halfhearted فرفره تبلیغی در همراهی با روح BoJackian نیهیلیسم است که چشمه در شما در آهنگ های مانند “هرگز به معنای زندگی”: “و من می دانم که من نمی خوام بمیرم/اما من نمی دانم چرا/و من می دانم که من می خواهم زنده بماند/اما گاهی اوقات من نمی امتحان کنید.”

این واژه که پاک کردن Nettifee را از ذهن من است. آنها همه چیز پاک کردن ترک من گیجی pawing برای چیز دیگری به فکر می کنم چیزی بیشتر امیدوار و کمتر درست است. تنها دو آهنگ به EP آنها وارد کرده اید در یک دیدنی شکست و من با آنها وجود دارد.

فیشر و Mylungs ملاقات در نورثفیلد بار در سال 2017. فیشر بود حضور در سنت اولاف و Mylungs خود توصیف “townie.” یکی کارائوکه شب هر دو آنها را در برای سکته مغزی “روزی” و DJ به نام فیشر قبل از Mylungs کردم شانس خود را به پاره از طریق آن. Mylungs شوخی مواجه فیشر و دو آن خندید بیش از یک آبجو.

“ما هر دو در دو باندهای مختلف در آن زمان بودند و ما در حال بازی نشان می دهد با یکدیگر و هر دو آنها را شکست در همان زمان” Mylungs به یاد. “ما به دنبال پر کردن یک جای خالی در زندگی هر یک از دیگران.”

فیشر و Mylungs نقل مکان به یک خانه در خیابان و شروع به نوشتن آهنگ ها با هم. سلیقه های خود را بلافاصله درگیر شدند. فیشر به حال جونز برای ملالت و R. E. M.; Mylungs هرگز درک مایکل استیپ. Mylungs تجربه ska در شکل گیری سن و ترجیح مغرور پاپ-پانک در حالی که فیشر بود بیش از حد شلوغ گوش دادن به دکتر سگ عجیب و غریب, رقص در تور پیچانده شده.

اما هر دوی آنها رانده شدگان رو به رشد جنسيت-مایع بورس مبارزه با افسردگی و بیقراری. این تجربه مشترک ساخته نوشتن متن ترانه ساده تر است. هر آهنگ در همه چیز Chrome در آینده نوشته شده توسط این دو با هم از جمله “من خوب هستم (من),” حقیقی ترین بیان خود را مشترک تاریکی—و چگونه آنها را تسخیر آن است.

این آهنگ تیتراژ بینی-انگشت شست به My Chemical Romance لعنت اگر که نیست فقط کامل باب راس اراذل و اوباش ، این گروه که نزدیک بود به نام Pfft آواز کلمات “من افسردگی هیچ کویر روح/این برف آرام سقوط اقامت در درختان است.” را فشار دهید گوش خود را به قفسه سینه این رکورد و شما می توانید قلب خود را ضرب و شتم از طریق لایه calcified طعنه.

“بسیاری از این موسیقی درمانی” فیشر می گوید. “مفهوم تفکیک حتی بیقراری آن وجود دارد چرا که ما هر دو nonbinary ما هر دو عجیب و غریب در روابط با جنس. بسیاری از این تلاش است برای پیدا کردن یک جواب به همین دلیل ما احساس می کنید که ما انجام می دهیم و به همین دلیل ما احساس نمی راه است که افرادی که عملکرد خوبی در جامعه انجام دهد.”

Mylungs قرار می دهد و آن را بیشتر به سادگی: “گاهی اوقات احساس می کنم مثل یک بیگانه و موسیقی به من کمک می کند و نه احساس می کنید که راه.”

آن را در “صادقانه و صداقت” که Nettifee کلمات بس تصادفی بودن. یک لامپ روشن شده است به تعقیب تاریکی. نبوی دستیابی به موفقیت های درخشان از طریق بلندگو در یک hoarse claxon از یک گروه کر.

راستش صداقت
چیزی است که من استفاده می شود به
اما من نمی دانم اگر من باور دارم
هر کلمه به شما می گویند به من
شما در حال گرفتن air I breathe
من بار دیگر از دست دادن خواب
و من می دانم که دوستان من همیشه وجود دارد خواهد بود برای من

Mylungs به خاطر خطوط بیرون پریدن در آنها در حالی که بر روی یک درایو از یک کنسرت. آنها خود را باز نرم افزار یادداشت و نقش برآب کلمات به صفحه نمایش. بعد فیشر سیلی در یک شگرف ریف.

“راستش صداقت” تبدیل شده از سنگ چخماق که در برابر گروه جرقه خود را تنظیم کنید. زمانی که کسانی که عنوانی کلمات آمار در بالای کر و چشم باز در میان جمعیت. مشت به آسمان پرواز کنند. خویشتنداری حل مانند دستمال کاغذی در باران. این نوع از لحظه ای است که می تواند با شما چوب تنها به ظهور به طور ناگهانی هنگامی که چیزی باعث می شود شما احساس می کنید به همان شیوه دوباره.

“من یک بار به شوخی در مورد نوشتن موسیقی است که من نیاز به زمانی که من در مدرسه” فیشر می گوید. “هر وقت کسی به من می گوید که من موسیقی باعث می شود آنها احساس خوب, من فقط می خواهم, ‘سرد من میخوام انجام این کار نگه دارید.'”

Bob Ross رئیس جمعیت EP انتشار نشان می دهد
7 سنت ورود
یکشنبه, فوریه. 16

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im