Bonbons آمدید: در داخل برنده جایزه آشپزخانه سنت کریکس شکلات Co.

St. Croix Chocolate Co. still displays a five-star Google review on its door, which is particularly cute since they were just awarded one of only eight five-star ratings in the nation by the International Chocolate Salon.

St. Croix شکلات Co. هنوز هم صفحه نمایش پنج ستاره در Google مروری بر درب آن است که به خصوص زیبا و دلفریب, از آنجایی که آنها فقط تعلق می گیرد یکی از تنها هشت پنج ستاره رتبه بندی در کشور های بین المللی شکلات سالن. سارا Brumble

و پس از آن وجود دارد Robyn Dochterman تکان دادن و لبخند زدن از خم او teensy کارگاه (قهوه ای به راحتی اشتباه ظریف الوار و چوب) در زیر یک جنگل کوچک. راه رفتن را از نزدیک می بینم او با پوشیدن یک hoodie دوزی با پررنگ تر یابم Doritos آرم.

Dochterman صاحب سنت کریکس شکلات Co. با همسر Diedre پاپ. Dochterman فضای که در آن او این شرکت تنها wood work industres شد هر دو آشپزخانه و نمای تا کسب و کار خود بیش از حد ناچیز مربع. داخل آن را مانند بوی huffing یک کیسه M&M هست.

این باعث می شود من نفس نفس به دلیل, خوب, آن را سخت به. Dochterman فقط خوب naturedly پرسم و می گوید: “من noseblind به آن است. من ممکن است بوی آن اولین چیزی که در صبح است که در آن” لمس کردن در آنچه به نظر می رسد مانند یک اشکال به کار خود را.

در اوایل هفته که اخبار رسیده دریایی که کوچک آن شرکت شکلات به دست آورده بود یک ستاره پنج پر طراحی بین المللی شکلات سالن. تنها هفت دیگر chocolatiers در کشور اهدا شد پنج ستاره برای 2019.

“این اولین بار است که من انجام داده ام تمام سال از [مسابقات],” Dochterman توضیح می دهد.

Dochterman نکرده اند برای تبدیل شدن به دریایی را Willy Wonka. زمانی که اقتصاد شروع به فرو ریختن در سال 2008 او از آن زمان به عنوان نشانه ای از جهان به شروع به برنامه ریزی حرکت فراتر از رسانه ها با وجود هزینه های قبلی 13 سال کار به عنوان یک web editor برای استار تریبیون.

“من در زمان خریداری و نوع بازیافت از روزنامه نگاری به صورت کمی و با خودم فکر کردم من که قرار بود برای پخت نان,” او می گوید: خنده در مورد تحقق است که به معنای بیدار شدن از خواب در ساعت 3 صبح در روز است. “بنابراین: نه نان.”

چه Dochterman یاد گرفته را با شکلات—ابتدا با یک ادامه اد برنامه در شیکاگو, فرانسوی, شیرینی, مدرسه پایدار در دهه پس از او سیری ناپذیر کنجکاوی و حیرت انگیز است. برای کسب هر ستاره از سالن chocolatiers باید رقابت در یک نوع شکلات دستکش بلند از جمله رشته های مانند میله شکلات تروفلی نوشیدن شکلات تافی های ولنتاین, تم, و بیشتر. نهایی رده بندی بر اساس مجموع نمرات در طول یک سال.

در ماه نوامبر Dochterman به دست آورده و طلا به صورت کلی بهترین ترافل هنری برای او “کوی Inyodo.” باز کردن یک جعبه stenciled مانند حمل و نقل جعبه نشان داد دو ماهی کوی-دست نقاشی به نگاه مانند آنها “شنا” در یین و یانگ شکل گیری است. یکی از کوی قارچ پر شده بود با yuzu ganache و بو داده گندم بادام سوخته; دیگر برجسته عسل ganache با دانه کنجد سیاه و سفید بحران. به طور جداگانه او را داغ داغ کاکائو—که خورده چهار نوع زمین چیلس وانیل و دارچین را به نازک حل قلمپرها—زمان خانه بالا جوایز از هر دو Scovies (که سرچشمه در New Mexico, احترام جهان بهترین مواد غذایی تند محصولات) و سالن تند, شکلات دسته. “این باعث می شود شکلات خود را داغ بدون مغز خود را دانستن کاملا, چرا,” او توضیح می دهد. “شما فقط اضافه کردن به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهید را به هر نوشیدنی داغ. آن را واقعا سرگرم کننده است.”

با وجود این تمجید Dochterman می گوید او با نزدیک شدن به سالن سری به عنوان بیشتر از یک چالش از دنبال یزدی. “مسابقات را به من آهسته و فکر می کنم در مورد چگونه من می توانید با استفاده از این مواد تشکیل دهنده بسته بندی چیزهایی…” او مسیرهای پیاده روی برای یک ثانیه. “این فقط باعث می شود من فکر می کنم در راه های مختلف.”

هنوز هم چه Dochterman بیشتر برخوردار ساخت چیزی سالن اقدامات است. “من چیزی را که تقریبا هیچ کس دیگری می کند و من کاملا می پرستمش انجام….” قبل از من او مجموعه دو کدو تنبل و تخم مرغ هر 3D سنگین و تا نه اینچ بزرگ است. آنها swirled و مهر با رنگین کمانی از کره کاکائو تقلید روانگردان چینی. مصرف کردن درب های خود را نشان می دهد توخالی مرکز سنتی رنگ. دوباره من نفس نفس به عنوان او به من اطمینان آنها 100 درصد خوراکی, شکلات خالص و قفسه پایدار (ارائه شده شما دارای تهویه مطبوع). پاپ گیر کرده است متقاعد کردن مشتریان است که آنها نمی, برگزاری, واقعی, جعبه طلا و جواهر.

Above: a portrait of cat-eye like bonbons made by Dochterman. Below: not paint, but a rainbow of edible cocoa butter she uses to create the effect.

بالا: یک پرتره از چشم گربه مانند bonbons ساخته شده توسط Dochterman. زیر: رنگ نیست اما یک رنگین کمان از خوراکی کره کاکائو او استفاده می کند برای ایجاد اثر. سارا Brumble

اما قارچ و bonbons نگه داشتن چراغ. چندی پیش Dochterman تصمیم گرفت که اگر او در حال رفتن به انجام این, او می خواهم آنها را راه خود را. “شما می توانید ببینید swirly چیزی است ؟ آن را تقریبا به نوعی امضا برای من,” او می گوید: اشاره به سینی قسمت ساخته تمشک و گل ساعتی گیاهی. “شما ببینید واقعا سرد با تیله های شیشه ای در وسط ؟ من همیشه با الهام از آن. من می خواهم به آن را نه فقط چیزی در سطح, اما دیگر شما را در آن نگاه کنید بیشتر به شما را ببینید.”

به عنوان یک ماده شکلات جادویی است به اندازه کافی در حق خود حتی قبل از Dochterman می افزاید: طعم و بافت و درخشش گرد و غبار. مطالعات تایید کرده اند که احساس سرخوشی ما از خوراکی به خالص نوار تیره مسائل است نه یک اثر دارونما است. شکلات حاوی واقعی کوکتل مغز ما مورد علاقه مواد مخدر: کافئین, سروتونین, تریپتوفان یک smidge از آمفتامین به علاوه مقادیر کمی از ماری جوانا-مانند انتقال دهنده عصبی به نام anandamide… و 295 بیشتر مواد شیمیایی به بوت. این بهترین نیست به سوال که چرا مردم می خواهند شکلات خود را حتی اگر آنها در واقع بالا به عنوان بزرگ کردن شیرینی.

در امتداد این خط یکی از بدنام ترین شکلات دعوا در بیش از چهار هزار سال صورت گرفت در چیاپاس مکزیک در حدود 1630. نسخه کوتاه این است: یک اسقف محلی تلاش برای ممنوعیت مصرف شکلات فقط در کلیسا و زخم مرده برای آن است. محلی زنان متحد با هم در یک جا از شورش و مسموم روحانی با… نوشیدن شکلات. انسان معاصر دومینیکن راهب توماس گیج سمت چپ یک شهوت پرست حساب از این موضوع در خاطرات خود را که همچنین شامل یادداشت ها در مورد چگونه به او ترجیح داده خود را روزانه دو تا سه فنجان از شکلات آماده شده است.

با یک چشم به سمت این سابقه در ذهن Dochterman فقط منتشر هوشمند محصول جدید طراحی شده برای آموزش خود اعلام کرد “chocoholics” در کاکائو را بیشتر ظریف مزه یادداشت ها در حالی که رخنه در آنجا از شکلات را به روش های تولید مدرن به عنوان روزنامه نگاری پس زمینه مجاز است. این شکلات طعم سفر (در دسترس در چهار یا هشت قطعه مجموعه) اسکورت گیرندگان در یک تور جهانی از طریق نمونه های بازیگران شبیه به زندگی به اندازه درخت قورباغه—متاسفم برای گاز گرفتن کردن سر خود را کمی بچه ها!—به آنها این قابلیت ها را نهایی شاخص گونه است. هر قورباغه می آید به طور جداگانه صعود با همراه کارت توجه داشته باشید توصیف روش برای برداشت که باقلا آن terroir و چگونه این عناصر آشکار در آن عطر و طعم.

Truffles and bonbons and heart-shaped chocolate boxes oh MY!

قارچ و bonbons و به شکل قلب شکلات جعبه ای وای! سارا Brumble

هر چند بسیاری از سنت کریکس شکلات Co.’s خلاقیت می تواند خریداری آنلاین و حمل به ماه هنگامی که وزن هزینه که 50-ish دقیقه رانندگی شرق به بهشت دریایی در سنت کریکس و Dochterman جهان از دلخوشیها را در نظر بگیرید که یکی دیگر از چیزی ارزش مبارزه برای خروج خود را از یک نواختی. بسیار زیبا شکلات و سیگار برگ آتشین elixers هستند بهانه ای مناسب برای ترک شهر. مطمئن باشید که هر دو آنها کاملا قانونی (در حال حاضر) و تلقی شده است بهترین در دسترس در هر نقطه.

St. Croix شکلات Co.
11 جاد سنت دریایی در سنت کریکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im