چهار برنده جایزه اسکار کارگردان Bong Joon-ho وارد واکر برای سالگرد 30 از گفتگوهای سری تنها چند روز پس از او سابقه در جوایز اسکار با شاهکار انگل. او گفت مصاحبه با اسکات Foundas او گرفته بودم دوشنبه به استراحت از شب جشن سپس سوار یک هواپیما روز شنبه برای پنج شنبه بحث به این نتیجه رسیدند که یک جزئی نگر از کار خود را. او هنوز هم در وضعیتی وخیم.

“این اتفاق افتاد چهار روز پیش. سه روز پیش؟” بونگ خواسته و نه فصاحت. “آن احساس می کند مانند سه سال پیش است.”

آن بود که او گفت: یک چیز بزرگ او نیاز به زمان برای پردازش. “این هنوز هم سخت به درک.”

او demurred وقتی سابق طیف منتقد و آمازون توسعه اجرایی Foundas پرسش در مورد حقیقی خود را یکشنبه شب در حال تاج گذاری بهترین کارگردان و دریافت بهترین تصویر, جایزه, اما مؤلف باز کرد تا زمانی که مخاطب نمی تواند متوقف پرسیدن در مورد آن در طول بعد Q&A.

بونگ بستری او فکر انگل‘s بهترین فرصت بود برای بهترین های بین المللی قابلیت توقف به عذر خواهی برای خود فرض به همکار نامزد پدرو آلمودووار که درد و افتخار او به نام “فیلم”—و پس از او به دست آورد او احساس فوق العاده آرام در انتظار چیزی بیشتر از بقیه از این مراسم است.

سپس مجریان نگه داشته و گفت که نام خود را دوباره و دوباره و دوباره.

هنگامی که او در زمان به مرحله به قبول این جایزه برای بهترین کارگردانی و بهترین فیلم او تا به حال هیچ برنامه ریزی شده سخنرانی. او اتفاق افتاده برای قفل کردن چشم با Martin Scorcese. در نقطه ای احساس او نقل مکان کرد و به ادای احترام پرداخت به Irishman مدیر که منجر به حرکت ایستاده-O برای Scorcese. پس از آن بونگ گفت: او خواست او می تواند به اشتراک گذاری این جایزه با همکار خود را نامزد تقسیم آن به پنج بخش “با یک Texas Chainsaw.”
“من هنوز هم نمی دانم که چرا من در مورد صحبت Texas Chainsaw. بسیار عجیب و غریب” او پذیرفته شده در چهارشنبه chuckling.

در میهن خود از کره جنوبی او را شناخته شده به عنوان “مدیر بونگ” یک جاست معتبر عنوان برای یک هنرمند که فیلم آنقدر دقیق و عالی کنترل می شود. در عین حال آن را belies نشاط طبیعت مرد با پسرانه mop مو که حمل خود را با برازنده nerdiness و خجالتی نمی باشد. در مورد های خود را, بزرگ, سخاوتمندانه خنده. او وارد روی صحنه پوشیدن سیاه و سفید—از جوراب را با توجه به حلقه ای ساتن—اما او سوراخ هر دور مولف vibes زمانی که او شروع به چرخش Foundas را چرخش صندلی به عنوان آنها به تماشای یک کلیپ از یکی از فیلم های خود را. خود واقعی فروتنی شد بر روی صفحه نمایش زمانی که او اعتراف کرد او فکر کرد که او اولین فیلم Barking Dogs Never Biteشد “ناامید کننده” و “گردشگری.”

“من خیلی خوشحال پارس سگ شامل نمی شد [در گذشته نگر],” او گفت: به عنوان او دست تکان دادند این برنامه در هوا. “هرگز از تماشای آن!”

هفت فیلم به عنوان مدیر بونگ به دست آورده است شهرت جهانی به عنوان یک استاد بی چون و چرای. این اتصالات که او اولین مدیر به یک غیر انگلیسی زبان و بهترین عکس برنده, به عنوان او واقعا بین المللی مدیر تغییر دهیم به عنوان بین کره ای و انگلیسی (با کمک برخی از مترجم در Okja و Snowpiercer) به عنوان او می کند بین ژانرهای فیلم.

آمریکا, ژانر فیلم ها “جریان خون از طریق رگ های من,” او توضیح داد; شما همیشه فکر می کنم در مورد خون در رگ های خود را, شما فقط می دانم آن وجود دارد. او برای اولین بار دیدم این فیلم های آمریکایی در ویرایش فرم پس از آن به شدت سانسور کره ای, تلویزیون, و یک فیلتر نشده نگاهی به فیلم های هیچکاک و DePalma و Peckinpah که تغییر نیافته بلکه ترجمه نشده در ایالات متحده نظامی نیروهای مسلح کره ای شبکه. سال بعد او می خواهم دیدن همان فیلم ترجمه شده خود را در کالج فیلم باشگاه و بافت تصاویر سوخته به مغز او. هدف او تبدیل شد به ادغام “شادی از نوع با واقعیت از کره جنوبی.”

Foundas نمایش کلیپ از چندین فیلم در حالی که مدیر بونگ مشترک آرایه ای از جذاب خیلی چیزهای از ریشه های خود را—مانند چگونه او نوشت: مادر برای بازیگر Hye-ja Kim خواهد بود و باید اوراق آن را اگر او تا به حال موافقت کرد به ستاره و یا چگونه او بمب نیمه اول خود را تحسین انگل برای چهار سال اما فقط تصور پیچ خورده در نیمه دوم فیلم در آخر چند ماه از نوشتن فیلمنامه که حفر عمیق تر به کلاس آگاه تم که نفوذ خود را کار می کنند.

Foundas شوخی که زمانی که آنها صحبت می کرد و چند سال قبل مدیر بونگ توضیح داد که او تا به حال برای رفتن به کره جنوبی را کوچکتر فیلم خارج از تعهد قراردادی برای تولید مادر—این فیلم که در نهایت تبدیل به انگل.

“شما نمی تواند آن را ساخته اند صدای کمتر مهم” Foundas شگفت زده.

مدیر بونگ گفت که او احساس “مبارک” و “امن” در انگل‘s صمیمی جهانی کار با همکار مکرر خود بازیگر Song Kang-ho.

خنده دار, چرا که هیچ چیز در مورد مدیر بونگ کار احساس امنیت. او را تبدیل به چهره فوق العاده غنی فیلم کره ای فرهنگ است که شامل عظیم استعدادهای مانند Park Chan-wook Kim Jee-woon و لی چانگ-دونگ. این گروه از فیلمسازان مدیر بونگ می گوید: بیش از یک آزادانه به اشتراک گذاشته زیبایی شناسی به عنوان یک مخالف آگاهانه حرکت جمعی مانند Dogme 95 یا فرانسه موج جدید است.

“ما اولین نسل از کره cinephiles.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su