مت Bower یک مشاور مالی و کوین ون Ostenbridge با این نسخهها کار در املاک و مستغلات.

مت باوئر غرب برادنتون مادری که سقوط کرد در سال 2016 گاو دریایی شهرستان کمیسیون پیشنهاد و قبلا خدمت در این شهرستان را برنامه ریزی کمیسیون اروپا روز دوشنبه اعلام کرد که او دوباره ثبت به اجرا برای منطقه 3 کرسی در هیئت شهرستان کمیسیون.

Bower او آموخته است که یک یا دو چیز از خود 2016 از دست دادن به کمیسر Stephen Jonsson.

“من یاد گرفتم که یک تن در انتخابات قبلی. من آموخته زیادی در مورد سیاست است که من نمی دانم. استراتژی وجود دارد که متاسفانه در حال بازی است و ماهیت این بازی است. بنابراین من نگاه سیاست کمی مثل شطرنج” باوئر گفت: در مصاحبه با هرالد تریبون.

اما باوئر گفت که بازی سیاست در این مورد به معنی دانستن اینکه چه کارهایی انجام می شود درک آنچه برای جلوگیری از و آماده شدن برای شرایط پیش بینی نشده. آخرین زمان برای مثال مبارزات انتخاباتی خود نمی پروژه دیگری مستقل از آمدن به بازی در این انتخابات گفتند که خطا هزینه که در زمان دور بالقوه رای.

چه این به این معنا نیست باوئر گفت: “به خطر انداختن تمامیت خود را به همین دلیل است که او می گوید او نمی خواهد قبول شود هر گونه کمک های مبارزات انتخاباتی از توسعه دهندگان.

“من قصد ندارم به مدیون به توسعه دهندگان. من قصد ندارم به یک سکه تنها از توسعه دهندگان و یا هر نهاد که فکر می کند من قصد دارم به آنها مدیون هر چیزی به عنوان یک نتیجه از کمک به من در این انتخابات است. من شده است و ادامه خواهد داد به صدا در جامعه و من فقط رفتن به منتخب مردم ایران گفت:” Bower.

Bower, 45, با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور مالی است و هفت سال کهنه سرباز ارتش. او یک بیشر بالا فارغ التحصیل با مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی از سنت لئو دانشگاه. باوئر همچنین خدمت در گاو دریایی شهرستان کمیسیون برنامه ریزی از سال 2013 تا 2017, یک عضو 2015 کلاس رهبری گاو دریایی و معاون رئیس جمهور از ببر گاو دریایی خلیج باشگاه. او همچنین یک ماهیگیر مشتاق است و دوست دارد به صرف وقت خود را داوطلبانه برای کمک به جانباز سازمان مبارزه با اختلال استرس پس از سانحه به عنوان یک مدافع برای نجات و درمان حیوانات در سراسر جامعه.

اولویت برای مبارزات انتخاباتی خود شامل ترافیک زیرساخت های این منطقه محیط زیست است. متولد و بزرگ شده در غرب برادنتون او دیده است دست اول چگونه آن را تکامل یافته از او یک بچه است و می خواهد برای دیدن رشد هوشمند در حال حرکت رو به جلو است.

او معتقد است که تجربه خود را در کمیسیون برنامه ریزی خواهد شد یک راه طولانی به سوی کمک به انجام رساندن آن است.

در حال اجرا به عنوان یک جمهوری خواه این بار به جای به عنوان یک مستقل باوئر خواهد بود که در برابر کوین ون Ostenbridge برای منطقه 3 صندلی ساخته شده است که از غرب برادنتون کورتز و آنا ماریا جزیره است.

ون Ostenbridge گفت: در مصاحبه با هرالد تریبون شنبه که او را شگفت زده باوئر در اواخر ورود و او و مبارزات انتخاباتی خود را به حال شده است در انتظار آن است.

داشتن اعلام نامزدی خود برای صندلی در ژانویه او در حال حاضر مطرح شده نزدیک به 90000 دلار در کمک های مبارزات انتخاباتی.

“من دوستان و خانواده و همسایگان خود را ساخته اند بیش از 150 سهم به کمپین من تا کنون. این معلمان و پرستاران و آتش نشانی تجار و صاحبان کسب و کار محلی. من با افتخار تمام از حمایت انتخاباتی دریافت کرده و از همه هواداران می دانیم که در حالی که حمایت خود را تا حد زیادی قدردانی می کند ترجمه به تاثیر بر تصمیم گیری گفت:” ون Ostenbridge.

اما باور نمی کند آن را خرید.

“تا آنجا که کوین می خواهد به او می گویند او نبوده است خریداری می کند و مدیون کسی هر چیزی من فکر می کنم که ریاکارانه است. یا او واقعا معتقد است که نمی داند چگونه این چیزها کار می کنند و یا چیزی دیگری در جریان است که من حتی نمی خواهد می گویند” گفت: Bower.

ون Ostenbridge مادام العمر است ساکن گاو دریایی شهرستان خود است و نسل سوم فارغ التحصیل از گاو دریایی دبیرستان. او شروع یک حرفه ای در املاک و مستغلات در جزیره ماریا آنا که او همچنان امروز با بوید ملک. او تاسیس آسان تورهای یک برادنتون مبتنی بر گردش شرکت در سال 2015 و عضو جمهوری خواه کمیته اجرایی و گاو دریایی شهرستان جمهوریخواه باشگاه و همچنین خدمت در حمل و نقل و قانونی کمیته برای گاو دریایی شهرستان اتاق بازرگانی شهرستان برادنتون برنامه ریزی کمیسیون برادنتون Kiwanis باشگاه گاو دریایی فوتبال دبیرستان و فارغ التحصیل از رهبری گاو دریایی.

خود توصیف ناروا “جمهوری خواه” پلت فرم خود را که کیفیت آب و حمل و نقل و زیرساخت ها و “محدود کردن اندازه و دامنه از دولت است.” اما او شماره یک تمرکز در حال حاضر در گرفتن توپ نورد با این اقتصاد است.

“من به حمایت فرماندار (Ron) DeSantis’ ماندن در خانه نظم و من هم موافقم با رئیس جمهور تهمت است که ما باید برای رسیدن به اقتصاد ما در حال حرکت دوباره به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این کار. اولویت ما باید گرفتن اقتصاد دوباره رفتن و گرفتن از مردم بازگشت به کار” گفت: ون Ostenbridge

Jonsson در حال اجرا نیست برای انتخاب مجدد و گفت: او صحه ون Ostenbridge را به صندلی خود را در طول ماه نوامبر انتخابات.

ون Ostenbridge به نام Jonsson “قوی محافظه کار رای در هیئت مدیره” و گفت که او با افتخار به خود را تایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چرخ و فلک کمپین بازدید Facebook.com/MattBowerforDistrict3/

برای کسب اطلاعات در مورد ون Ostenbridge کمپین بازدید http://votekvo.com/

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de