جعبه شراب: SITI را ‘Bacchae’ در اکلاهما نیازهای یک لحظه از وضوح

گسترش این آزمون به, تئاتر, شما ممکن است وسوسه به جواب منفی با توجه به SITI شرکت baffling تولید این Bacchaeدر حال حاضر در اکلاهما. در بخشی که به دلیل محل ترویج این واقعیت است که این هنرمندان را بسیار به بحث در مورد بیش از ناهار در مینیاپولیس.

اکلاهما مدیر هنری جوزف حاج انجام شده با شرکت مشهور به عنوان یک بازیگر جوان و همکاری با موسسان Tadashi Suziki و آن بوگارت دومی از آنها هدایت The Bacchae. این برنامه شامل هر دو حاج توضیحات از بوگارت به عنوان “آمریکا تئاتر فیلسوف بزرگ” در یک جداگانه ویژگی های پاسخ به آن را (“جو حاج حد نوع”).

بنابراین شما رفتن به تئاتر با برخی از موسیقی آماده به چالش کشیده می شود. شما قطعا خواهد شد. این Bacchae است سوخت توسط SITI مشترک روند اما نتیجه در این مورد است که شاید حداقل در دسترس mainstage ارائه حاج دوران به تاریخ: یک داستان varnished به تلطیف شین که مانع از سرمایه گذاری عاطفی و ممکن است رسوا هر کسی که عمیقا مسلط به متن.

که متن یک 2,425 فتح کرد گرفته شد در سال تراژدی یونانی, یک معروف مبهم شاهکار توسط Euripides. آن چاله Pentheus (Donnell E. Smith) جوان پادشاه تبس در برابر Dionysus (الن لورن), یک خدا که عبادت Pentheus ممنوع است. سرکوبگرانه شاه است که به سختی دلسوز, اما این روش از عذاب خدا exacts برخی از خسارت های ناخواسته است که به نظر می رسد… خوب بیش از حد.

Dionysian مناسک صدا به طور بالقوه رهایی بخش (به ویژه هنگامی که به عنوان در اینجا آنها شامل یک جعبه Franzia) اما این تولید به تصویر می کشد خدا به عنوان یک خطرناکی کاریزماتیک egotist که افتخارات در گور. این یک پوچ عینک بستم نه بر خلاف Jokerاگر چه زیبایی الهام بخش برای لورن را پرچین تجسم است و بیشتر در امتداد خطوط از Mick Jagger رفته مو فلز. همدردی با شیطان ؟ بیایید آورد هادس به این; آن را در حال حاضر به اندازه کافی پیچیده.

هنرمندان مطلق تضمین است که در یک بار قابل توجه و فاصله. آنها قطعا می دانید آنچه آنها انجام می دهند—اما آیا شما ؟ این شرکت با رویکرد دعوت مخاطبان به استفاده از تخیل و همدلی برای تعامل با هنرمندان و تصمیم گیری های خود و در عین حال تعامل است و به چالش کشیدن در grandly رسمی مک گوایر Proscenium مرحله. وقتی بازیگر Akiko Aizawa ارائه یک کلید در او مادری ژاپنی بدون هیچ توضیح یا ترجمه ظاهری آن لحظه ای است که می تواند ارتباط ارگانیک بیشتر در یک فضای کوچکتر.

نشان می دهد درمان به شدت تحریک آمیز برای بهتر و بدتر است. زمانی که Pentheus پدیدار مبدل در لباس زنان با شگفت زده لبخند او ممکن است تجربه آن را به عنوان رهایی بخش—اما مخاطب می داند که شاه سقوط قربانی یک حقه بازی شده توسط خدا خم در قتل و تحقیر طول می کشد نشانه و می خندد. نیویورک تایمز ضمن ستایش از شخصیت به نام این Dionysus یک “زن”; حتی تا شخصیت reeks سمی مردانگی.

The Bacchae
اکلاهما تئاتر
818 S. دوم خیابان مینیاپولیس
612-377-2224; از طریق آوریل 5

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>