Barraged با رابطه جنسی-سوء استفاده از پرونده های حقوقی پیشاهنگی پسر از امریکا برای ورشکستگی زمینه حفاظت از شنبه به امید کار کردن یک برنامه به طور بالقوه ماموت قربانی طرح پرداخت غرامت است که اجازه خواهد داد که 110 سال سازمان برای انجام.

فصل 11 تشکیل پرونده در فدرال دادگاه ورشکستگی در ویلمینگتون مجموعه در حرکت چه چیزی می تواند یکی از بزرگترین, پیچیده ترین ورشکستگی تا کنون دیده ام. نمرات از وکلا به دنبال شهرک سازی به نمایندگی از چندین هزار مرد که می گویند آنها تعرض به عنوان پیشاهنگان توسط scoutmasters یا دیگر رهبران دهه پیش هستند اما فقط در حال حاضر واجد شرایط برای شکایت به دلیل تغییرات اخیر در کشورهای خود را’ قانون از محدودیت ها و قوانین.

ورشکستگی را قادر خواهد ساخت پیشاهنگی برای قرار دادن این دعاوی را در حال حاضر. اما در نهایت می تواند آنها را مجبور به فروش برخی از آنها گسترده اموال دارایی از جمله اردو و پیاده روی مسیرهای پیاده روی به جمع آوری پول برای جبران خسارت صندوق اعتماد است که می تواند فراتر از 1 میلیارد دلار.

سازمان تشویق همه قربانیان به جلو آمده به فایل ادعا می کند.

ورشکستگی دادخواست ذکر شده پیشاهنگی پسر دارایی در بین $1 میلیارد دلار و 10 میلیارد دلار بدهی خود را در 500 میلیون دلار به $1 میلیارد.

“سراغ برنامه های خود ادامه خواهد داد و در طول این روند برای سال های بسیاری آمده” پسر پیشاهنگی در بیانیه ای گفت. “شوراهای محلی هستند تشکیل پرونده برای ورشکستگی چرا که آنها از نظر قانونی جداگانه و مجزا سازمان است.”

پیشاهنگی پسر فقط آخرین عمده آمریکایی موسسه به صورت سنگین قیمت بیش از سوء استفاده جنسی. کاتولیک رومی دایره اسقفی در سراسر کشور و مدارس از جمله دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا و میشیگان دولت باید پرداخت صدها میلیون دلار در سال های اخیر است.

ورشکستگی نشان دهنده دردناک به نوبه خود برای یک سازمان است که یک ستون از آمریکا مدنی زندگی برای نسل و یک زمین تمرین برای رهبران آینده. دستیابی به رتبه عقاب دیده بانی بوده است که افتخار دستاورد است که سیاستمداران, رهبران کسب و کار, فضانوردان و دیگران قرار داده و در رزومه خود و در مقام شرح حال.

پیشاهنگی پسر منابع مالی شده است تیره و تار در سال های اخیر با کاهش عضویت و رابطه جنسی-سوء استفاده میکنند.

تعدادی از جوانان در سراغ به کمتر از 2 میلیون دلار را از اوج بیش از 4 میلیون نفر در طول 1970s. این سازمان در تلاش است برای مقابله با کاهش اعتراف اما عضویت در آن رول در زمان یک ضربه بزرگ Jan. 1 هنگامی که کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران — در دهه های عمده حامی طلایه دار واحد — قطع روابط و انصراف بیش از 400,000 پیشاهنگی در حمایت از برنامه های خاص خود را دارد.

این چشم انداز مالی بدتر از سال گذشته پس از نیویورک و آریزونا نیوجرسی و کالیفرنیا تصویب قوانین ساخت آن را آسان تر برای قربانیان از پیش سوء استفاده به فایل ادعا می کند. تیم های وکلا در سراسر ایالات متحده شده اند ثبت نام مشتریان توسط صدها نفر به شکایت پیشاهنگی پسر.

بسیاری از تازه رویه موارد تاریخ به 1960s, ’70s و 80s; سازمان می گوید وجود دارد تنها پنج شناخته شده قربانیان سوء استفاده در سال 2018 است. پیشاهنگی پسر اعتباری تغییر به آرایه ای از پیشگیری سیاست های اتخاذ شده از اواسط 1980s از جمله اجباری پس زمینه چک کیفری و سوء استفاده-پیشگیری آموزش برای تمام کارکنان و داوطلبان و یک قانون است که دو یا بیشتر از بزرگسالان رهبران بود در حال حاضر در تمام فعالیت های.

بسیاری از پرونده های حقوقی متهم این سازمان از سهل انگاری و پوشش یو پی اس بیشتر از چند دهه پیش.

“ما عصبانی هستند که بار وجود داشته است که افراد در زمان استفاده از برنامه های ما برای آسیب رساندن به کودکان بی گناه گفت:” راجر Mosby, پیشاهنگی پسر’ رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “در حالی که ما می دانیم هیچ چیز نمی تواند خنثیسازی غم انگیز که قربانیان سوء استفاده رنج می برد و ما معتقدیم این فصل 11 فرآیند با پیشنهاد اعتماد ساختار ارائه خواهد شد عادلانه پرداخت غرامت به همه قربانیان در حالی که حفظ BSA را ماموریت مهم است.”

در میان مسائل دیگر به خطاب در دادگاه ورشکستگی: سرنوشت پسر پیشاهنگی دارایی; به حدی که سازمان بیمه کمک خواهد کرد که پوشش غرامت; و این که آیا دارایی های پیشاهنگی’ 261 شوراهای محلی اضافه خواهد شد به صندوق.

“هستند بسیاری از بسیار عصبانی رنجش مردان وجود دارد که نمی خواهد اجازه می دهد پیشاهنگی پسر به دور بدون گفتن چه تمام دارایی های خود هستند” گفت: وکیل پل Mones که نشان دهنده مشتریان متعدد تحت پیگرد پیشاهنگی پسر. “آنها می خواهند هیچ سنگ نمیماند که پشت.”

در میان له از دعاوی پیشاهنگی به تازگی مرتهن خواص عمده متعلق به رهبری ملی از جمله ستاد در ایروینگ تگزاس و 140,000 هکتار Philmont در مرتع پرورش احشام در نیومکزیکو برای کمک به امن یک خط اعتباری.

تاسیس در سال 1910 پیشاهنگی پسر باید نگهداری فایل های محرمانه پس از 1920s لیست کارکنان و داوطلبان دخیل در سوء استفاده جنسی برای اعتراف هدف از نگه داشتن شکارچیان دور از جوانان است. با توجه به رسوب دادگاه این فایل همانطور که از ژانویه ذکر شده 7,819 مشکوک معتادان و 12,254 قربانیان.

تا زمانی که در بهار گذشته این سازمان اصرار داشتند آن را هرگز آگاهانه اجازه درنده به کار با جوانان. اما در ماه مه آسوشیتد پرس گزارش داد که وکیل مدافع برای قربانیان سوء استفاده کرده بود شناسایی موارد متعدد که در آن شکارچیان شناخته شده بودند اجازه بازگشت به رهبری نوشته های. روز بعد پسر پیشاهنگی اجرایی مایک Surbaugh نوشت: به کنگره اذعان این گروه قبلی ادعا نادرست بود.

جیمز Kretschmer هوستون در میان بسیاری از مردان تحت پیگرد به اتهام سوء استفاده از او تعرض توسط طلایه رهبر بیش از چند ماه در اواسط دهه 1970 در اسپوکن, Washington منطقه است. در مورد ورشکستگی او گفت: “این شرم آور است زیرا در هسته خود و آنچه در آن قرار بود پسر پیشاهنگی است که یک سازمان است.”

“اما شما می دانید هر چیزی می تواند خراب شود,” او اضافه شده است. “و اگر آنها در حال رفتن برای محافظت از مردم که به آنها واگذار کرده ایم با کودکان و سپس آن را تعطیل کند و حرکت می کند.”

منتقدان پیشاهنگی پسر متهم که تشکیل پرونده ورشکستگی است که در بخشی در جلوگیری از افشای بیشتر محکم جزئیات.

“این ورشکستگی است که در مورد امور مالی گفت:” اسکات کت است که شکایت در نیویورک در ماه گذشته بیش از سوء استفاده او دچار ادعا کرد در 1970s. “این ورشکستگی در مورد اعتبار پیشاهنگی پسر از امریکا و در مورد خاموش کردن قربانیان و نگه داشتن حقیقت و دور از چشم مردم است.”

مایک Pfau های مستقر در سیاتل وکیل که شرکت به نمایندگی از نمرات از مردان در سراسر کشور گفت: در حالی که پیشاهنگی پسر’ شوراهای محلی گنجانده شده در پرونده ورشکستگی شاکیان ممکن است بعد از اموال خود را holdings, بیش از حد.

“ما اعتقاد داریم که ملک برگزار شده توسط شوراهای محلی ممکن است ارزش به طور قابل توجهی بیش از پیشاهنگی پسر “دارایی” او گفت:. او گفت: یک سوال خواهد بود که آیا پسر پیشاهنگی انتقال ملک به آن شوراهای محلی به امید قرار دادن آن را از دسترس کسانی که تحت پیگرد این سازمان است.

___

آسوشیتد پرس تصویری نگار جان Mone در هوستون کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de