صبح روز شنبه سبز پل که معمولا حمل ترافیک بیش از گاو دریایی رودخانه پر شده بود با هزاران نفر از پیاده مشابه بیش از آن لبه به سازمان دیده بان کلاس جهانی کرجی مسابقه.

اوایل برآوردها نشان می دهد که برادنتون منطقه رودخانه مسابقه قایق رانی شرکت تا به حال بیش از 120 ، 000 شرکت کنندگان از سال گذشته 110,000.

“آن را مانند یک برادنتون تعطیلات” تماشاگر Collin Holzberger گفت.

در ششمین سالانه سال این رویداد جلب مردم از سراسر کشور به برادنتون را Riverwalk.

“نخل باد بزنی و برادنتون متحد همراه با گاو دریایی شهرستان و واقعا این درمان را به عنوان خود را در سوپر باول” گفت: Mike Fetchko, رئيس جمهور و مدیر عامل ISM/ایالات متحده آمریکا مدیریت ورزشی شرکت قرار می دهد که در این رویداد است. “این همه در مورد کلاس جهانی سرگرمی ما را در اینجا. آن را در حال حاضر بزرگتر از سال گذشته است.”

مسابقه قایق رانی شرکت اقتصادی تاثیر تاپ $9 میلیون دهندگان می گویند.

برادنتون شهردار وین Poston کمک کرده است تا قهرمان نوسازی Riverwalk پس از او انتخاب شد در سال 2000.

“ما بر روی نقشه در حال حاضر با این رویداد” Poston گفت. “آن را بزرگتر و بهتر از ما هرگز تصور است.”

این رویداد سیاهی چه Poston می گوید که این شهر بهترین دارایی: آن مایل گسترده ای آب شور رودخانه بود که به رسمیت شناخته شده توسط موسسه زمین شهری, بزرگترین شبکه کراس انضباطی زمین با استفاده از کارشناسان به عنوان یک بالا باز اسکله فضا.

“بخش مورد علاقه من است که توسط آب برای این رویداد گفت:” امی پرز که سفر با کودکان خود از Hillsborough County است. “آب rejuvenates و شل شدن من. من عاشق بودن در خارج از منزل برای لذت بردن از مسابقه است.”

پرز دختر مورد علاقه بخشی از مسابقه قایق رانی شرکت است چیزهای رایگان و که او می تواند به خانواده سگ, لیلی.

این رویداد آغاز شد و هشت سال پیش زمانی که Fetchko و co-مدیر مایکل Dongilli سفر به برادنتون از پیتسبورگ که در آن شرکت خود را بین المللی مدیریت ورزش مستقر است.

“ما تو را دیدم که سبز پل و ما از شهردار خواسته شده است که شهردار از سال 2000 اگر او می تواند دید که پل است که در فلوریدا وزارت حمل و نقل پل. ما فکر می کردند که هرگز نمی تواند آن” Fetchko خندید. “اما شهردار وین Poston به نام ما به عنوان ما آماده شدن برای هیئت مدیره هواپیما ما و او گفت:” من صحبت به فرماندار. ما می توانیم که پل.”

و بقیه سابقه است.

برای دو سال در این شهر به دست آورد و مجوز از حدود 20 سازمان های مختلف از جمله گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا و فلوریدا Army Corps of Engineers.

در حال حاضر برادنتون منطقه رودخانه مسابقه قایق رانی شرکت شهر بزرگترین رویداد.

“آن را شسته و رفته به پایین آمدن به اینجا و دیدن این بسیاری از مردم” گفت: محلی تام Graff. “این است که قطعا بزرگترین رویداد.”

در علاوه بر این به قایقهای موتوری مسابقه وجود دارد موسیقی عمل می کند از جمله سام وولف یک بویی زنده ادای احترام و جورج تنگه ادای احترام در Riverwalk و نخل باد بزنی مرحله است.

این رویداد به اوج خود رسید با یک نمایش آتش بازی از Zambelli بین المللی آتش بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de