برادنتون آخرین شهر به اتخاذ COVID-19 ماسک فرمان

این قانون نیاز به کسب و کار در این شهرستان برای تشویق ماسک برای مشتریان اما نه به دستور و یا اجرای آنها.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

شهرستان برادنتون در روز چهارشنبه یکی از آخرین به تصویب یک ماسک فرمان. از آن نیاز کسب و کار به ارسال علامت دلگرم کننده ماسک, اما نیازی نیست که صاحبان کسب و کار به دستور و یا اجرای آنها.

اورژانس فرمان به تصویب رساند که به اتفاق آرا در نشست ویژه می رود به اثر در پنج شنبه, جولای 17 و 60 روز طول می کشد مگر اینکه لغو یا تمدید.

کسب و کار است که منطبق نیست می تواند موضوع را به 75 دلار جریمه نقدی پس از هشدار. اما این شهر ارتباطات هماهنگ کننده جینی رابرتز می گوید که اجرای قانون است نه قصد فرمان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“این است که در مورد fining مردم برای انجام آن” رابرتز گفت. “ما نیاز به کسب و کار ما برای کمک به مردم را متوقف و در نظر گرفتن چقدر مهم است برای پوشیدن ماسک.”

تحت فرمان و کسب و کار ملزم به ارسال علامت قابل مشاهده است که “توصیه می کند افراد وارد است که پوشش صورت نیاز و یا درخواست به فرسوده در ایجاد کسب و کار.”

متناوبا, کسب و کار مجاز به ارسال علائم به اطلاع کاربران که CDC توصیه می کند پوشیدن پوشش صورت در عمومی به ویژه هنگامی که اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

در وب سایت خود, شهر, نوشته شده در سه ثبت قالب برای کسب و کار به جای در نقاط خود را از ورود, اما آنها همچنین می توانید خود را ایجاد کنید.

“ما دوستانه در شهر” رابرتز گفت. “ما خواهد شد ارسال کد ما انطباق ماموران با علائم…. ما به آنجا خواهیم رفت و ما کمک خواهد کرد که شما از آنها پیروی کنید.”

این شهرستان می گوید: کسب و کار مناسب نیاز به ماسک اگر آنها را میل کنید.

شهر می پیوندد جزیره ماریا آنا هولمز ساحل و قایق داخل کشتی بازرگانی کلید در تصویب یک ماسک فرمان.

روز سه شنبه شهر ونیز رای مستقیم کارکنان به پیش نویس یک ماسک با وضوح. ماسک مورد نیاز در شهرستان ساراسوتا اما نه در ساراسوتا کانتی.

قبل از شکستن برای تعطیلات تابستانی به گاو دریایی شهرستان کمیسیون رای دادند را پیشنهاد منطقه 4 کمیسر مبهم Servia, به پیش نویس یک ماسک فرمان برای داخل ساختمان کسب و کار در شهرستان محدودیت.

این کمیسیون در نهایت به تصویب رسید زبان حمایت دولت جراح عمومی مشاوره بهداشت توصیه می کند که در صورت ماسک یا پوشش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>