برادنتون مرد محکوم به زندان برای مرگ کودک

Uvo-Kk Ayoma Uvo 28 ساله متهم شده بود با تشدید قتل نفس یک کودک در ارتباط در ارتباط با یک کودک مورد باتری شامل 3 ماهه نوزاد.

ساراسوتا — برادنتون شده محکوم به 22 سال زندان پس از یک هیئت منصفه او را به جرم کشتن یک نوزاد در ماه دسامبر 2017 در ساراسوتا.

Uvo-Kk Ayoma Uvo 28 ساله متهم شده بود با تشدید قتل نفس یک کودک در ارتباط با یک کودک مورد باتری مربوط به 3 ماه ، یک معاینات پزشکی گزارش تکمیل شده در مارس 2018 نشان می دهد مرگ شد, قتل یک ساراسوتا اداره پلیس انتشار اخبار گفت.

در دسامبر 2017, مادر کودک را به نام 911 و گفت: اعزام شد تنفس و بی توجه بود. ماموران و امدادگران وارد و کودک در نظر گرفته شد به ساراسوتا بیمارستان یادبود.

مادر کودک گفت: کارآگاهان او رانده شد به سالن ناخن با دوست پسر خود Uvo و فرزند او نیز در ماشین. اما زمانی که او به نام Uvo به او را انتخاب کنید تا کودک مرده بود و کمی سرد به لمس است.

مادر به نام 911 و Uvo فرار از صحنه چرا که او تا به حال سه حکم از لی شهرستان. کودک پرواز با هلیکوپتر به همه کودکان بیمارستان برای درمان است.

پزشکان در همه کودکان گفت: SPD کارآگاه آنها مشکوک به کودک آزاری است.

در دسامبر. 28 سال 2017, Uvo صحبت با کارآگاهان و متهم شده بود با تشدید کودک آزاری و غفلت به دلیل صدمات کودک دریافت در مراقبت از خود.

کودک درگذشت, on Dec. 29, 2017 و Uvo را به اتهام به روز رسانی شد برای تشدید قتل نفس یک کودک به دلیل معاینات پزشکی گزارش نهایی.

Uvo در حال حاضر برگزار شد در ساراسوتا کانتی زندان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>