کشتی رزمی ساحلی برای اولین بار معرفی شد بیش از یک دهه پیش به ناوگان دریایی برای افزایش منتظر حضور و کامل ماموریت های متنوع. مامور اتش نشانی شاگرد بریتنی دیویس یکی از ملوانان خدمت روی عرشه ناو یو اس اس جکسون homeported در سن دیگو.

“من می خواهم کار با دست من و لذت بردن از چالش با این کار,” دیویس گفت:. “من هم واقعا دوست دارم مردم با آنها کار کنم.”

دیویس یک سال 2017 گاو دریایی دبیرستان فارغ التحصیل و بومی برادنتون.

با توجه به دیویس مقادیر مورد نیاز برای موفقیت در نیروی دریایی شبیه به کسانی که در برادنتون.

“من یادگیری بهتر که من را وادار به انجام کاری پس از یادگیری همه چیز دست بسیار سرگرم کننده بود برای من, به ویژه هنگامی که آن پایین آمد به رفع چیز,” دیویس گفت:. “آنچه که من آموخته در حال رشد در ایالات متحده آمریکا تحت تاثیر این شغل را انتخاب کردم در نیروی دریایی است.”

کشتی رزمی ساحلی در نظر گرفته شده که در آینده از نیروی دریایی به دلیل فن آوری های پیشرفته مهندسی و تطبیق پذیری برای جلوگیری از تهدید های متعدد. جکسون پس از نام شهرستان پایتخت در می سی سی پی و یک خدمه از 40 ملوانان.

جکسون است 418 فوت طول 104 فوت عرض و وزن آن 3,104 پوند زمانی که به طور کامل لود. این کشتی مجهز به دو توربین گاز و موتورهای دو موتورهای دیزل و چهار واترجت اجازه می دهد آن را به حرکت آب در 47 گره.

وجود دارد بسیاری از فرصت ها برای ملوانان به کسب شناخت در فرمان خود جامعه و حرفه خود است. دیویس بیشتر افتخار پیوستن به نیروی دریایی است.

“وجود دارد برخی که شک من و به من گفت من نمی خواهد آن را از طریق,” دیویس گفت:. “من آنها را ثابت کرد اشتباه و خانواده ام افتخار می کنم.”

برای دیویس خدمت در نیروی دریایی است که یک سنت پایین از نسل منتقل و یکی دیویس امیدوار به ادامه.

“من جوانی بودند که در نیروی هوایی و ارتش,” دیویس گفت:. “عموهای من به من کمک کرد را انتخاب کنید که شاخه های نظامی برای پیوستن به.”

“خدمت در نیروی دریایی است مانند شروع یک زندگی جدید” اضافه شده Davis. “شما را به ملاقات با افراد جدید و ایجاد پیوندی قوی با دیگران است. شما را مجبور به کار به عنوان یک تیم برای تکمیل این کشتی ماموریت است.”

– ارسال شده توسط نیروی دریایی دفتر توسعه جامعه

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de