Brandi Carlile اما upstages در فیل مور را افتتاح

شاید که یک تعریف به سازمانی صلاحیت زنده, ملت, ملی, تور, رزرو شرکت است که صاحب و عمل به تازگی ساخته شده فیلمور در مینیاپولیس شمالی حلقه. اگر هیچ چیز دیگری, این مردمی هستند جوانب مثبت. در باشگاه شب اول برخی از صف های طولانی در خارج از درب های وارده بیش از چند grumbles و لرزد اوایل اما ترافیک دندان قروچه کردن بیشتر بود مرتب شده بر اساس زمان من وجود دارد در 7:30. و هنگامی که شما ساخته شده آن را در گذشته های امنیتی نشان می دهد-رفتن تجربه نسبتا صاف و یک.

یا شاید یک سطح راحتی پخته به طراحی محل خود را. این یک نام تجاری است که می داند که چگونه به ساخت یک اتاق است که احساس می کند مانند یک جایی شما بوده ام قبل از piggybacking کردن hazily recollected هرزه افسانه ای فیلمور باشگاه در سواحل برای ایجاد یک prefab سنت است که مخلوط راحت واسوده و زرق و برق دار. و اگر فضای شخصی بود که در حق بیمه در پذیرش کلی طبقه (شاید آنها باید… پر کمتر؟), شما می توانید با دوستان خود به بالکن سطح به سطح از حالت فشرده خارج کنید حتی اگر شما تا به حال از پوسته برای VIP جداول که صف ریل.

یا شاید آن را فقط Brandi Carlile هوشمند انتخاب کنید برای افتتاح یک باشگاه جدید به خصوص در اینجا در شهرهای دوقلو. عامیانه-کشور کهنه است چنین آشنا مجری محلی پس از بازی فقط در مورد هر مشترک در منطقه و حمل با او چنین تعریف مرحله حضور که او ساخته شده اتاق خود را در برای اولین بار از سه فروخته شب.

در گسترده حصيري سفید کلاه کابوی پیراهن و بطور دنج قرار گرفتن لی, Carlile, انجام نزدیک به دو ساعت حرفه ای-پوشا مجموعه های صوتی است که شامل بسیاری از full-throated و کامل آهنگ دل او حرارت تحسین آمده برای شنیدن: “داستان” “چشم” “شوخی” “سقز.” او بود که همیشه flanked توسط او وفادار “دوقلوها” برادران تیم و فیل Hanseroth که بوده ام, حمایت از او برای دو دهه بوده است. او یک داستان در مورد چگونه او ملاقات برادران زمانی که او فقط “کمی لزبین, folksinger و busker آواز نیلی دختران را پوشش می دهد” و چگونه او با نگاه کردن به آنها را در زمان. “شش ماه بعد من تا به حال این سگ قفل شده” او به شوخی.

در طول شب Carlile ابراز تصویب اگر مبهم احساسات در مورد محل. “در حال حاضر این فقط احساس راست به من,” او گفت: برای شروع مجموعه خود را. “این مرا به یاد خیلی از زمانی که ما شروع به آمدن به اینجا به بازی کنسرتهایی” او بعدا اضافه شده است. “من عاشق این اتاق” Carlile گفت. “این فقط احساس می کند درست است.” و در حالی که برخی از که فقط طرفدار forma مرحله بورسی و برخی از اعتباری به جمعیت را گرم و تایید اتاق قطعا برای تلفن های موبایل راست: سه بخش هارمونی ضربه با یک نیروی فیزیکی ساخته شده است که عدم وجود یک درامر و یا برق ابزار دقیق مسئله.

به عنوان برای آن سپاسگزار جمعیت آن را واقعا همه سنین از جمله حداقل یک هیجان زده توئین جهش با لذت و نوزاد swaddled در محافظ گوش-دنده بودن آرامش در سطح بالایی است. Carlile حتی سنگ “تولدت مبارک” به نه ساله به نام ساوانا و سپس عذرخواهی کرد و گفت “برو به” چند دقیقه بعد.

Carlile مجموعه شامل گره و مراسم تجلیل از دیگر ترانه سرایان او دوست داشت به عنوان به خوبی. او آورده بازکن کورتنی ماری اندروز به انجام “ممکن است محبت خود را باقی می ماند” نقل مکان کرد و به پیانو برای انجام “را من گل من در حال حاضر” یک آهنگ او نوشت: با تانیا تاکر برای کشور افسانه را 2019 آلبوم باز گشت. صدای او در زمان در یک تقریب از تاکر آلتو سوهان به عنوان او خواند و او در مورد صحبت coaxing تاکر از بازنشستگی و به استودیو و تماشای او را به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس خود را روی صحنه. سپس او پیانو نورد به آشنا غم از جونی میچل “رودخانه است.”

Carlile خود را آغاز کرد encore با “Highwomen,” تیز بازنویسی از یاغی-کشور کلاسیک “Highwaymen” فراهم می کند که یک بیانیه هدف برای او newish کشور supergroup با ناتالی Hemby, Maren موریس و آماندا Shires (نام البته Highwomen). زمان Carlile به پایان رسید شب با کامل رسیده singalong از “غرور و شادی” او تا به حال همه اما upstaged اتاق او شده است می خواهم ستایش. شاید ما در جدید ترین باشگاه در شهر است. اما ما قطعا در یک Brandi Carlile نشان می دهد.

بررسی کامل ما گالری عکس نشان می دهد و این باشگاه را در اینجا.

ست لیست خود
دنبال
تولدت مبارک
چیزهایی که من پشیمانی
بالا بردن جهنم
چه می توانم بگویم ؟
داستان
چشم
من
ممکن است محبت خود را باقی می ماند (کورتنی ماری اندروز پوشش)
هر جا که قلب شما است
Downpour
سقوط دوباره از هم جدا
Sugartooth
آوردن گل من در حال حاضر
رودخانه (Joni Mitchell پوشش)
روز مرگ
شوخی
سقز

دوباره به نواز دعوت
Highwomen
غرور و شادی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su