کت و شلوار مدعی رستوران “بارها و بارها نقض” فدرال قانون کار با داشتن کارکنان کار بیش از 40 ساعت در هفته, همراه, از طریق تغییرات در Brasa دو مکان (یکی در مینیاپولیس, یک, در, St. Paul) و در Alma.

با توجه به شکایت Brasa و آلما “هماهنگ کردن نیروی انسانی و برنامه ریزی و تنظیم ساعت کارکنان و نرخ. کارکنان کار قابل معاوضه در بیش از یک محل است.”

باز به عنوان یک خوب ناهار خوری مفهوم در سال 1999 آلما اضافه شدن یک کافه و بوتیک هتل بهره برداری در سال 2016. Brasa افتتاح شد اولین نقطه در شرق Hennepin در مینیاپولیس در سال 2007 و دوم اضافه در Grand Avenue در سنت پل در سال 2009. (یک سوم این است که میله میله برای باز کردن در جنوب مینیاپولیس این بهار استار تریبیون گزارش.)

هفت کارکنان شد و رفت به عقب و جلو بین مینیاپولیس و سنت Paul Brasas این طرح دعوی در دادگاه می گوید چهار نفر مشغول به کار بودند در مینیاپولیس Brasa و آلما و در دو شیفت مشغول به کار در آلما و سنت پل Brasa.

یکی دیگر از شمارش در برابر رستوران گروه دریافتند که نه Brasa حال اجباری, پوستر در مورد فدرال حداقل دستمزد قانون “در یک محل آشکار که در آن کارکنان می تواند به آسانی مشاهده یک کپی.”

این اضافه کاری اتهامات مشابه به آنهایی که ساخته شده در برابر گوسفند سیاه و سفید, پیتزا, سال گذشته بود که متهم از پرداخت اضافه کاری به کارکنان که تجمعی تغییرات در آن چهار رسانه های اضافه شده به بیش از 40 ساعت.

مانند گوسفند سیاه و سفید Brasa و آلما آشپز/صاحب الکس رابرتز ادعای جهل گفتن مینه سوتا اصلاح طلب در بیانیه ای او غافل ساعت در رستوران های مختلف در همان گروه همه شمارش نسبت به بارگیری در این هفته اضافه کاری آستانه. رابرتز می گوید: وزارت کار ایالات متحده مطلع رستوران آنها در نقض سال گذشته و سیستم حسابداری برای ساعت ها مشغول به کار شده و تغییر کرده است.

“ما پرداخت دستمزد عادلانه و ارائه درمانی و بازنشستگی و غذا مزایای” رابرتز گفت: اصلاح طلب. “به عنوان یک کسب و کار مستقل ما همیشه به دنبال یادگیری و بهبود بخشد. ما تاسف صلیب-شرکت اضافه کاری خطا و در حال حاضر پس از [وزارت کار را] دستورالعمل به همه چیز را درست با کارکنان ما است.”

مالک گفت: برخی از کارکنان در حال حاضر دریافت پرداخت برای اضافه کاری ساعت کار می کرد; او نیز محروم فاقد یک حداقل دستمزد پوستر و گفت: بازرسان باید به سادگی از دست رفته کسانی که در طول بازدیدکننده داشته است خود را به Brasa.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im