بله ما رسما به نقطه ای از نوستالژی که باد صبا در صدر ورزش انبار که یک بار قرار دارد, دوقلو, Vikings, Gophers و به طور خلاصه تیمبرولوز. گنبد را متنفر همواره متعدد است. این مرده; آن را eyesore; آن آشنایی تقریبا هیچ چیز به تجربه فن در خارج از آبی پلاستیکی صندلی. مطمئن بود اما ما charmless, درشت بتن ورزشی کلیسای واقعی برابری طلب مردم ورزشگاه که دسترسی و خصلت های یدک کش در Minnesotan heartstrings در این سن شرکتی gameday glitz.

ما نمی خواهد در پرداختن به تدارکات این تیتر در همه, هر چند ارزش آن اشاره کرد: تورم از سال 1982 دلار $68 میلیون گنبد خواهد تنها هزینه $169,124,103.63 اگر ساخته شده در سال 2016 همان سال به 1.1 میلیارد دلار (!) آمریکا بانک ورزشگاه افتتاح شد.

در اینجا به همین دلیل در حال حاضر احتمالا بیشتر از همیشه ما باید بازگرداندن Metrodome.

گنبد سگ

مرد به یاد داشته باشید هورمل گنبد سگ ؟ ایستگاه گاز داغ سگ آرمانی گنبد سگ شد lugged بالا و پایین راهرو در حالی که خواباندن در آب گرم. این غیرممکن girthy وینر بود و فرآوری تعجب بالا علامت صنعتی هات داگ علم است. پیچیده در یک پیچ و تابدار مستی گنبد سگ قرار داده پرطمطراق سگ که مشتری جلب کردن “واقعی” گوشت flashiness به شرم. جایزه: مرد به یاد داشته باشید هورمل ردیف مشاهیر صدای جرنگ جرنگ?

نمی شکستن به عنوان سریع

گنبد سقف سقوط چهار بار در طول 31 سال اخیرا تحت وزن 2010 بلیزارد. چهار ساله آمریکا بانک ورزشگاه در حال حاضر نیاز به 21 میلیون دلار به جای آن سوراخ روی قاب. گنبد طراحی شده توسط معمار بین المللی تحسین فضل الرحمن خان, بعد از همه.

بلیط های ارزان قیمت

در سال 2009 دوقلوها’ فصل نهایی در Metrodome متوسط بلیط زد $21.70. سال آینده در هدف زمینه که نمیفهمد ballooned به $31.47 — 45 درصد افزایش. در سال 2013 وایکینگها’ فصل نهایی در گنبد متوسط هزینه بلیط ya $78.69. در سال 2016 سال اول خود را در ایالات متحده بانک ورزشگاه این تعداد افزایش به $91.67 — 14 درصد سنبله. (تمام ارقام حسن نیت ارائه میدهد از تیم بازاریابی گزارش سالانه فن هزینه Index.)

نمی غنی سازی یک cartoonishly بد صاحب

در سال 2013 نیوجرسی قاضی گفت: Vikings صاحب Zygi Wilf نشان داد “بد انگیزه” زمانی که او defrauded سرمایه گذاران املاک و مستغلات. با این وجود, مینه سوتا, مالیات دهندگان متعهد 500 میلیون دلار برای ساخت املاک و مستغلات برای میلیاردر مالک. بانک ایالات متحده ورزشگاه معامله “بود و به صورت شفاف به دیوار برلین” سابق ستریب نویس جان Tevlin نوشت; ما “hosed” با توجه به سابق شهرستان Counsilmember پل استرو.

یک مثبت برای بیرون آمدن از آن ؟ این عکس های افسانه ای از Wilf دادن جدی Wario vibes به رژیم صهیونیستی است. علامت گذاری بفرم دیتون بیل جلو obliviously. نگاهی از ستریب archives:

برنده شدن خاطرات

جهان سری عناوین در ’87 و ’91. دو جادویی Vikings فصل ها: 15-1 heartbreaker تیم در سال 98 و برت Favre نا محدود heroics در ’10. یک افتضاح تاریخی Super Bowl halftime show در ’92. این ’88 عکس از Metallica در گنبد (بیشتر در این کنسرت اینجا). هیولا جم کردم فوق العاده هدر رفته در طول کالج, اوج, با من, تنومند بخاری از جای من. همه گرامی.

از طریق رگبار

اولیه sports fan همبستگی.

نمی اهن ربا مرگ پرنده

غیر ممکن است می گویند که چگونه بسیاری از پرندگان Metrodome ادعا اما این بسیار خاص است: آن شیشه سلف شده است برچسب “پرنده-ماشین کشتار” توسط شهر احترام ترین اخبار رسانه های.

خوب آبجو مرد نخست

قبل از پلیس او کثیف, Wally “آبجو مرد” McNeil بود افتخار محترم آبجو فروشنده. من آبجو-guzzling پدر به من آموخت به احترام Wally جلوتر از واعظان سیاستمداران و پلیس. او اشتباه است.

سوراخ در سقف قانون

هر چند توپ بیسبال تقریبا هرگز افزایش یافت و از طریق سوراخ تفلون و سقف آن اتفاق افتاده است اغلب به اندازه کافی برای لیگ اصلی بیس بال به یک حکم رسمی برای چنین حوادث: آن شمارش به عنوان یک زمین حکومت ، که فقط سرگرم کننده چیزهای بی اهمیت.

که woosh!

فشار هوا نیاز به باد گنبد خارج شد با شرکت کنندگان از طریق عمیقا رضایت بخش woosh که می خواهم خود را به دست کشیدن دنگ کلاه کردن. بزرگ برنده می شود ؟ این woosh رو شما به exulted شب بتونه کاری شما برای ارسال-بازی های هیدرولیکی در هوبرت است. ویرانگر از دست دادن ؟ این woosh jolting شما را به زندگی واقعی انتقال شما از غم فن برای هشدار به نقطه پارکینگ سالک.

Wooooooooosh!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de