انگلیسی, مسافر نشان می دهد چگونه از آن آسان می تواند به گسترش یک ویروس

لندن — A middle-aged تاجر از انگلستان که vacationed در رشته کوه های آلپ است نشان داده شده که چگونه سهولت مسافرت های بین المللی است پیچیده جهانی در تلاش برای پیگیری و شامل جدید کروناویروس که ظهور در چین است.

از سنگاپور هتل که در آن او اعتقاد بر این است که برداشت این ویروس طی یک کنفرانس به یک پیست اسکی در کوه های آلپ فرانسه و یک میخانه در زادگاه خود از او در ساحل جنوبی انگلستان و همچنین پروازهای او در راه بازگشت به بریتانیا آمد در تماس با ده ها تن از افراد دیگر به طور بالقوه آلوده کردن آنها را قبل از او تشخیص داده شد و در بیمارستان بستری است. مقامات بهداشت در حال حاضر آنها را شکار.

در حال حاضر پنج انگلیسی ها که مانده بودند با او در یک کلبه ییلاقی در رشته کوه های آلپ تشخیص داده شده اند با این ویروس از جمله یک کودک 9 ساله پسر. مرد دیگری که ماند در رفت و آمد مکرر کشف شد آلوده پس از بازگشت به خانه اش در جزیره اسپانیایی مایورکا.

آشکار سهولت با که این ویروس گسترش می برد نگرانی است که برخی از 90 نفر دیگر که در این کنفرانس نیز ممکن است آلوده شده اند و “ممکن است رفتن به شروع زنجیره ای از عفونت در کشورهای خود گفت:” دکتر ناتالی MacDermott بالینی و مدرس دانشگاه در کالج کینگ لندن است.

سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که با توجه به نسبتا کوچک خوشه ای تا کنون این امر می تواند غیر منصفانه و اغراق برای مشخص تاجر به عنوان یک “سوپر پخش” یا کسی که آلوده غیر منتظره ای تعداد زیادی از مردم است. و این به هیچ وجه تنها خوشه ای دیده می شود در وقوع.

یکی دیگر از یکی کوچک به عنوان مثال گره خورده بود به یک زن چینی که در سفر به یک جلسه در یک خودکار قطعات شرکت. این ویروس به یک دوجین از کارکنان و اعضای خانواده خود در آلمان است.

هنوز مورد این مسافر تنها از انگلستان تأکید بر اهمیت سریع مرزی اطلاعات-اشتراک گذاری و کار پلیسی برای پیدا کردن افراد دیگر به طور بالقوه در معرض.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 40 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 900 با اکثریت قریب به اتفاق موارد در چین است. مشخص نیست که دقیقا چگونه آن منتقل شده است اما کارشناسان فکر می کنم آن است که گسترش عمدتا با قطرات زمانی که مردم سرفه یا عطسه. مقامات بهداشتی هشدار می دهند که آن را می تواند تا 14 روز برای کسانی که شده اند در معرض نمایش علائم.

اکثر مردم فقط علائم خفیف از جمله تب و آبریزش بینی. اما برخی از توسعه ذات الریه. کسانی که افتاده به شدت بیمار شده اند عمدتا بیش از 60 با مشکلات بهداشت و سلامت دیگر.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: گسترش این ویروس در میان مردم مانند تاجر انگلیسی که نبوده است به چین است در مورد.

“تشخیص تعداد کمی از موارد می تواند جرقه ای که تبدیل به یک بزرگتر آتش, اما در حال حاضر آن را تنها یک جرقه” او گفت:. “هدف ما همچنان مهار. ما از همه کشورها به استفاده از پنجره فرصت ما برای جلوگیری از یک بزرگتر آتش است.”

داستان انگلیسی مرد آغاز می شود با یک کنفرانس کسب و کار مانند بسیاری که در سراسر جهان به عنوان شرکت های چند ملیتی و گروه ها را با هم کارکنان و مشتریان و دیگران برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات فروش محصولات و لذت بردن از تمام هزینه های پرداخت شده academist:: دانشجویان.

انسان که نمی شناخته شده برای عموم پرواز به سنگاپور برای یک Jan. 20-22 رویداد اسپانسر شده از طرف کارفرمای خود Servomex. این شرکت مستقر در دو طبقه ساختمان صنعتی در شهر کروبروق در 35 مایلی جنوب لندن می سازد صنعتی سنسور های فروخته شده در سراسر جهان است.

در یک بیانیه Servomex گفت: “تعداد محدودی از کارکنان آن در کشورهای مختلف تشخیص داده شده اند با کروناویروس و در حال حاضر تحت درمان است.”

گراند هایت سنگاپور یک هتل پنج ستاره با 677 مهمان اتاق گفت: سنگاپور وزارت بهداشت مطلع آن که سه نفر که در این کنفرانس تجربه علائم پس از بازگشت به کشورهای خود از مالزی و کره جنوبی و در حال حاضر تشخیص داده شده است با ویروس.

این هتل گفت: 94 خارجی در آنجا ماند در Grand Hyatt در همان زمان به عنوان Servomex کنفرانس از جمله مردم از ووهان چین شهر در کانون شیوع. هتل گفته است که در حال حاضر عمیق تمیز کردن اتاق مهمان جلسه فضاهای رستوران و مرکز تناسب اندام و دیگر اماکن عمومی.

یکی از افراد آلوده بود او که پرواز به فرانسه قبل از او شروع به نمایش هر یک از علائم. او گزارش پیوست خانواده اش به مدت چهار روز در سه داستان کلبه ییلاقی در Contamines-Montjoie یک رفت و آمد مکرر در Mont Blanc منطقه ارائه می دهد که سراشیبی اسکی از 25 آسانسور و همچنین صلیب کشور اسکی اسکیت و پاراگلایدر.

جروم Salomon سر ملی فرانسه آژانس بهداشت گفت که در پی این قسمت 61 نفر از جمله بسیاری از کودکانی که به مدرسه رفتم با پسر مورد آزمایش قرار گرفتند و ثابت منفی برای ویروس.

تاجر پرواز بازگشت به انگلستان در ژانویه. 28 در یک EasyJet پرواز از ژنو به لندن گاتویک فرودگاه. شرکت هواپیمایی آشکار نیست که چگونه بسیاری از مردم روی اما گفت: انگلستان آژانس بهداشت عمومی است که در تماس با تمام مسافران که نشسته بودند در نزدیکی مرد.

پس از بازگشت در بریتانیا تاجر بازدید بمب میخانه در او که گفت آن گفته شد توسط آژانس بهداشت عمومی بود که “حداقل مداوم خطر ابتلا به عفونت” به مهمانان و یا کارکنان.

یک مدرسه در جامعه پرتسلد جامعه, آکادمی گفت که یکی از دانش آموزان خود گفته شده است به “خود جدا” محلی برایتون آرگوس روزنامه گزارش شده است.

“این به نظر می رسد که شاخص مورد را تصویب کرده است در عفونت غیر منتظره ای تعداد زیادی از مخاطبین گفت:” دکتر اندرو فریدمن, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کاردیف. “به این ترتیب او می تواند نامیده می شوند ‘فوق العاده-پخش.”‘

در طول 2002-03 سارس شیوع این بیماری کشنده ساخته شده راه خود را به جهان گسترده تر پس از یک دکتر چینی که تا به حال تحت درمان بیماران در سرزمین اصلی بررسی می شود به یک دلار هنگ کنگ هتل.

او در نهایت آلوده شش دیگر مهمانان هتل ماندن در همان طبقه احتمالا زمانی که او عطسه یا سرفه به عنوان آنها در حال انتظار برای یک آسانسور با توجه به هنگ کنگ مقامات بهداشتی. برخی از کسانی که مهمانان پس از آن در زمان سارس به کانادا و تایوان و تایلند و سنگاپور بذر شیوع بیماری های جدید.

اما دکتر مایکل رایان که در شرایط اضطراری رئیس گفت: “این راه خیلی زود و خیلی بیشتر از اغراق به نظر سنگاپور کنفرانس رویداد یک superspreading رویداد است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ماریا چنگ در لندن ایلین Ganley و آنجلا چارلتون در پاریس و جیمی Keaten در ژنو کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>