پهنای باند و توسعه مورد نیاز زودتر از بعد Suncoast تلفات جاده ای نیروی کار اعضای بگو

ساکنان روستایی نمی توانید صبر کنید 10 سال برای دولت به گسترش پهن باند با سرعت بالا دسترسی به اینترنت به جوامع خود.

که چیزی است که اعضای یک نیروی کار منصوب توصیه هایی را برای Suncoast پارک وی, فرمت گفت: در اخیر ورکشاپ.

که به خصوص در حال حاضر روشن است که این بیماری همه گیر کوروناویروس نشان داده است افزایش اعتماد در اینترنت برای کار و مدرسه و خدمات در حالی که در همان زمان افشای شکاف در شبکه های پهن باند.

گروه دنده تا برای مبارزه با تلفات جاده های

چند استفاده از دالان های اقتصادی منطقه ای اهمیت برنامه (MCORES) تایید شده در سال 2019 گذاشته بلند پروازانه راه سازی برنامه به امن فلوریدا رشد آینده با حدود 140 میلیون دلار در یک سال در کنار مجموعه ای از برنامه ریزی, توسعه و ساخت و ساز.

محیط زیست تمسخر این پروژه خواستار آن 340-مایل میلیارد $1 “تلفات جاده به هیچ جا” را از طریق مزارع و جنگل ها از لبه های باتلاقی به گرجستان از مرز بدون هیچ گونه شواهد چنین جاده ها مورد نیاز هستند و یا حتی تولید این نوع از ترافیک به آنها پرداخت.

در این سال مجلس انداخت اضافی 5 میلیون دلار در سال برای گسترش پهنای باند در مناطق محروم به این پروژه را خوش طعم تر به رهبران در جوامع روستایی که ایستاده در حقوق-از-راه جدید تلفات جاده.

در همان روز که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis امضا پهن باند گسترش به قانون در این هفته که همچنین ایجاد فلوریدا از پهنای باند, اعضای Suncoast راهرو وظیفه نیروی سوال که آیا نباید آن را قرار داده و در یک سریعتر زمانی که مستقل از MCORES.

“آن را باید با توجه به این که کافی مجرا شامل می شود برای پهنای باند در هر MCORES راهرو گفت:” چارلز لی مدیر وکالت برای Audubon از فلوریدا و عضو Suncoast راهرو نیروی کار.

اما جدول زمانی برای تکمیل این جاده ها تلفات نیست تا سال 2030 او گفت: و با توجه به “شناخته شده نیاز به پهنای باند در مناطق روستایی و اهمیت پهنای باند به فعالیت های اقتصادی” این باعث می شود بیشتر حس برای آوردن پهنای باند گسترش به جوامع روستایی مستقل از MCORES.

“برای یک زن و شوهر از صد میلیون از دولت سرمایه گذاری در بسیاری از مناطق روستایی فلوریدا می تواند جمعیت با زیرساخت برای ارائه پهنای باند” لی گفت.

جک Burge مدیر پروژه برای CenturyLink گفت: حتی با یک دولت سرمایه گذاری آن است رفتن به هزینه حامل های خصوصی “بسیاری از سرمایه اتصال به زیرساخت و هنوز هم به بسیاری از مسائل با آخرین مایل فیبر و گسترش است که فیبر ،

او گفت که او با این نسخهها کار با 21 آمده است که اختصاص 25 میلیون دلار-$50 میلیون سال به طور مستقیم به ارائه دهندگان پهنای باند به کمک یارانه پهن باند گسترش در مناطق روستایی آمریکا است.

“این چیزی است که آن است که احتمالا رفتن به ایالت فلوریدا به برنامه دولت در علاوه بر این به MCORES رویکرد جامع و بسیار سریعتر راه حل” برگ گفت.

بسیاری از کسانی که در ایالات متحده شش ماه روند اعطای کمک های مالی و ارائه دهندگان پهنای باند باید 12-18 ماه برای قرار دادن زیرساخت های در محل, او گفت:.

ایلینوی است صرف 200 میلیون دلار بیش از چند سال آینده در پهنای باند گسترش, او گفت:. آریزونا در حال گذراندن 50 میلیون دلار در سال آینده در پهنای باند در مناطق روستایی و مناطق قبیله ای.

کشورهای دیگر گرفته اند منجر شود در پرداخت یارانه برای توسعه سرویس اینترنت با سرعت بالا به جوامع روستایی گفت: آنا خواندن یک محقق با تراست خیریه پیو پهن باند پژوهش و ابتکار است.

کشورهای دیگر گرفته اند منجر شود در پرداخت یارانه برای توسعه سرویس اینترنت با سرعت بالا به جوامع روستایی.

کشورهای دیگر گرفته اند منجر شود در پرداخت یارانه برای توسعه سرویس اینترنت با سرعت بالا به جوامع روستایی. (عکس: شلی ذرت/این Tennessean)

“تعدادی از کشورها در طول سال تاسیس پهنای باند برنامه ها و متعهد به اعطای کمک های مالی به این روستایی و مناطق محروم برای بستن شکاف در باند پهن و خدمات” جزئیات گفت. “فلوریدا شده است یکی از آن.”

تنسی شروع به پهن باند گسترش برنامه در سال 2017 اولیه 10 میلیون دلار در سال اول 15 میلیون دلار در سال دوم و 20 میلیون دلار در سال سه, او گفت:.

پیو پهن باند محققان با ارسال نامه امضا شده به کنگره پرداختن به نیاز به بستن آن پهنای باند شکاف در سراسر کشور به خصوص برای میلیون ها فقیر و روستایی آمریکایی که به اینترنت متصل است.

“کنگره اقدام پس از شروع COVID-19 pandemic برای افزایش فدرال منابع برای گسترش پهنای باند افزایش دسترسی به خدمات پزشکی از راه دور و پشتیبانی از آموزش از راه دور بر ضرورت پرداختن به شکاف دیجیتال در این زمان به چالش کشیدن” نامه است. “با آمریکایی ها در هر بخشی از کشور مشغول به کار و یادگیری از خانه با سرعت بالا به اینترنت قابل اعتماد است هرگز بیشتر ضروری برای زندگی روزمره است.”

از نظر تجهیزات فن آوری وجود دارد به انجام همه چیز مورد نیاز گفت: رندی ویلیامز ارشد مدیریت حساب در نوکیا. “هشتاد درصد از هزینه نصب تجهیزات,” او گفت:.

مشارکت بخش خصوصی و دولتی در حال کلید برای حرکت های آینده سریع تر به کار با نرم افزار, شهرها و شهرستان ویلیامز گفت: “و پیدا کردن شرکای خصوصی است که در واقع یک مورد کسب و کار به در آمده و شروع به ساختمان این شبکه است.”

این MCORES پروژه متشکل از سه دالان: این Suncoast اتصال, اجرا می شود که در امتداد سواحل خلیج فارس از مرکبات شهرستان Jefferson County; اتصال جنوب غربی اجرا می شود که از ذغال سنگ شهرستان به Polk County; و شمال شاهراه اتصال, اجرا می شود که از انتهای شمالی فلوریدا شاهراه به Suncoast پارک وی.

نیروهای وظیفه هستند و قرار است به طور خلاصه نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل آنها در گزارش نهایی در اکتبر 1 و گزارش یافته های خود را به قوه مقننه در ماه نوامبر 15.

این MCORES مطالعه طرح پیش بینی استفاده از چند دالان و خواستار پهنای باند و همچنین آب و فاضلاب و توزیع انرژی به عنوان فرصت برای این دالان گفت: گرگ ایوانز رئیس Suncoast نیروی کار و ناحیه 2 وزیر برای وزارت فلوریدا حمل و نقل (FDOT).

“تجربه ما در طول چند هفته گذشته بر اهمیت پهنای باند و دیگر فن آوری” ایوانز گفت. “در این چند هفته نیز ما نشان داده که در آن اتصال به پهنای باند محدود است به تاریخ.”

خواهد وات مهندس ارشد برای FDOT گفت: چالش این است که برای کسانی که در مناطقی که محروم هستند توسط باند پهن. مناطق شهری از فلوریدا را 98 درصد از خانه های متصل در حالی که در مناطق روستایی به طور متوسط حدود 80 درصد اتصال.

“در این چند هفته نیز ما نشان داده که در آن اتصال به پهنای باند محدود است به تاریخ.”

“در این چند هفته نیز ما نشان داده که در آن اتصال به پهنای باند محدود است به تاریخ.” (عکس: jakes47s گتی ایماژ/iStockphoto)

هفت نفر از هشت استان ها در Suncoast راهرو منطقه مورد مطالعه به خوبی زیر که 80 درصد متوسط برای بقیه روستایی فلوریدا با Dixie شهرستان در سطح 1%. مرکبات شهرستان دارای 85 درصد است.

“پهنای باند استقرار در درجه اول یک بخش خصوصی عملکرد و در نهایت زمان و مکان از این سرمایه گذاری ها رانده شده توسط بازار” وات گفت.

این کریدور حمل و نقل است که یک شرط لازم برای پهنای باند استقرار او گفت: اما MCORES ایجاد یک فرصت برای محل شرکت و برای FDOT برای کمک به تسهیل زیرساخت های توسعه.

“باید منتظر ماند و نشان داد که چگونه 10 سال MCORES روند ارائه خدمات پهن باند برای unserved و مناطق محروم گفت:” کنت Wimmer ارشد نماینده برای دفاع از حیات وحش است. “10 سال buildout نمی خواهد تفاوت معنی دار به مناطق روستایی در حال حاضر محروم.”

هزینه تخمگذار پایین فیبر نوری به طور گسترده ای متفاوت از $6,600 به $267,000 در هر مایل به گفته وزارت حمل و نقل است. اخیر FDOT تجربه نصب دوربین های خود در مورد هزینه $72,000 در هر مایل وات گفت.

هزینه تخمگذار پایین فیبر نوری اجرا می شود از $6,600 به 267,000 در هر مایل است.

هزینه تخمگذار پایین فیبر نوری اجرا می شود از $6,600 به 267,000 در هر مایل است. (عکس: گتی ایماژ)

Co-محل پهن باند با آب و برق دیگر در طول ساخت و ساز کارآمد تر است و می تواند صرفه جویی در پول با استفاده از “حفاری پس از” رویکرد “که در آن ما نصب مجرا در حالی که ساخت بزرگراه” او گفت:.

همچنین قرار دادن فیبر در قطب ابزار زیرساخت های خطی در سمت راست از راه, او گفت:.

مرکبات شهرستان کمیسر جف Kinnard گفت که او مخالف دولت پرداخت برای دسترسی به باند پهن.

“من نمی خواهد از ما حمایت به سمت پرداخت یارانه های دسترسی پهن باند” Kinnard گفت. “ما نیاز به دسترسی به حق از راه مجرا به صورت خصوصی صنعت را به حرکت در, اما من نمی خواهم برای دیدن ما به پرداخت یارانه کسب و کار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>