Brookside مدرسه اصلی پله پایین

Brookside رهبر را ترک خواهد کرد و موقعیت خود را در پایان این سال تحصیلی.

مت Gruhl اصلی از Brookside, دبیرستان, گام خواهد شد از موقعیت خود در پایان سال است.

به عنوان اصلی Gruhl شده است یک شکل مرکزی در دو مشخصات بالا در بحث حوادث در مدرسه ، منطقه سخنگوی Kelsey Whealy گفت Gruhl تصمیم خود را برای ترک و به احتمال زیاد به یک دستیار اصلی موقعیت بعدی سال است.

“این تصمیم چه مت تعیین کرده است به بهترین راه حل برای او و خانواده اش. دولت های منطقه به طور کامل پشتیبانی تصمیم گیری خود را و می خواستم مطمئن شوید که ارزشمند مدیر باقی مانده با ساراسوتا کانتی مدارس” Whealy گفت.

در پاییز گذشته یک مدرسه سابق منابع افسر متهم Gruhl و دیگر مدیران مدرسه از بی توجهی دانش آموزان شکایت که یک معلم بود, groped آنها و صحبت به آنها نامناسب.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های رایان مک کینون

سابق SRO کیمبرلی Whyley گفت: دانش آموزان به او گفت ماکسول Guss, یک معلم در مدرسه, حال, groped آنها و مدیران می دانستند اما تا به حال گرفته نشده و عمل است. Whyley مدعی است که Gruhl انتقام در برابر او برای گزارش ادعا می کند برای این گروه از کودکان و خانواده ها در نهایت منجر به اخراج او از نیروی.

مدرسه مقامات منطقه این موضوع را تکذیب و می گویند Brookside اداره گزارش به اتهام سوء استفاده پس از یادگیری آن است.

Gruhl پاسخ به یک حادثه خشونت آمیز در مدرسه در روز بعد از پارک تیراندازی نیز کشیده شده موشکافی. مدنی و ورزشی مدیر جان Russo قرار دادن یک دانشجو به یک خرس آغوش گرفتن محدودیت زمانی که پسر نمی خواهد حذف خود hoodie و به اتهام تهدید به پانچ Russo. پسر را شکست از روسیه و به نظر می رسد به اعتصاب Gruhl در این صورت با توجه به فیلم های نظارت.

روسیه توصیه شده برای فسخ بر اساس محققان’ نتیجه رسیدند که استفاده از زور بی جا بود اما سوالات بیش از Gruhl را از دست داده و این تحقیقات همواره حاضر و مورد روسیه و جذاب است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

در جریان تحقیقات مدیر سابق مدارس کارن رز که در حال اجرا برای رئیس هیئت مدیره مدرسه کارولین Zucker صندلی گفت که او نگران بود که Gruhl نمی شد پس با توجه روند از ابتدا. او گفت که او تا به حال به او را متقاعد کند که او نمی تواند حذف شواهد تصویری از تلفن های دانش آموزان و او گفت: نگرانی رئیس پس از مبارزه بود در کنترل مدارک و شواهد به جای مصاحبه با شاهدان کلیدی است.

در روز دوشنبه افزایش یافت گفت: Gruhl تا به حال یک “بالا likability عامل” و با وجود سوالات خود را در مورد دست زدن به این دو حادثه گفت: او احترام Brookside جامعه است.

Gruhl بازگشت نیست یک تماس را به دنبال اظهار نظر در تصمیم خود به استعفا.

Zucker صحبت کرد بسیار از Gruhl تصدی در Brookside و گفت: او را درک تصمیم خود را بر اساس سطح نظارت او مواجه شده است.

“او شده است در یک اجاق گاز فشار برای یک سال و دو سال در حال حاضر با تمام این” شکر گفت. “ما امیدواریم که او می یابد یک دستیار مدیر (کار) باقی می ماند و با منطقه چون او یک مدیر خوب…من امیدوارم که او باقی می ماند با این سیستم. این تلفات در او و خانواده اش.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>