برادر Justus نشانه اجاره نامه های جدید در کارخانه یا محل تقطیر, کوکتل اتاق در شمال شرق مینیاپولیس

…و “آینده روشن و جدید,” ما در حال صحبت کردن خیلی به معنای واقعی کلمه.

از زمان تاسیس آن در سال 2014 برادر Justus تولید شده در حدود 2000 گالن محلی سالخورده ویسکی هر سال از زیرزمینی رسومات اندازه مثلا یک آپارتمان سه اتاق خوابه. اما در اواخر ماه ژوئن فیل ستگر بنیانگذار و مدیر عامل مینیاپولیس-بر اساس ویسکی شرکت امضا اجاره نامه های جدید در فضا در رابطه با پیتر Remes از اول و برای اولین بار که پروژه های خانه را به 612 دم هیولا دریاچه دم و Norseman رسومات.

برادر Justus محل جدید هفت برابر اندازه فعلی خود یک اتحاد واقعی ویندوز.

کسانی که شیشه را نادیده می گیرند کلمبیا پارک و زمین گلف در شمال شرق مینیاپولیس و شامل یک کارخانه یا محل تقطیر است که اقدامات حدود 14000 متر مربع و یو پی اس برادر Justus ظرفیت تولید به حدود 40,000 اثبات گالن ویسکی در هر سال – تمام شیفت های مشخص شده نسبت به حال حاضر برای یک شرکت که خرس ساخته شده تا راهب به آن نام مورد.

“در آن است مهم تر از همیشه است که ما منجر به تغییر مثبت برای جامعه ما و سرمایه گذاری در ارزش های ما از عدالت و فرصت و پاسداشت” گفت: ستگر در بیانیه ای که به نقل از نقش COVID-19 و مرگ جورج فلوید بازی در حال تغییر جهان است. “تاریخی برادر Justus ایجاد فرصت برای افرادی رو بار دشوار است. برگزار شد و او خود را به بالاترین استانداردهای مهارت و مراقبت از خود برای رفاه دیگران است. ما نمی توانیم انجام دهیم.”

Phil Steger, founder and CEO of Brother Justus, in front of the distillery's new home.

فیل ستگر بنیانگذار و مدیر عامل شرکت برادر Justus در مقابل رسومات خانه جدید. حسن نیت ارائه میدهد از برادر Justus

معمار و طراح داخلی هارون Wittkamper از Wittkamper استودیو بازی خواهد کرد نقشی اساسی در انتقال برادر Justus را بلند صحبت کردن به یک عملی بتن و تجسم این ارزش ها و گزینه های.

برادر Justus جدید رسومات باز خواهد شد به این برنامه شامل یک ترکیب اتاق فعالانه طراحی شده برای اجتماعی فاصله و ادغام دسترسی کامل برای افرادی که زندگی با تحرک و چشم های مربوط به معلولیت به رسومات زیبایی شناسی و تجربه است. علاوه بر این نوعی کنیاک مقوی راهب-الهام بخش روح است که فعالانه کار شامل افرادی که به صورت موانع ساختاری به فرصت های اقتصادی و اشتغال در شغل های ایجاد شده توسط جدید رسومات.

“هنگامی که ما ساخت مکان ها و کسب و کار که در آن هر فرد خوش است, مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها را در اطراف ما ایجاد تجارب بهتر و غنی تر محیط برای همه” تاکید ستگر.

اما آن را نه فقط در ساختمان های جدید مقطر در حال کار بر روی در سال آینده: برادر Justus نیز آن مناظر در انتشار جدید سرد-peated ویسکی بیش از حد…

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>