وحشیانه جولای ارائه فلوریدا رهبران بزرگ coronavirus سوال از رفتن به اوت

می تواند بازگشایی مدارس با خیال راحت ؟ می تواند تیره و تار بیمارستان سیستم را نگه دارید تا ؟ بیشتر دولت و محدودیت های محلی مورد نیاز است ؟

ژوئیه است که در فلوریدا با نزدیک به سه برابر بیشتر coronavirus موارد از زمانی که ماه شروع و تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از COVID-19 مرگ و میر مارک هشدار دهنده تنش در دولت آغاز شده ،

این یک ماه که تبدیل فلوریدا به یکی از بدترین نقاط ویروس در جهان, قرار دادن دولت در مرکز بحث بر سر چگونه به تعادل اقتصادی و بهداشت عمومی.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شده است در میان دست کم محدود رهبران عمده دولت یا کشور اجتناب ماسک مورد نیاز و اجازه می دهد هر کسب و کار به جز میله های زندان را باز باقی می ماند. رویکرد خود را تا حد زیادی شده است به سعی کنید به سوار شدن از همه گیر با حداقل بهداشت عمومی داد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“من فکر می کنم آنچه ما دیده ایم این است که این ویروس این است که در اتهام,” دکتر گفت: Marissa Levine, استاد بهداشت عمومی و پزشکی خانواده در دانشگاه فلوریدای جنوبی که منجر مدرسه را مرکز رهبری در بهداشت عمومی عمل.

این مهاجم ویروس قرار داده 11,192 فلوریدا در بیمارستان تا کنون در ماه جولای — 75% افزایش می دهد. این 3,036 اضافی ساکنان فلوریدا که درگذشت این ماه برابر با 104 روز یا هر چهار ساعت یک گریم شمارش که منجر به افزایش فشار در DeSantis به عمل آورند. فلوریدا مجموعه COVID-19 پرونده مرگ سه روز در یک ردیف در این هفته.

رهبران دولت صورت برخی از پرسش های بزرگ به عنوان flips تقویم به ماه اوت است. می تواند بازگشایی مدارس با خیال راحت ؟ می تواند تیره و تار بیمارستان سیستم را نگه دارید تا ؟ بیشتر دولت و محدودیت های محلی مورد نیاز است ؟

فلوریدا ثبت شده 302,382 جدید کروناویروس موارد تا کنون در ماه جولای در مقایسه با 158,997 در طول قبلی چهار ماه ترکیب شده است. ساراسوتا کانتی نیز شاهد ویروس جدید موارد بیش از سه برابر در ماه جولای در حالی که گاو دریایی شهرستان موارد نزدیک به سه برابر شده است. هر دو شهرستان نیز شاهد سیل جدید COVID-19 بستری شدن در بیمارستان اما مرگ و میر افزایش یافته است که به طرز چشمگیری در جای دیگر.

اگر سطح بالایی از جدید کروناویروس عفونت از طریق ادامه اوت آن می تواند آزمون فرماندار حل برای محافظت از کوتاه مدت فعالیت های کسب و کار و مدارس باز است. بسیاری بر این باورند که دولت نمی خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی تا زمانی که این ویروس را تحت کنترل است و فلوریدا انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مهار عفونت های جدید.

“یک رویکرد تهاجمی در اوایل همانطور که دیدیم با تعدادی از کشورهای دیگر و گرفتن آن را به یک سطح که در آن شما می توانید آن را کنترل و ایجاد یک جدید طبیعی است که هر کس اقدام به خرید به یک مقدار بهتر راه رفتن” لوین گفت. “اما من نمی دانم که ما باید اراده جمعی برای انجام این کار و یا رهبری را به انجام این کار و این مایه تاسف است.”

آخرین هفته از ماه جولای به ارمغان آورده است برخی از اخبار خوب با عفونت های جدید و تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در بیمارستان با COVID-19 کاهش در روزهای اخیر احتمالا نشانه آن است که شیوع این است که کاهش یا حداقل درست کردن.

محلی, ماسک مقرر و با احتیاط عمومی است که بیشتر اقدامات احتیاطی ممکن است شروع به تاثیر داشته باشد.

DeSantis تصرف در روشنایی ضعیف تابیدن از امید در این هفته گفت: او با تشویق برخی از داده ها اطراف بستری شدن در بیمارستان.

“خوشبختانه ما دیده ایم در سراسر ایالت فلوریدا ایالت ما شاهد یک کاهش در بازديد COVID مانند بیماری به بخشهای اورژانس” DeSantis گفت: در سفر به اورلاندو بیمارستان. “ما شاهد یک ثبات یا کاهش در COVID بیمارستان سرشماری در بیمارستان ها در سراسر کشور است که دوباره یکی دیگر از سیگنال مثبت نسبت به جایی که ما چند هفته پیش.”

اما تعدادی از عفونت های جدید است که هنوز هم فوق العاده بالا و مشخص نیست اگر به روند نزولی خود ادامه خواهد داد و یا اگر آن را فقط یک تصویری بر روی صفحه رادار. و ویروس جدید موارد را به افت قابل ملاحظه ای واقعا حاوی فلوریدا شیوع. بدون کاهش چشمگیر دولت را دیدن ادامه داد: شعله ور شدن یو پی اس که می تواند مخل اقتصاد و بهداشت مراقبت از سیستم لوین گفت.

وضعیت یک دلهره آور برای مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم کسانی که می گویند که آنها در حال کار در بسیار استرس زا و گاهی اوقات شرایط نا امن.

بیمارستان های تیره و تار

شمال بندر ساکن ژوئن فیلیپس بوده است یک پرستار ثبت شده برای 28 سال است. او در حال حاضر با این نسخهها کار در فاوست بیمارستان یادبود در شارلوت کانتی.

هر یک از فاوست 19 واحد مراقبت های ویژه تخت اشغال شد در این هفته با توجه به داده ها نگهداری می شود توسط فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان.

فیلیپس گفت که این بیمارستان شده است از دست دادن پرستاران به دلیل نگرانی در مورد ابتلا به این ویروس و از آنجا که آنها در حال کار می. بسیاری از همکاران او را آزمایش مثبت, او گفت:.

داده های ارائه شده توسط فیلیپس’ union, می شود که اطلاعات را از بیمارستان به عنوان بخشی از قرارداد اتحادیه نشان می دهد که فاوست در حال حاضر 39 کمتر پرستاران ثبت شده در سه ماهه چهارم سال 2019.

کمتر پرستاران بدان معنی است که آنها در حال دیدن بیشتر بیماران مبتلا به فیلیپس گفت.

“ما شده است overworked; این چیزی است که آنها انجام,” او گفت: با اشاره به مدیران بیمارستان. “ما به آنها گفت که زمان و وقت و زمان دوباره که نگاه آن است که امکان پذیر نیست, آن است که ممکن است برای ما به بسیاری از بیماران, شش بیمار یک پرستار; این است که یک خانه سالمندان که در آن مردم غیر روحانی کردن و آنها را حرکت نمی کند.”

پرسید: در مورد نیروی انسانی نگرانی های مطرح شده توسط فیلیپس فاوست مدیر ارتباطات اسکندریه بنیامین گفت: “امنیت ما مراقبان بیماران ما همچنان اولویت در فاوست یادبود بیمارستان.”

“ما به طور جدی با محلی, دولت, و منابع ملی به استخدام کارکنان اضافی را به ارائه کمک برای ما مراقبان” بنیامین اضافه شده است.

این تعداد تخت در سراسر فلوریدا بیمارستان شد 84% کامل در جولای 29, اما هفت شهرستان از جمله دو نفر از فلوریدا بزرگترین – Broward و Hillsborough – بیش از 90 درصد ظرفیت و چهار شهرستانهای کوچکتر شد و در 100% ظرفیت.

ده ها تن از فردی بیمارستان ها در ظرفیت خود را به ويژه از جمله پزشکان بیمارستان از ساراسوتا بود که تمام 10 تخت ICU کامل روز شنبه و انگلوود مرکز پزشکی بود که تمام هفت تخت اشغال شده است. گاو دریایی یادبود بیمارستان در برادنتون تا به حال دو نفر از 24 تعداد تخت موجود است. بلیک مرکز پزشکی در برادنتون تا به حال سه نفر از 30 تخت در دسترس است.

ساراسوتا بیمارستان یادبود خود را گسترش داده ICU برای رسیدگی بیشتر به بیماران و تا به حال 51 72 تخت اشغال شده در پنج شنبه, پایین, از بالا 68 با 25 بيمار بستری در بخشهای ويژه مبارزه با COVID-19. هر بیمارستان در ساراسوتا کانتی شده است محدود کردن روش انتخابی به تلاش و حفظ فضای تخت هجوم coronavirus بیماران مبتلا به گفته مقامات بهداشتی دولت.

نشانه هایی وجود دارد که فشار در بیمارستان ممکن است شروع به سهولت. در سراسر فلوریدا تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان کاهش 330 بیش از دو روز گذشته.

ساراسوتا کانتی حال اوج 165 COVID-19 بیماران بستری شده در جولای 22, اما در 141 روز پنج شنبه.

اما بستری شدن شماره ها هنوز هم بالا و کارشناسان بهداشت عمومی مردد به تایید پاک کردن روند نزولی و بدون داده های بیشتر.

فرسوده از درمان بسیاری از ویروس بیماران مراقبت های بهداشتی کارگران را خواستار شده است برای اقدامات سخت تر برای کنترل شیوع. هفته گذشته اتحادیه به نمایندگی از بیش از 5 ، 000 پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان در جکسون سلامت در میامی به نام DeSantis موضوع به یک ایالت ماسک قیمومیت.

“من فکر می کنم این ایالت دستور ماسک می تواند یک چیز خوب” گفت: Candice کردرو یک پرستار در بلیک و اضافه کرد: “این نا امید کننده برای کارکنان مراقبت های بهداشتی از آنجا که ما در حال کار بسیار سخت در بیمارستان اما پس از آن ما می بینیم افرادی که در اینجا در گروه در تعطیلات و همه آنها را در گروه بدون ماسک و خسته کننده است برای دیدن است که چون مردم درک نمی کنند.”

کردرو بیشتر تجربه بیشتر با این ویروس به دلیل از کار او به عنوان یک پرستار و چون او آلوده به خودش. او آزمایش مثبت در جولای 9 و تا به حال به قرنطینه در خانه در یک اتاق جداگانه از خانواده او را برای دو هفته فقط ترک با N95 ماسک زمانی که او نیاز به چیزی از آشپزخانه.

کردرو علائم خفيف اما آن را هنوز هم یک تجربه ترسناک. او نگران شوهر او و دو فرزند آلوده شدن به خصوص او 8 سال است که به آسم است. همه آنها باقی مانده ویروس رایگان.

در علاوه بر این به کردرو چهار نفر دیگر اعضای هیات در واحد آزمایش مثبت برای این ویروس طی یک دوره سه هفته او گفت:. عفونت در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال کمک به مشکلات نیروی انسانی در بیمارستان ها اگر چه امکانات نیز در حال تلاش کارکنان بازگشت تا پس از ریختن کارکنان در طول دولت ممنوعیت روش انتخابی.

مقامات دولت فرستاده اند پرستاران برای خدمت به عنوان تقویت کننده در بلیک و امکانات دیگر در اطراف فلوریدا. بلیک 72 پرستاران کمتر از در سه ماهه چهارم سال 2019 با توجه به این اتحادیه داده است.

“من فکر می کنم روحیه بسیار کم به طور کلی از آنجا که ما کار کرده ام کوتاه کارکنان برای چندی گفت:” کردرو که اضافه شده است که او نیز می خواهم بهتر تجهیزات حفاظت شخصی مانند N95 ماسک. این ماسک در حال ارائه به پرستاران در بلیک که درمان نمی COVID-19 بيمار او گفت: حتی اگر بیماران در غیر COVID واحد آزمایش مثبت است.

یک نماینده برای بلیک نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در کردرو نگرانی.

لوین گفت: نگرانی در مورد قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی باید بالای ذهن به عنوان دولت های محلی و مقامات برنامه ریزی برای سال تحصیلی آینده.

مدارس بعدی

کردرو توصیف بیمارستان او را به عنوان “لنگش همراه” و به نظر می رسد که مناسب توضیحات برای بسیاری از فلوریدا سیستم مراقبت های بهداشتی است که نه به یک نقطه شکستن در بسیاری از مناطق شده است اما دیده می شود مقدار زیادی از علائم هشدار دهنده.

Levine نگران است که باز شدن مدارس در حالی که این ویروس هنوز هم بسیار رایج می تواند مانند پرتاب گاز در یک آتش سوزی باعث شیوع عود و هل دادن سیستم مراقبت های بهداشتی بیش از لبه.

“خط پایین این است که آنها بوده ام فوق العاده مشغول را برای مدت زمانی نسبتا طولانی از زمان و شما نمی خواهید برای انجام هر چیزی است که رفتن به آنها فشار بیش از” لوین گفت: از فلوریدا میباشد. و این رو به عنوان یکی از ملاحظات اگر شما با توجه به باز شدن مدارس.”

DeSantis دوباره گفت: این هفته که پدر و مادر باید این گزینه از فرستادن فرزندان خود به کلاس درس.

“من فکر می کنم بسیاری از پدر و مادر که واقعا نیاز بچه خود را چهره به چهره تعامل و من فکر می کنم ما باید برای انجام تمام کارهایی که ما می توانیم به ارائه که” DeSantis گفت.

بسیاری از مدارس در حال برنامه ریزی برای شروع سال تحصیلی در اوایل ماه اوت اما تحت فشار قرار دادند شروع تاریخ به بعد در ماه چیزی DeSantis گفت: او از. او اشاره کرد که دولت “ممکن است در دنیایی بسیار متفاوت” که نقطه گفت: “من فکر می کنم ما در حال رفتن به ادامه برای دیدن برخی از روندهای مثبت حداقل این امید من است.”

DeSantis اضافه شده که آموزش از راه دور کار نمی کند به خوبی برای بسیاری از کودکان و سیاستگذاران باید “صادقانه در مورد هزینه های درگیر در آن است.”

اما بزرگ وجود دارد و نگرانی در مورد بازگشایی مدارس, از جمله در میان بسیاری از معلمان و پدر و مادر.

فلوریدا وزارت آموزش و پرورش – که توسط یک DeSantis منصوب دستور مدارس دولتی به “باز آجر و ملات مدارس حداقل پنج روز در هفته برای تمام دانش آموزان است.”

فلوریدا بزرگترین اتحادیه معلمان به فلوریدا انجمن آموزش واصل طرح دعوی در دادگاه به تلاش برای خنثی بازگشایی سفارش. این FEA نیز فرستاده DeSantis دادخواست هفته گذشته با امضای حدود 32,000 درخواست از مردم به خاطر نظم “تا زمانی که جامعه گسترش می یابد.”

“مناطق باید گزینه ای را برای حفاظت از مدرسه در سال با استفاده از کمتر از کامل آموزش از راه دور گزینه تا زمانی که آن را بی خطر است برای بازگشت به مدرسه و دانشگاه” درخواست می خواند.

DeSantis حمایت نه ، او در یک بحث میزگرد در ویکی مدرسه در هفته گذشته که با تمرکز بر چگونه مدارس با خیال راحت می تواند بازگشایی شده است.

Levine نگران است که باز شدن مدارس با ویروس هنوز هم خشمگین “می تواند واقعا غم انگیز است.”

“ما واقعا نیاز به این موارد را از طریق تلاش است که من فکر می کنم همه می دانند نیاز به اتفاق می افتد و من امیدوارم که ما را که قبل از ما به طور گسترده ای باز کردن مدارس” لوین گفت.

کنترل ویروس

بسیاری از فلوریدا جوامع باید به تصویب ماسک مقرر و در حال حاضر در انتظار برای دیدن چگونه موثر آنها در کنترل ویروس. میامی-Dade شهرستان رفته بیشتر و ممنوع داخل سالن ناهار خوری در رستوران.

لوین معتقد است فلوریدا ادامه خواهد داد به مبارزه با جریان آمیخته با رویکرد بهداشت عمومی اقدامات است.

“چگونه می توانم شما کنترل یک بیماری همه گیر هنگامی که شما لازم نیست که همه عامل در همان راهکار?” Levine پرسید. “همین دلیل است که ما آنچه که ما در حال حاضر. اگر ما می تواند بیشتر متحد در اعمال ما ما واقعا می تواند تاثیر به این سطح ما نیاز به.”

DeSantis همچنان به مقاومت در برابر جدید ایالت حکم ، او شعار دیگر اقدامات موفقیت مانند یک افزایش در تست.

فلوریدا شد به طور متوسط 56,485 آزمون یک روز در طول هفته گذشته ماه ژوئن. دولت در حال حاضر به 85,812 به طور متوسط بیش از گذشته هفت روز است.

اما تعداد گسترده ای از آزمون غرق labs در بسیاری از مناطق و در نتیجه چرخش آهسته بار است که این آزمون کمتر مفید برای سلامت عمومی اهداف است. سریع نتایج آزمون نیاز به شناسایی افراد آلوده قبل از آنها به گسترش این بیماری به دیگران.

مقامات بهداشت عمومی باید صرف سال دفاع قوی سیستم تست همراه با تیم های بزرگ از کارگران به ردیابی تماس های از کسانی که تست مثبت و آنها را جدا به طوری که آنها نمی گسترش ویروس.

نشانه هایی وجود دارد که آزمایشگاه در حال شروع به گرفتن. مقامات بهداشت در ساراسوتا کانتی گفت: نتایج آزمون در حال حاضر دوباره در ظرف 48 ساعت به طور متوسط. اما لوین گفت: فلوریدا کل سیستم تست نیاز به کار بهتر است.

“من فکر نمی کنم وجود هر گونه سوال با توجه به زمان تست توانایی و تماس با قابلیت ردیابی اگر تقاضا پایین تر بود چرا که ما تا به حال کمتر بیماری در جامعه ما پس از آن این سیستم کار می کنند خیلی بهتر است” لوین گفت. “چالش در حال حاضر این سیستم واقعا تاکید کرد و آنها کار نمی کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>