خشونت از هندو و مسلمان شورش ظهور به عنوان هند شمارش مرده آن

دهلی نو — زخمی در امواج آمد. اول آنهایی که و twos لنگش مراحل بالا و سرسام آور از طریق درب آلومینیوم و پس از آن در چرخ با خونریزی جمجمه و ضربه چاقو به گردن. در نهایت موتور سیکلت و خودرو-rickshaws وارد کرسی های خود را رنگ آمیزی با خون به عنوان بسیاری از آنها می تواند نگه دارید.

به عنوان Mustafabad محله هند پایتخت بود ویران شده توسط جمعی شورش سه روز این هفته Al-Hind بیمارستان تبدیل از یک جامعه کلینیک به یک تروما.

پزشکان مانند M. A. انور شد برای اولین بار در برخورد با آسیب ها مانند زخم گلوله خرد شده جمجمه و پاره تناسلی.

“من می خواستم به گریه و فریاد” او به یاد می آورد. “چیزی در درون من درگذشت و در طول آن سه روز است.”

تقریبا یک هفته پس از درگیری بین هندوها و مسلمانان آغاز شد, یک تصویر واضح تر از وحشت وارده در طول دهلی نو بدترین جمعی شورش در دهه شروع به پدیدار شود.

در آستانه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سفر رسمی خود به هند روز یکشنبه هندوها و مسلمانان در هند سرمایه شارژ در هر یک از دیگر با اسلحه و سلاح های خام ترک خیابان که در آن شورش رخ داده است شبیه یک جنگ منطقه با خانه ها و مغازه ها و مساجد و مدارس و وسایل نقلیه در شعله های آتش. حداقل 42 نفر کشته شدند و صدها نفر دیگر زخمی شدند.

مقامات در تلاش برای شناسایی برخی از اجساد به دلیل gruesomeness از صدمات.

در حالی که هر دو طرف رفتار وحشیانه ترین قربانیان مسلمان بودند.

مقامات داده نشده یک حساب رسمی از آنچه موجب شورش هر چند خشونت در ظاهر به اوج تنش های رو به رشد که به دنبال تصویب یک قانون تابعیت در ماه دسامبر.

قانون سریع-آهنگ تابعیت برای برخی از اقلیت های مذهبی از کشورهای همسایه و نه مسلمانان. مخالفان می گویند آن را نقض هند سکولار قانون اساسی و بیشتر به حاشیه رانده 200 میلیون مسلمان در این هندو-اکثریت ملت از 1.4 میلیارد نفر است.

این قانون موجب اعتراضات گسترده در سراسر هند که در سمت چپ حداقل 23 مرده است.

اما آنچه آشکار در Mustafabad این هفته به مراتب وحشیانه تر با باندهای هک افراد با شمشیر و سوزاندن مردم زنده و bludgeoning مردم به مرگ است.

یک هندو اداره اطلاعات افسر بود بارها و بارها با ضربات چاقو کشته و جسد پرتاب به فاضلاب تخلیه که تقسیم هندو و مسلمان در مناطق مسکونی. مرد مسلمان تا به حال پاهای خود را گسترش آنقدر دور از هم است که کمتر از نیمی از بدن خود را پاره. وضعیت خود باقی مانده مهم است.

سوالات مطرح شده در مورد نقش جدید پلیس دهلی و اینکه آیا آنها ایستاده بود در حالی که خشونت خروشان و یا حتی کمک هندو اوباش.

یک سخنگوی پلیس دهلی نو, Anil Mittal را تکذیب کرد و گفت که پلیس مجبور به کمک تظاهر.

Al-Hind بیمارستان پزشکان گفت: مقامات نگهداری آمبولانس از رسیدن به برخی شورش زده ،

کمی پس از نیمه شب روز دوشنبه — بیش از 72 ساعت پس از خشونت آغاز شد — جدید دادگاه عالی دهلی نو شد گذشت فوق العاده به منظور هدایت پلیس برای عبور امن آمبولانس.

آن را خیلی دیر شده بود برای بسیاری از قربانیان.

با خیابان های گرفته شده توسط این اوباش و به هیچ وجه از طریق آمبولانس انور می دانستند اوایل که کلینیک خود را به زودی خواهد بود با غلبه بر زخمی شدند.

برخی از سقوط در صندلی های پلاستیکی به عنوان آنها رویشان گلوله-سرند بازوها و پاها بیش از جداول.

دیگران فقط روی زمین دراز خونریزی.

کسانی که آنجا بودند به تشریح خون و هرج و مرج بلکه مشترک عجیب, نشاط بخشی, داستان کار تیمی و شن.

“ما خواب نیست. ما نمی خوردن هر چیزی. همه ما می خواستیم به انجام می شد زندگی را نجات دهد. و ما” گفت: Aanis محمد داوطلب در درمانگاه. “هیچ بیمار از هر دین تبدیل شده بود به دور است.”

اواسط بعد از ظهر جمعه به عنوان خشونت به پایان رسید انور و خود را غرق همکاران تحت درمان بود بیش از 400 نفر و اشاره تقریبا 100 به بیمارستان های بزرگتر. ده ها تن همچنان در درمانگاه در وضعیت بحرانی است.

بیمارستان نیز به پناه بردن به کسانی که در حال فرار از خشونت ارائه بیش از 50 نفر با غذا ملافه و ایمنی.

پاک کردن تلاش ها در Mustafabad در حال انجام است اما این زخم هنوز هم قابل مشاهده است.

در گورو Teg بهادر بیمارستان همراه دهلی نو مرز شرقی, 18 سال, پیر سلمان انصاری منتظر پدرش بدن به دست شود.

انصاری پدر رفته بود برای جمع آوری قراضه برای پول به هیچ غذایی در خانه. پس از دیدن پلیس اطمینان در اخبار او فکر کرد که آن را امن خواهد بود. آن نبود.

انصاری گفت: او خواب بود که دو غریبه ریخته پدرش در خارج از خانه خود را در اوایل روز شنبه.

او carted پدرش 3 کیلومتر (1.8 کیلومتر) در خانواده ریکشا به یک کلینیک خصوصی. پزشکان خواستار از 5000 روپیه ($69). جیب خود را خالی شد.

زمان انصاری موفق به رسیدن به یک بیمارستان عمومی پدرش مرده بود.

برای انور دکتر به او گفت که او در نهایت رشد بی حس به قتل عام. در عین حال او هنوز هم در حال آمدن به مقابله با چگونه سرخپوستان همکار می تواند انجام دهد آنچه را که آنها به یکدیگر است.

“آن را به عنوان اگر بد به حال پر شده و قرار خود را در دل اراذل و اوباش,” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Aniruddha Ghosal کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im