بودجه مقابله گوساله 100 میلیون دلار به فلوریدا برای همیشه

مجلس نمایندگان و سنا بودجه مذاکره کنندگان به توافق برسند به صرف $100 میلیون در فلوریدا برای همیشه لطفا برای — یک هدف تعیین شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

تالاهاسی – ایالت فلوریدا برای همیشه لطفا برای برنامه قرعه کشی 100 میلیون دلار در سال آینده برای حفاظت از زمین تلاش های تحت توافق رسیده یکشنبه بین مجلس نمایندگان و سنا بودجه اعتراض کردند.

فلوریدا برای همیشه لطفا برای تامین مالی تا به حال بیشتر یو پی اس و فراز زندگی از یک ترن هوایی در دهه های پس از آن آغاز شد و در سال 2001 به عنوان یک نسل از یک زمین-خرید برنامه راه اندازی در سال 1980 تحت آن رژیم صهیونیستی است. باب مارتینز.

100 میلیون دلار برای تایید بودجه سال شروع 1 جولای مطابق با آنچه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis توصیه کرده است و در صدر 33 میلیون دلار کنار زمین-خرید سال گذشته است. محیط زیست حفظ کرده بود یک ایمیل و تلفن کمپین به فشار قانونگذاران برای پمپ کردن پول بیشتر به برنامه.

در اعلام $100 میلیون معامله سرب در خانه, مذاکره, Rep. هالی Raschein R-کلید حرکت ازاد و اهسته گفت: “بنابراین ایمیل ها می تواند به توقف.”

مجلس نمایندگان و سنا نیز توافق در هزینه $650 میلیون دلار برای بهبود کیفیت آب و باتلاقی پروژه – جلسه DeSantis دوم-سال قسط از پیشنهاد خود را به صرف $2.5 میلیارد دلار بیش از چهار سال در تلاش برای مبارزه با جلبک های سبز-آبی قرمز جزر و مد و آلودگی های آب شیرین چشمه.

در حالی که توافق در DeSantis آب بودجه بود و انتظار می رود دو طرف شده بود دور از هم در فلوریدا برای همیشه لطفا برای. سنا می خواستم 125 میلیون دلار و مجلس تنها با 20 میلیون دلار در بودجه پیشنهادی است که مذاکره کنندگان در حال تلاش برای آشتی به عنوان قانونگذاران begin نهایی برنامه ریزی شده در هفته دو جلسه ماه.

سازمان 1000 دوستان از فلوریدا بود که در میان گروه های فشار متحدان آن برای تماس با نمایندگان مجلس برای حمایت از آمریکا و 125 میلیون دلار در فلوریدا برای همیشه لطفا برای بودجه. اما در پایان که عقب افتاد یکشنبه به سطح به دنبال DeSantis.

در دو دهه فلوریدا برای همیشه کشیده بودند 300 میلیون دلار سالانه در بودجه دولت باقی می ماند که هدف بسیاری از گروه حفاظت از.

اما سال scrimping اول به دلیل رکود اقتصادی و بعد از آن با توجه به آنچه که بسیاری را به عنوان بی تفاوتی به برنامه توسط DeSantis سلف در حال حاضر-به گزارش ایسنا ، ریک اسکات, آموخته محیط زیست به انتظار یک سطح پایین تر از حمایت از دولت است.

“ضرورت برای حفاظت از, حفاظت از زمین را از بودن بیش از هموار و برای همیشه از دست رفته رشد می کند و هر روز به خصوص که تغییر آب و هوا تغییر می دهد ما مناظر طبیعی” گفت: Aliki Moncrief مدیر اجرایی فلوریدا حفاظت از رای دهندگان که همچنین منجر به کمپین ایمیل به قانونگذاران.

“اختصاص بودجه به ما کمک خواهد کرد محافظت از ما باقی مانده و حفاظت جواهرات,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>