بودجه تعیین شده برای رای اما واقعی در مورد کار برای شروع

با دوئل بودجه تعیین شده برای رای در مجلس نمایندگان و سنا یک میزبان از ليزينگ صرف مسائل هنوز هم نیاز به حل و فصل شود.

تالاهاسی – فلوریدا مجلس نمایندگان و سنا را در مجموعه ای پنج شنبه به تصویب دوئل دولت و بودجه برنامه ای – معنای واقعی کار جلسه فقط در مورد برای شروع است.

حل و فصل نمرات تفاوت بین هزینه های طرح های پیشنهادی که در محدوده 425 صفحات را تسلط بر دو ماه جلسه بسته شدن هفته. در اینجا پنج حوزه کلیدی است که مذاکره کنندگان باید تصمیم بگیرد.

خط پایین

با بودجه آن وزن در $92.8 میلیارد سنا صرف $1.4 میلیارد دلار بیشتر از خانه است. فاصله آغاز خواهد شد کاهش یک بار دو طرف شروع به تبادل هزینه ارائه می دهد در برنامه های خاص. اما این خانه دارای تبلیغ طرح خود را به عنوان هزینه مالیات دهندگان کمتر سرانه از بودجه سال گذشته و ممکن است قصد نگه داشتن خط پایین زیر یک صرفه جو $92 میلیارد دلار است.

دولت پرداخت می آفریند

فلوریدا حاکم جمهوری خواهان به ندرت دست از پرداخت حقوق عمومی کارگران. اما در این سال حقوق و دستمزد افزایش برای معلمان و کارکنان دولت مرکزی به بودجه داریم. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ایجاد وزوز با 900 میلیون دلار و افزایش دستمزد و پاداش بسته به بالاترین پرداخت معلمان و مديران زمانی که او خود پرده برداری بودجه توصیه پاییز گذشته.

اما این خانه دارای مقابله DeSantis با $650 میلیون دلار برای معلمان و سنا 500 میلیون دلار است. نه یک جایزه طرح – و در عین حال هر دو طرف را به پایین پرتاب یک منحنی در دانشگاه سابق بیس بال-بازی فرماندار.

همراه با معلم پرداخت سنا به دنبال 3 درصد افزایش حقوق برای همه کارکنان دولت; و خانه 1800 دلار برای کسانی که درآمد 50.000 دلار یا کمتر است.

یک بلیط مبارزه با بیش از حقوق عمومی است که قلمرو ناشناخته برای فلوریدا خواهان. اما نهایی یک طرح پرداخت برای معلمان و کارکنان دولت خواهد شد یک راه طولانی به سوی رسیدن به یک بودجه سازش.

فلوریدا برای همیشه لطفا برای

دولت زیست محیطی زمین-خرید برنامه همیشه تبدیل به یک بودجه piata در تالاهاسی و 2020 به نظر می رسد هیچ تفاوتی ندارد.

در حالی که مجلس نمایندگان و مجلس سنا بودجه هر دو را DeSantis بیش از $625 میلیون و او می خواهد برای زمین های باتلاقی ترمیم و آب با کیفیت پروژه های تماس خود را به صورت 100 میلیون دلار برای حفظ در خطر انقراض زمین است که فقط توسط سنا.

خانه می آید با 20 میلیون دلار برای فلوریدا برای همیشه لطفا برای در حالی که سنا هرچه 125 میلیون دلار به این برنامه است.

زمین-خرید گرفته صندلی عقب با رهبران جمهوری خواه در سال های اخیر است. DeSantis تا به حال به حل و فصل تنها یک سوم از 100 میلیون دلار به دنبال او سال گذشته برای فلوریدا برای همیشه یکی از موانع چند برخورد قوه مقننه به سال اول فرماندار.

اگر تاریخ اخیر است که یک راهنمای این احتمال وجود دارد که آمریکا قوی تر صرف شکل کوچک خواهد شد که بودجه wheeling و خرید و فروش آغاز می شود.

مسکن مقرون به صرفه

فلوریدا قانونگذاران به مدت طولانی خشک دلار از دولت مقرون به صرفه مسکن وجوه اعتماد به پچ سوراخ در بودجه دیگر مناطق است. نتیجه: 2.3 میلیارد دلار بوده است منحرف از مسکن بیش از دو دهه گذشته.

خانه است که در آن دوباره در این سال انحراف مسیر $240 میلیون دلار برای استفاده در جای دیگر در بودجه, در حالی که سنا را صرف کامل $387 میلیون مسکن.

برخورد می آید در زمانی که داده ها نشان می دهد که افزایش قیمت خانه در فلوریدا رانده اند تقاضا برای مسکن ارزان قیمت به سطح دیده نمی شود پس قبل از رکود بزرگ. گزارش فلوریدا مسکن ائتلاف نشان می دهد بیش از 1 میلیون floridians تماس با صرف بیش از 50 درصد از درآمد خود را مسکن.

ثابت انحراف مسکن دلار باعث شده است تا قانون در هر دو مجلس نمایندگان و سنا که بار عمل. در حالی که این لایحه را پاک کرده است یک کمیته مجلس سنا آن را منتقل کرده است در خانه — نشان می دهد که اتاق ممکن است به دنبال حفظ سطح پایین تر از هزینه های مسکن به عنوان بودجه مذاکرات در پیش است.

بازدید فلوریدا

برتر آژانس بازاریابی برای فلوریدا گردشگری نگه داشته شده است و در کوتاه و سفت — دسته سه تایی توسط قانونگذاران ایالتی در دو سال گذشته.

خانه می خواهد برای لغو این سازمان در پایان سال بودجه در ژوئن 30, گفته, است و استفاده غیر ضروری از دولت دلار است. DeSantis اگر چه مخالف – معرفی 50 میلیون دلار برای حفظ بازدید فلوریدا زنده در آن جریان جهانیان سطح.

این سازمان از دست داده و یک چهارم از بودجه خود را در سال گذشته و یک سوم از آن 135 کارکنان. اما فرماندار یک متحد در سنای آمریکا که در جمع 50 میلیون دلار به بودجه خود را برای بازدید از فلوریدا است و با توجه به قانون جداگانه که تاخیر انقضای آن تا 2028.

مجلس خوزه الیوا, R-میامی است که در سال آخر خود را به عنوان سخنران. و پس از اجبار به کاهش در فلوریدا در سال گذشته, او ممکن است مشتاق به پاک کردن آن به طور کامل در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su