برمه pythons گسترش “زبان worm” به بومی مارها

Pythons نیست فقط خوردن راه خود را از طریق جنوب فلوریدا در حال حاضر آنها در حال صدمه زدن به بومی مارها با یک انگل.

این کافی نیست که برمه pythons در حال خفگی پایین فلوریدا جانوران عمده فروشی در حال حاضر آنها در حال گسترش عنوان یک انگل به بومی مارها که می تواند سفر دور در صحرا مهاجم constrictor جنوبی دژ.

سگمنتال squiggle آلوده حداقل 13 گونه از وطنی افعی است که معمولا شناخته شده به عنوان “زبان worm” از آنجا که بالغ انگل در حال شکل تا حدودی مانند یک زبان.

اما آنها در واقع یک سخت پوستان تکامل یافته برای زندگی در ریه ها از pythons تغذیه خود از خون و تخم گذاری هستند که pooped به دانه از زمین با بیشتر انگل. تخم مرغ به طور معمول مصرف شده توسط یک واسطه حیوانی مانند یک قورباغه است که پس از خورده شدن توسط بومی مارها.

ملیسا میلر هماهنگ کننده برای گونه های مهاجم تحقیقات دانشگاه فلوریدا کروک اسناد در فورت Lauderdale تا به حال یک مقاله منتشر شده در سال 2018 chronicling تحقیقات اولیه بر روی انگل.

یک مطالعه پیگیری ساختمان روی آن کار شد منتشر شده در ماه گذشته در مجله Ecosphere. آن را بیشتر از نزدیک نگاه در چه بومی مارها هستند بیشتر در معرض عفونت و چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر آنها است.

“متاسفانه بومی مارها بسیار مستعد ابتلا به این انگل” میلر گفت. “ما بومی مارها را یکی عملکردی ریه بنابراین تصور کنید که شما یک ریه و آن را پر از انگل است. آن می تواند منجر به برخی از اثرات بد.”

میلر بررسی 523 بومی مارها با استفاده از بیشتر roadkill برای جلوگیری از آسیب رساندن به زندگی مارها و 13 گونه که تا به حال این انگل از جمله تهدید شرقی نیلی مار فلوریدا kingsnake و cottonmouth مار. میلر نیز یافت می شود این انگل آلوده غیر بومی مارمولک در فلوریدا مانند geckos و tegus. او یافت نشد هر در تهاجمی ایگوانا سبز ،

در حالی که pythons توسعه مکانیسم های دفاعی برای حفظ انگل در بررسی فلوریدا مارها ساده لوحانه به مزاحمان’ روش با زیست شناسی unequipped برای دفاع در برابر آنها.

“یک مار تا به حال 77 انگل در ریه و” میلر گفت. “زنان می تواند به دیگر اندازه که یک پروکسی برای خروجی بیشتر از تخم مرغ های بومی مارها از در pythons.”

این انگل می تواند بلوک تنفسی, کاهش مار نرخ تولید مثل و تاثیر منفی آن سوخت و ساز بدن.

و این سفر است. بر خلاف پایتون است که تا حدودی موجود به فلوریدای جنوبی با آب و هوای انگل پیشبرد شمالی به عنوان بومی مارها گسترش آن به هر یک از دیگر. میلر تحقیقات گفت: مرز شمالی انگل به نظر می رسد در اطراف گینسویل, اما که آن را در نهایت می تواند تهدید گونه های خارج از فلوریدا.

“این واقعا نشان می دهد مورد منحصر به فرد از اثرات گونه های مهاجم بودن احساس فراتر از جایی که دامنه خود را از” میلر گفت. “این انگل منتقل می شود بدون pythons در حال حاضر است.”

[email protected]

@Kmillerweather

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>