Buttigieg Sanders پیش در اوایل آیووا نتایج

DES MOINES, آیووا — آخرین در اول-در-این-ملت آیووا قفقاز (همه زمان محلی):

4:15 بعد از ظهر

داده های اولیه منتشر شده توسط حزب دموکرات آیوا نشان می دهد پیت Buttigieg و برنی ساندرز پیش رو در دولت اول-در-این-ملت ریاست جمهوری قفقاز.

چوب خط حساب کردن از هيئت دولت معادل سه شنبه منتشر شد نشان می دهد الیزابت وارن جو بایدن و ctq انتهایی پشت سر گذاشت.

این حزب منتشر شده 62 درصد از نتایج از همه 99 شهرستانهای پس از daylong تاخیر موجب مشکلات فنی. معلوم بود که باقی مانده نتایج منتشر خواهد شد توسط حزب است که می گوید آن است که هنوز تایید داده ها از قفقاز در سراسر کشور.

در اوایل سه شنبه Buttigieg ادعا کرد “فردا صبح” است که عملکرد خود را در آیووا بود “فوق العاده” به خصوص با توجه به این واقعیت است که او تا به حال خود را آغاز مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری با به رسمیت شناختن نام.

___

4:05 بعد از ظهر

آیووا حزب دموکرات آزاد اولیه و ناقص نتایج از دوشنبه دموکراتیک و قفقاز پس از daylong تاخیر موجب مشکلات فنی.

سه مجموعه از نتایج را گزارش می شود. آنها اول “تراز” از caucusgoers به “تنظیم نهایی” و تعداد “هيئت دولت معادل” برنده توسط هر نامزد.

آسوشیتد پرس اعلام خواهد شد برنده آیووا قفقاز بر اساس تعداد هيئت دولت معادل هر نامزد دریافت می کند.

چرا که دموکرات ها را انتخاب کنید و به طور کلی خود را نامزد بر نمایندگان.

در حالی که دیگر نتایج ارائه بینش به روند هيئت دولت معادل ترین مستقیمی در متریک دموکرات ها استفاده کنید را انتخاب کنید خود را نامزد.

___

4 p. m.

رئیس حزب دموکرات آیوا می گوید: تاخیر در جلسه گزارش دهی نتایج “غیر قابل قبول است.”

Troy قیمت روز سه شنبه گفت که این حزب انجام یک “کامل و شفاف و بررسی مستقل” از آنچه که باعث به تاخیر می اندازد. او عذرخواهی کرد برای شکست روند اما می گوید: نتایج این حزب آغاز خواهد شد برای انتشار در یکشنبه دقیق هستند.

این حزب مواجه شده است به انتقاد شدید از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به رقابت پرداختند که در روز دوشنبه قفقاز. گزارش تاخیر که برانگیخته با مسائل فنی با یک برنامه نیز احیا سوال در مورد اینکه آیا آیووا باید نگه کشور اول مسابقه.

قیمت می گوید: نتایج از 62 درصد از حوزه از همه آیووا 99 شهرستانهای استان به زودی گزارش شده است.

___

2:10 بعد از ظهر

این شرکت در مرکز آیووا حزبی شکست مفتضحانه می گوید آن تاسف است که برنامه آن طراحی شده تا به حال مشکلات فنی که تاخیر در انتشار نتایج حاصل از اولین نامزدی مسابقه از سال 2020 است.

اما در حالی که سایه, Inc. روز سه شنبه متعهد به انجام بهتر در آینده آن را متوقف کوتاه از عذرخواهی.

این شرکت گفت: در یک سری از توییت: “ما صمیمانه تاسف از تاخیر در گزارش از نتایج شب گذشته آیووا قفقاز و عدم اطمینان ناشی از آن است به نامزد خود مبارزات و دموکراتیک حزبی را برانگیخت.”

روز دوشنبه برای اولین بار-در-این-ملت آیووا مسابقه قرار بود به وضوح به مبهم زمینه رقیب با روشن پیشتاز. اما به جای انتخابات در سراسر کشور تلاش برای گزارش نتایج از فردی قفقاز با استفاده از شرکت در برنامه است. و نتیجه مسابقه هنوز روشن نیست در روز سه شنبه.

مالی مبارزات انتخاباتی سوابق نشان می دهد که حزب دموکرات آیوا صرف در مورد $60,000 در برنامه است.

___

1:55 بعد از ظهر

آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز است که دفاع از دولت را برای اولین بار-در-این-ملت حزبی وضعیت به عنوان دموکرات ها در تلاش برای دریافت نتایج منتشر شد.

خواه فرماندار گفت: دولت باید به مبارزه برای باقی می ماند برای اولین بار پس از یک برنامه تلفن همراه ایجاد شده برای کامپایل و گزارش جلسه نتایج malfunctioned به تأخیر انداختن تعداد.

هیچ نتیجه شده اند منتشر نشده است. آیووا حزب دموکرات می گوید آن را انتشار اکثریت نتایج بعد شنبه.

رینولدز می گوید که آیووا دعوا هر سال به ماندن اولین و رهبران سیاسی باید نشان دهد که اقدامات مناسب گرفته شده اند برای اطمینان از نتایج دقیق.

او می گوید: طرفین با هم کار می کرد پس از 2012 قفقاز به حفظ ایمان در این سیستم پس از جمهوریخواهان به نام میت رامنی برنده, تنها برای پیدا کردن بعد که ریک سانتوروم به حال رای بیشتر.

___

1:30 بعد از ظهر

این کمپین است.

به عنوان عدم قطعیت حاکم بر نتایج آیووا قفقاز جو بایدن در نیوهمپشایر انتقاد خود را در سال 2020 رقیب برنی ساندرز بیش از “مدیکر برای همه است.”

در اولین کمپین جلوگیری از این روز در Nashua, بایدن گفت: سناتور ورمونت به صحبت در مورد تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی برای “30 سال در حال حاضر.”

“نه نقل مکان کرد و آن را یک اینچ” معاون سابق رئیس جمهور گفت:.

ساندرز محبوب باقی می ماند در نیوهمپشایر و تبلیغ امضای خود مراقبت های بهداشتی سیاست ایده اغلب در طول مبارزات انتخاباتی خود سفر در دولت است. حامیان اغلب به قوام خود را در مورد مسائل به عنوان یک دلیل آنها طرح را به رای دادن Sanders.

“آن را در هر نقطه در حال حاضر” بایدن گفت مدیکر برای همه است. “این مجلس نیست برای آن است. اکثر دموکرات ها در کنگره هستند نه برای آن است. پس چگونه آن را به منتقل می کند ؟ چگونه آن را به حرکت می کند ؟ چگونه آن را انجام? شما نمی توانید به یک سخنرانی در مورد آن. آن را در واقع به انجام.”

New Hampshire است که در حالت دوم در این کشور رای به برگزاری آن انتخابات اولیه در فوریه. 11.

دموکرات ها هنوز در انتظار نتایج از دوشنبه آیووا قفقاز بودند که در محاصره توسط مسائل فنی است. آیووا حزب دموکرات می گوید آن را انتشار اکثریت نتایج بعد شنبه.

___

11:50 صبح

نوادا در حزب دموکرات است که در تلاش برای فرونشاندن ترس از آن خواهد شد در صورت پر هرج و مرج سیستم گزارش دهی در آن Feb. 22 قفقاز. این حزب می گوید که می تواند “با اطمینان می گویند” که مشکلات آیووا دموکرات با تجربه با گزارش جلسه نتایج دوشنبه “را نمی خواهد اتفاق می افتد در نوادا است.”

نوادا حزب دموکرات صندلی ویلیام کوردی II در بیانیه ای گفت: صبح روز سه شنبه که نوادا را نمی توان با استفاده از همان نرم افزار و یا فروشنده مورد استفاده در آیووا انجمن.

این حزب قبلا اعلام کرده بود قصد دارد با استفاده از یک برنامه برای tabulate نتایج در قفقاز به عنوان آیووا را همراه با یک برنامه دوم خواهد بود که از قبل بر روی قرص در دسترس برای رای دهندگان برای استفاده در انجمن سایت در طول چهار روز از رای گیری اولیه.

کوردی گفت نوادا دموکرات ها در حال حاضر توسعه یافته “یک سری از پشتیبان گیری و کار برکنار گزارش سیستم و در حال حاضر در حال بررسی بهترین راه رو به جلو است.”

نمی کند در پاسخ به پیگیری پیام درخواست اگر این حزب در حال حاضر برنامه ریزی برای استفاده از برنامه های مختلف و فروشنده و یا در صورتی که یک تغییر در پی آیووا را به نتایج و مشکلات فنی.

___

11:35 صبح

آیووا حزب دموکرات می گوید که قصد دارد به انتشار حداقل 50 درصد از نتایج از روز دوشنبه قفقاز در بعد از ظهر سه شنبه در 4 p. m.

حزب رئیس Troy قیمت می گوید در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در یک کنفرانس تلفنی که “ما در حال رفتن به انتشار اکثریت نتایج که ما 4 p. m. امروز.”

ویژگی های مشکلات تاخیر در انتشار نتایج اولین-در-این-ملت مسابقه ترک مبارزات و در تاریکی.

قیمت می گوید: این حزب در حال جمع آوری کاغذ پرونده از بیش از 1600 انجمن سایت “به مطمئن شوید که ما باید تمام اطلاعات مستند در محل.”

قیمت می گوید: نتایج از حدود 50 درصد از حوزه باید سه شنبه منتشر شد. معلوم نیست زمانی که نتایج نهایی در دسترس خواهد بود.

__

11:25 صبح

نیوهمپشایر بالا انتخابات رسمی می گوید دولت “نگهداری آن ساده است:” وقتی که می آید به انتخابات و این که او انتظار ندارد نیوهمپشایر برای مواجهه با مشکلات در آن Feb. 11 اولیه.

او می گوید: “بیشتر قطعات متحرک است که شما را در روند انتخابات بیشتر وجود دارد برای چیزی که نه تابع حق است.”

لایحه گاردنر سخنان سه شنبه به عنوان آیووا حزب دموکرات هنوز نشده منتشر شد که نتایج آن در قفقاز شب قبل از.

نیوهمپشایر اجرا می شود یک اولیه و نه حزبی. مردم خواهد شد و رای گیری از طریق برگه کاغذ که حدود 85 درصد از شهرها به صورت الکترونیکی شمارش خواهد شد. گاردنر می گوید: “شما نمی توانید هک یک مداد است.”

گاردنر می گوید او نگران نیوهمپشایر از دست دادن موقعیت خود به عنوان اولین اولیه دولت با وجود wringing دست در مورد وضعیت عدم تنوع. او می گوید: همان مکالمه اتفاق می افتد هر چهار سال.

___

8:45 صبح

آیووا حزب دموکرات می گوید: تاخیر در گزارش نتیجه روز دوشنبه قفقاز بودند با توجه به برنامه نویسی یک موضوع است که ثابت شده است. این حزب می گوید که امیدوار به انتشار نتایج “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

در بیانیه روز شنبه, آیووا, حزب دموکرات صندلی Troy قیمت می گوید: “ما باید هر نشانه ای که ما سیستم امن و نبود یک امنیت سایبری نفوذ است.” قیمت می گوید: مستقل, امنیت, مشاوران تست سیستم در آماده سازی برای قفقاز.

نامزد چپ آیووا دوشنبه شب برای نیوهمپشایر بدون نتیجه مسابقه اعلام کرد یک افتضاح است که تجدید انتقاد از آیووا برای اولین بار-در-این-ملت وضعیت و حزبی فرمت.

قیمت می گوید که نتایج آمد در دوشنبه شب از بیش از 1600 حزبی سایت دولت زد و آنها را از طریق “دقت و بررسی کیفیت” و “روشن شد وجود دارد تناقض با گزارش.” قیمت می گوید: آن زمان برای بررسی علت بود که بعدا مشخص می شود برای برنامه نویسی یک موضوع در برنامه های حوزه شد با استفاده از به گزارش برخی از داده ها.

قیمت می گوید دولت کارکنان استفاده می شود “قبل از اقدامات برنامه ریزی شده و داده های وارد شده به صورت دستی حذف” که در زمان طولانی تر از انتظار می رود. او می گوید حزب اتحاد استفاده می شود مورد نیاز است بازگشت به بالا کاغذ اسناد و مدارک به منظور بررسی داده های ثبت شده در نرم افزار دقیق بود و برای محاسبه محول می شمارد.

___

7:30 صبح

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برداشت تا به حمایت از کارولین کندی دختر از اواخر رئیس جمهور جان اف کندی.

به عنوان دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری به نوبه خود به نیوهمشایر کندی به نام بایدن را “بهترین شرط بندی به نفع کاخ سفید حفظ دستاوردهای ما در خانه قرار داده و سنا در بازی.”

سابق سفیر ژاپن اعلام کرد تصمیم خود را برای حمایت بایدن در یک نظر مقاله روز سه شنبه در بوستون گلوب.

تایید می آید روز پس از آیووا قفقاز که زد به مشکلات فنی که منجر به تاخیر در نتایج منتشر شده. چندین انتخابات مقدماتی دموکرات به رهبری, New Hampshire است که دارای آن ریاست جمهوری ابتدایی هفته آینده.

___

7:20 صبح

پیت Buttigieg شروع روز خود را در نیوهمپشایر بازدید با یک شهردار محلی و نوشیدن قهوه سیاه و سفید پس از یک شب پرواز از آیووا.

او گفت Nashua شهردار جیم Donchess که تایید او صبح روز سه شنبه که عدم به موقع نتایج آیووا بود “خسته کننده است.”

اما او ادعا کرد “فردا صبح” است که عملکرد خود را در آیووا بود “فوق العاده” به خصوص با توجه به این واقعیت است که او تا به حال خود را آغاز مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری با به رسمیت شناختن نام.

“آنها گفت: ما حتی نباید اینجا. و در حال حاضر در اینجا ما در این موقعیت است که ما در آینده به نیوهمپشایر برای آنچه که ما فکر می کنم خواهد بود یکی دیگر از تاریخی شب در هفته از امروز,” او گفت:.

Buttigieg دارای back-to-back رویدادهای برنامه ریزی شده در سراسر کشور در روز سه شنبه. حامیان او از جمله Donchess می گویند مقدماتی نیوهمپشایر را حتی بیشتر پس از آیووا بود آهسته به گزارش نتایج.

فعال دن هفته گفت Buttigieg یک بارها تکرار عبارت در دولت: “آیووا تراکم ذرت. نیوهمپشایر میدارد رئیس جمهور.”

___

3:50 a. m.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن می گوید دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری ساخته شده است به رقابت در سراسر کشور.

پله کردن یک پرواز چارتر از آیوا به نیوهمپشایر قبل از طلوع آفتاب سه شنبه وارن گفت: “ما سازمان در آیووا در حال حاضر به ترک آنجا و رفتن به تمام مکان های دیگر که در آن ما بر روی زمین است.”

او می گوید: کمپین فعال است در 31 متحده و شامل 1 ، 000 نفر در سراسر کشور.

وارن می گوید: “این سازمان است که ساخته شده است برای مسافت های طولانی است.”

او نمی پاسخ به یک سوال در مورد سایر کاندیداها که اعلام پیروزی در دوشنبه شب آیووا قفقاز. تکنولوژی مشکلات و گزارش “تناقضات” نگه داشته بود آیووا حزب دموکرات مقامات از انتشار نتایج.

او می گوید آیووا “بود و بیش از حد نزدیک به تماس و هنوز هم است.”

___

12:15 صبح

آیووا حزب دموکرات می گوید که انتظار برای انتشار اطلاعات از آیووا قفقاز بعد شنبه.

رئیس Troy قیمت می گوید: حزب به صورت دستی تایید داده های خود را در برابر کاغذ پشتیبان گیری اما می گوید سیستم های مصرف “بیش از حد انتظار است.” او گفت: تاخیر در نتیجه یک گزارش موضوع نه یک هک یا نفوذ.

قیمت خطاب به خبرنگاران در مدت کوتاهی پس از به روز رسانی ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی در مورد وضعیت تاخیر در نتایج جستجو در کیکآف قفقاز. او را به هر گونه سوال در تماس با خبرنگاران.

حتی بدون رسمی نتایج برخی از نامزدها سعی کرده اند برای اعلام پیروزی و ادعای حرکت خود را بر اساس داده های داخلی. آسوشیتد پرس است به نام برنده از روز دوشنبه قفقاز.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagraelf bar 1500bigger bass bonanza oynapragmatic slotlarıgates of olympus oynagreat rhino oynaCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynacasinoslot girişbahisnow giriştaphaber.combeylikdüzü korsan taksibuy stripe accountMaltepe EscortVan Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo giriş