کابل قبل از ظهر دریا به آسمان Gondola عمدا برای بار دوم قطع

کابل کندولا دریا به آسمان عمداً در نیمه های شب برای دومین سال متوالی قطع شده است و جاذبه توریستی در شامبلز و کارکنان این شرکت را کاملاً سردرگم باقی می کند.

این شرکت و RCMP تأیید کردند که خط ۵۵ میلی متری کندولا یک شبه قطع شده و اتومبیل هایی را که به کوه سقوط می کنند می فرستند.

مدیر کل کربی براون گفت تلفن او شروع به زنگ زدن از قلاب با اخبار قبل از سپیده دم.

وی گفت: این حادثه تکرار اتفاقی است که سال گذشته افتاد. “همه ما مبهوت و شوکه شديم”

RCMP در حال ارائه به روز رسانی در تحقیقات در مورد این حادثه در 11 صبح PT. CBC اخبار در حال livestreaming کنفرانس خبری بالا.

براون گفت خدمه نتوانسته اند آسیب ناشی از دود ناشی از آتش سوزی های آمریکا را به طور کامل ارزیابی کنند، به این معنی که بالگردهای مورد استفاده برای بررسی صحنه نمی توانند پرواز کنند.

همین اتفاق در جاذبه توریستی در نزدیکی اسکومیش پیش از ظهر در ۱۰ اوت ۲۰۱۹ رخ داد و به بیش از ۳۰ خودروی کندولا آسیب رساند و بین ۵ تا ۱۰ میلیون دلار خسارت به بار آورد.

سازمان دیده بان | گزارش نشنال در مورد جرم سال ۲۰۱۹ و تأثیر آن بر اسکومیش در نزدیکی آن، پیش از ظهر:

به گفته کارکنانی که یک شبه کار می کردند، تقریبا تمام 30 خودروی کندولا متصل به کابل حدود ساعت 4 صبح روز شنبه به وقت محلی به زمین سقوط کردند. در اثر اين حادثه جراحاتی گزارش نشده است. 1:57

براون گفت: این شرکت سیستم های نظارتی خود را پس از آنچه در سال گذشته اتفاق افتاد، افزایش داد، اضافه کردن دوربین های نظارتی بیشتر در امتداد خط و یک سیستم امنیتی تشخیص حرکت خودکار است که 24/7 توسط شخص ثالث نظارت می شود.

او گفت کسی که کابل را قطع کرد، حدود ساعت ۴ صبح PT سیستم زنگ خودکار را آغاز کرد و به RCMP هشدار داد.

براون که به تصاویر امنیتی دسترسی دارد، می گوید: «من امروز صبح با چشمان خودم دقیقا ً اتفاقی که افتاد را دیده ام.»

او می گوید: «این فرد هیچ مباهری برای زندگی و اندام خود ندارد. آن ها می خواستند کاری را که انجام می دهند انجام دهند، این کار را به سرعت انجام می دهند، این کار را با مهارت انجام می دهند.»

یک افسر با RCMP اسکومیش در ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعاتی پس از قطع عمدی کابل کندولا، در کندولا دریا به آسمان می ایستد. کابل قطع شده بر روی چمن در پیش زمینه عکس قابل مشاهده است. (Squamish RCMP)

در اثر خرابکاری اخیر که سال گذشته نیز چنین بود، کسی صدمه ندید. پليس هيچ گونه دستگيری را به هيچ يک از دو جرم اعلام نکرده است.

براون گفت آسيب های وارده ديشب به احتمال زياد برابر با خسارت سال گذشته، از نظر ارزش دلار است.

وی گفت: این شرکت پس از سال گذشته نتوانست امنیت خود را تا نقطه «نظامی شدن» با شمشیربازی سیم خاردار افزایش دهد، به عنوان مثال به این دلیل که این منطقه با پارک های بی سی در میان گذاشته شده و مورد پسند کوهنوردان و کوهنوردان است.

براون حاضر نشد بگوید که آیا این خط در همان جایی که در سال ۲۰۱۹ بود قطع شده است یا خیر و گفت نمی خواهد تحقیقات RCMP را به خطر بیندازه.

براون گفت مانتی ها دیشب «در دقایقی» در صحنه حضور داشتند.

اتومبیل های روی دریا به آسمان کندولا پس از قطع خط برای اولین بار در ۱۰ اوت ۲۰۱۹ بر روی زمین دراز می کشد. (Squamish RCMP )

افسران راه اندازی بلوک های جاده ای در بزرگراه دریا به آسمان قبل از سپیده دم، متوقف کردن مسافران رانندگی شمال و جنوب به عنوان آنها به دنبال مظنونین. اداره پلیس ونکوور غربی و تیم سگ پلیس RCMP نیز بخشی از تحقیقات هستند.

RCMP از مردم می خواهد که خارج از منطقه بمانند که شامل مسیرهای کوهنوردی، مسیرهای پیاده روی و پارکینگ ها است.

کندولا به طول دو کیلومتر، واقع در بزرگراه ۹۹ در نزدیکی کوه رئیس استاواموس، یک جاذبه توریستی بزرگ حامل ۴۰۰٬۰۰۰ بازدید کننده سالانه تا یک کوه شیب دار بالاتر از هاو صدا است.

این شرکت این جاذبه را با خط تازه و اتومبیل های جدید پس از این حادثه در سال گذشته تعمیر کرد. تا حدودی در ماه فوریه بازگشایی شد و در ماه مه به طور کامل بازگشایی شد.

gondola در حال حاضر در حال اجرا در ظرفیت کاهش یافته در تابستان امسال به دلیل همه گیر، و عملیات می توانست حتی بیشتر برای فصل پاییز کند.

براون گفت این شرکت امیدوار است برای جلوگیری از هر گونه اخراج فراتر از آنچه که عادی فصلی کارکنان تغییر می کند.

این شرکت هیچ وقت را در مراحل بعدی هدر داد: براون گفت سفارش برای یک کابل جدید در ساعت ۸ صبح وارد شد.

«یک نفر این کار را با ما کرد. به تیم ما، به شرکت ما، به صاحبان ما، به شهر ما، و ما فقط اجازه نمی دهیم یک نفر ما را پایین بیاید.” “ما بازسازي ميکنيم، برميگرديم”

گوش دادن | کربی براون سرمربی دریا به اسکای گندولا در مورد خرابکاری تکرار شده صحبت می کند:

سرمربی کربی براون با استفان کوئین در مورد حمله دوم در چند سال صحبت می کند. 7:32

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de