Calhoun مربع است و دیگر به نام بعد از سفید supremacist

در یک مصاحبه مطبوعاتی امروز Northpond همکاران که ساختمان خریداری شده در اکتبر 2019 اظهار داشت که آنها می شده است با توجه به تغییر نام قبلا. “به عنوان بازتابی از ما حمایت و همبستگی با شهر مینیاپولیس و سیاه زندگی مهم جنبش ما تصمیم به تسریع در این روند است.”

تغییر است “بلافاصله موثر.” یاد (و مشکل) علامت است نه بیشتر.

بازار که باز در 1980s بود به نام بعد از نزدیکی دریاچه بود که پس از یک نفوذ قطعه از زباله که حتی نمی هر گونه ارتباط واقعی به مینه سوتا.

“ملک نام شناخته شده نژادپرستانه و قهرمان از برده داری هیچ جایی در مینیاپولیس و یا در هر نقطه در جامعه ما” انتشار از Northpond بیشتر متحده است.

Jay Boller

جی Boller

پرایمر John C. Calhoun و به همین دلیل او مکیده: نقطه از کارولینای جنوبی, Calhoun, خدمت به عنوان یک سناتور ایالات متحده از جنگ و V. P. تحت John Quincy Adams و اندرو جکسون. طول نفوذ خود را حرفه ای او پشتیبانی برده داری حقوق دولت را و “جنوب” (سفید uppercrust) راه زندگی است.

پس چگونه این دریاچه نام خود را? زمانی که Calhoun ارسال یک تیم به مینه سوتا به بررسی مناطق Ft. Snelling یکی از برداران سیلی رئیس خود را به نام دریاچه به عنوان به خوبی.

کمی خارج از موضوع اما: آیا نقاشان و عکاسان از عصر واقعا در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر خشم و دیوانه چشم از این مرد ؟

John C. Calhoun, looking pissed off across three different mediums

John C. Calhoun به دنبال عصبانی کردن رسانه های مختلف در سراسر سه دامنه های عمومی

به زودی-به-می شود-reimagined بازار را دریافت کنید یک نام جدید و فانتزی جدید ثبت نام. که هیجان انگیز اخبار, راست? وجود دارد نمی تواند بیش از حد بسیاری از طرفداران قدیمی mall; برای سال آن را تلاش برای حفظ خرده فروشان و رستوران ها و باشگاه ها. در ضمن bevvy جورج فلوید نقاشی های دیواری در سراسر بالای شهر است بالا برده پا ترافیک به طور قابل توجهی.

ما نمی توانیم به بررسی در با شور و حرارت نادان Bde Maka Ska حریف تام Austin اما تا آنجا که ما می دانیم که او هنوز هم در خفا و پس از بدنسازی مزخرف جنجال ویروسی رفت.

آن شده است یک هفته دشوار برای Karens و ال از جهان که دوست ندارم تغییر; HBO Max اعلام کرد که آن را متوقف جریان بر باد رفته (شما باید برای خرید دی وی دی خود را و یا پرداخت اجاره آن را به صورت آنلاین), عمه ، خاله, Jemima است نه بیشتر و دوقلوها سرنگون مجسمه سابق خود نژادپرستانه مالک کالوین گریفیث.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>