تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ساراسوتا پلیس اضافه کردن دوربین های بدن پس از استفاده از زور گزارش

داستان های منتشر شده روز یکشنبه در هرالد تریبون به رهبری رئیس پلیس برنادت DiPino به ارائه یک سرمقاله در مورد او افسر را به استفاده از زور است. DiPino کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

ساراسوتا — سخنرانان در روز دوشنبه شهرستان جلسه کمیسیون واکنش نشان داد و با نارضایتی به خبری که ساراسوتا پلیس واصل 1,260 استفاده از زور گزارش از ژانویه 2018 که منتشر شد یکشنبه در هرالد تریبون.

در میان کسانی که گزارش شد 11 حوادث که در آن افسران دوخته افراد به زمین توسط گردن خود را.

در نظرات دو نفر به نام برای کمیسیون پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس یک پاره های سیاه و سفید زندگی می کند ماده متحدان در سراسر کشور که بر این باورند دلار مالیات خواهد بود بهتر است در جاهای دیگر صرف.

“نیمی از دلار های مالیاتی ما کمک به بودجه عمومی نیاز دارد و منابع در حال رفتن به سمت ساراسوتا اداره پلیس است که در یک سازمان است که آزار و ترساند همکار من اعضای جامعه که بیشتر به حاشیه رانده شده” جیمی DePriest گفت: در نظرات عمومی. “آن sickens من که پول است که می تواند مورد استفاده برای ارائه مواد غذایی, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و مسکن به اعضای این جامعه نیاز — همه چیزهایی که کاهش چرخه جرم و جنایت — در حال رفتن به سلاح های مورد استفاده برای قتل و آسیب رساندن مردم بی گناه را به جای.”

DePriest از ساراسوتا ذکر شده “بی شماری مرگ و میر و brutalizations” توسط پلیس در سراسر کشور از جمله در ساراسوتا.

راشل گریفیث سابق ساراسوتا اقامت زندگی در برادنتون گفت که پلیس تظاهر به ارائه حفاظت و دوستی نیست.

“اگر شما در حفظ و تامین مالی آنها را به خاطر ما می دانیم پلیس ضرب و شتم و کشتن و هر وقت به آنها خون است که روی دست های شهر کمیسیون زیرا آنها در حفظ و تامین مالی آنها است.”

از 138 افسران پلیس از جمله در SPD افسر گروه همسالان و تحلیل ایجاد شده توسط آن مداخله زود هنگام سیستم از یک برنامه کامپیوتری است که به طور خودکار نظارت پلیس تولید و رفتارهای 114 درگیر شده اند در استفاده از زور ،

نه افسران از جمله افسر Drusso مارتینز که به تازگی نام در طرح دعوی در دادگاه فدرال همراه با شهر ساراسوتا رئیس برنادت DiPino و دیگران را به ثبت بیش از 30 استفاده از زور ، افسر پل Gagnon ثبت شده است 57.

Patrick Carroll, 27 از ساراسوتا مدعی است که مارتینز قرار زانو در گردن او در طول بازداشت خود به اتهام باتری داخلی. مارتینز می گوید: در استفاده از نیروی گزارش که کارول بود که برای رسیدن به چیزی در جیب جلو و مقاومت کردند.

کارول بازداشت دستگیر شد بر روی تلفن همراه تصویری توسط اطرافیان و کل حادثه فیلم برداری شده بود توسط ساراسوتا شهرستان کلانتر دفتر helicopter Air-1.

گریفیث می گوید که این شهر صرف بیش از 50 درصد از بودجه خود را به صندوق پلیس — صرف او می گوید: شهروندان نمی خواهید.

“شما (کمیسیون) ادعا می کنند به بندگان از ما بپرسید برای این چیزها و ما نیازی به این چیزها” گریفیث گفت.

رهبران سازمان حق یک گروه محلی که با برگزار تظاهرات راهپیمایی در ساراسوتا با انتشار بیانیه ای در مورد SPD استفاده از زور ، آنها گفتند: مقالات یکشنبه مجسم “یک واقعیت بی رحمانه است که تاثیر می گذارد سیاه شهروندان از ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان و در سطح جهان است.”

شهرستان مدیر تام Barwin اصلاح گریفیث که به اشتباه اعلام کرد که 1,260 استفاده از زور گزارش شد “شکایت.” آنها در گزارش خود از حوادث.

“شهر ساراسوتا دارای استانداردهای بالا در هنگام تکمیل آن (استفاده از زور و گزارشات),” Barwin گفت: در این شهرستان نشست. “گاهی اوقات وجود دارد گزارش های متعدد. آن را به این دلیل به طور شفاف و به تجزیه و تحلیل شود. هر استفاده از زور گزارش است و نه یک شکایت علیه یک افسر پلیس است. به بهترین دانش من پوشش است که سخنران صحبت کرد منجر به هیچ شکایتی. این مهم است برای مردمی که بدانند تفاوت.”

Barwin ارسال هرالد تریبون بیانیه ای در واکنش به داستان در یکشنبه edition در مورد شهرستان های پلیس با استفاده از زور. او گفت: این شهرستان به طور مداوم بررسی سیاست برای تقویت پولیس مردمی تلاش.

“استانداردهای ما برای استفاده از نیروی نظامی به مراتب بیش از کسانی که از بخش های دیگر در سراسر کشور و ملت خود آغاز گزارش می دهد که به دنبال هر حادثه به ما اجازه می دهد برای باز باقی می ماند و شفاف و به ما کمک به بهبود” Barwin گفت.

“ساراسوتا یکی از شهرستانها چند در منطقه ما و در سراسر فلوریدا به نه یکی بلکه دو شهروند را نقد کنید پانل های که ارائه شده اند نظارت هر دو ما به طور کلی سیاست ها و موارد خاص برای نزدیک به یک دهه” Barwin گفت. “ما مستقل پلیس پانل مشاوره ادامه خواهد داد به تحقیق و بررسی استفاده از نیروی اطلاعات و بهترین شیوه برای مقاومت در برابر دستگیری شرایط. این پنل نیز به زودی تا سیاست های مربوط به استقرار دوربین های بدن خواهد شد که ابزار جدید به منظور افزایش بیشتر شفافیت و آموزش.”

کمیسر هاگن برودی تحسین هرالد تریبیون گزارش و می خواهد برای دیدن داده های قرار داده شده به چهار چوب در مقایسه با سازمان های دیگر در فلوریدا و محلی.

“واقعیت این است که متاسفانه استفاده از زور است که گاهی اوقات لازم در کار پلیس تا زمانی که آن را مناسب است با توجه به شرایط” برودی گفت. “همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود اما در شهر ساراسوتا ما استخدام و حفظ بهترین و درخشان ترین در مردان و زنان به گشت زنی در خیابان های ما و ما را امن نگه دارید و من صفر شکی نیست که افسران ما از خواب بیدار هر روز صبح تنها به حفاظت و خدمت به شهروندان از ساراسوتا. که گفت:, من ایستاده پشت تمایل خود را برای افزایش گفت و گو و بهبود آموزش و ارزیابی روند به منظور انطباق و بهبود سطح خدمات به هر یک منحصر به فرد محله در شهر است.”

کمیسر لیز Mathslice ابراز نگرانی بیش از استفاده از افسر عکس در زمانی که هیچ یک از آنها شکایت شده علیه آنها. او گفت: آن را قرار می دهد پلیس در راه آسیب است.

Mathslice گفت او رای دادند برای افسران به پوشیدن دوربین های بدن به دلیل آن باعث می شود آژانس شفاف تر و دارای مزایای به پلیس و همچنین شهروندان است.

به صورت محلی تصویری از کارول دستگیر شدن توسط اطرافیان نشان می دهد که 1 دقیقه و 24 ثانیه از دستگیری در حالی که کلانتر ویدیو نشان می دهد 13:27.

“از همه چیز من خوانده ام در مورد دوربین های بدن آنها استفاده شده است بیشتر برای نشان دادن افسر پلیس انجام نمی آنچه آنها متهم شدند و سپس نشان دادن تخلف” Mathslice گفت. “قطعا در مورد جورج فلوید. من فکر می کنم به طور کلی ما ساراسوتا اداره پلیس انجام داده است یک کار واقعا خوب. من فکر می کنم آنها سعی کنید واقعا سخت را به مطمئن شوید که تعامل خود را با مردم عادلانه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>