می توانید مینه سوتا حداقل موافق نور روز صرفه جویی در زمان داره ؟

حزب دموکرات در مقابل حزب جمهوری خواه boomers مقابل millennials, gecs در مقابل افرادی که نمی دانم چه gecs هستند و هرگز.

اما شاید ما می تواند همه توافق دارند که نور روز صرفه جویی در زمان و وحشتناک است و باید بمیرد.

که چه Rep. مایک فرایبرگ (DFL-دره طلایی) امیدوار است در هر صورت. او یکی از چندین قانونگذاران در تلاش برای معرفی یک لایحه به زمان تغییر دائمی و در طول سال. او می گوید: الهام نسبتا… شخصی.

“من بچه که هفت و 10 سال در حال حاضر, اما خواب آموزش کاملا تولید برای آنها” فرایبرگ می گوید. پس از زحمت آنها را به حل و فصل را به یک روال و از طریق شب خواب بوم—برای “هیچ دلیلی”—ساعتهای را به تغییر دهید و آنها می خواهم که به تمام بیش از شروع.

این بود تا پس از فرایبرگ رو درگیر در این لایحه که او آموخته است که مطالعات مختلف نشان داده اند قطع برنامه خواب خود را در این راه می تواند بد برای قلب شما, مغز شما و هر چیزی که شما در انجام طرح با 14 ساعت بیداری. چند حتی در ارتباط با شروع از نور روز صرفه جویی در زمان در بهار با مختصر سنبله در تصادفات احتمالا با توجه به رانندگان بودن نادرست استراحت.

“به نظر نمی رسد به هر هدف خدمت می کنند در جامعه مدرن” فرایبرگ می گوید:—به طور معمول به جز درهم کوبیدن تا ما زندگی می کند. در واقع, وجود دارد, عجیب و غریب, دو هفته در سال 1965 زمانی که مینیاپولیس بود به معنای واقعی کلمه یک ساعت پشت, St. Paul با تشکر از نور روز صرفه جویی در زمان تغییر ناگهانی. برخی از کسب و کار حاضر به حرکت خود ساعتهای پیش رو هیچ کس نمی دانست که دیر شده بود و که اوایل بود و تقریبا همه از آن متنفر بودم تا زمانی که کنگره با تصویب یکنواخت بار عمل کردم و آنها را در همان صفحه.

فرایبرگ را پیشنهاد کرده است حمایت هر دو حزب و فقط ممکن است یکی از آن مسائلی است که فراتر از سیاست و حزب وفاداری. حتی پس از آن موفق به دریافت مقدار کشش در سال گذشته احتمالا به دلیل بیشتر فشار دادن تلاش ها برای تصویب بودجه دولت است. با هیچ بودجه به نگرانی در مورد این سال او و رفقای خود را به امید این لایحه یک فرصت بهتر.

خیلی خوب.

“این لایحه در حال حرکت” سنا حامی Melisa Franzen (D-ادینا) می گوید. می توان آن را در کف خانه در هر زمان (جمهوری خواه-کنترل) مجلس سنا به مراتب پشت سر نیست و نه فرایبرگ و نه Franzen مواجه شده است مقدار مقاومت به این ایده.

“من دریافت ایمیل [از] مردمی نگران تاریکی در صبح اما من فکر می کنم که در مینه سوتا ما کاملا famliar با نور کمتر و در طی زمان های خاص از سال” Franzen می گوید.

فرایبرگ عمدتا شنود از افرادی که نظرات مختلفی در مورد اینکه آیا ما باید تبدیل به روز روشن و اضافی که ساعت در شب و یا انتخاب کردن برای زمان استاندارد و فندک روشن صبح است.

“من شنیده ام از چند اوایل risers, اما آنها به نظر می رسد در اقلیت,” او می گوید.

او امیدوار است که با هر نوع شانس خود لایحه را ضربه زدن به کف خانه مناسب در زمان ما ساعتها پشت—8 مارس این سال و در مجموع تعجب می کنم که یک بار دیگر, چرا جهنم ما این کار را در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im