می توانید مینه سوتا بهبود آن ‘C+’ تفنگ ایمنی کلاس ؟

شما مجاز به نگه داشتن یکی که در آن شما می دانید که یک بچه کوچک می تواند دست خود را بر روی آن. شما قرار نیست به یک اگر شما شده است محکوم به جرایم خاص و یا اگر شما یک داخلی سو استفاده کننده. ما نیز باید قوانین و مقررات—فقط برخی—در حمله با سلاح و اسلحه نمایندگی مجاز و فروش.

و تا آنجا که نتایج ما در حال انجام به خوبی. مینه سوتا هشتم-پایین ترین تفنگ مرگ و میر در کشور در 8.2 مرگ و میر در هر سال برای هر 100,000 نفر. (میانگین ملی است 11.9.)

اما به عنوان Giffords مرکز قانون متحده در گزارش سالانه خود وجود دارد بیشتر ما می تواند انجام شود. ما لازم نیست برای مثال نیاز به چک های پس زمینه جهانی و یا اجازه برای خرید یک تفنگ. نه ما باید قوانین برابر ظرفیت بزرگ مجلات و یا خرید اسلحه به صورت فله.

این مرکز به ما C+ برای ما اسلحه ایمنی تلاش. ویسکانسین سمت راست درب بعدی رو C-. در ضمن هر دو از Dakotas کردم Fs. تنها هشت ایالت از جمله کالیفرنیا و نیوجرسی بودند مواد.

آن را با شکوه بودن C-اما آن را برای عدم تلاش.

آخرین جلسه قانونگذاران مینه سوتا به دنبال دو اسلحه جدید قوانین ایمنی: یکی برای پر کردن شکاف ها در زمینه بررسی سیستم (فکر می کنم خرید اسلحه و تفنگ ها نشان می دهد از یک دوست و یا آنلاین) و دیگری برای ایجاد یک فرایند به طور موقت حذف اسلحه از کسی داشتن سلامت روانی بحران است.

“سلاح گرم هستند موفق ترین شکل خودکشی وجود دارد می گوید:” از سوی دیگر ، ران Latz (DFL-سنت لوئیس پارک) که دفاع و پشتیبانی هر دو صورتحساب آخرین جلسه.

مطالعات اخیر تخمین می زنند که حدود 22 درصد از ایالات متحده صاحبان اسلحه موفق به دریافت تازه ترین تفنگ بدون بررسی زمینه.

این دقیقا اقدامات رادیکال. یک استار تریبیون نظرسنجی نشان داد که حدود 84 درصد از Minnesotans پشتیبانی جهانی چک های پس زمینه. که درصد افت به حدود 81 درصد در مترو حومه و روستایی گوشه و دولت است. اما هر دو از پیشنهادات درگذشت نابهنگام مرگ و میر در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

“من صادقانه پیدا کردن آن غیر قابل توضیح” می گوید: Rep. دیو پینتو (DFL-St. Paul) که با حمایت خانه زمینه بررسی لایحه سال گذشته است.

قانونگذاران هر دو اندازه گیری می شوند زمانی که آنها بحث در مورد شانس خود را از گرفتن قوانین مصوب در این سال است. آنها استدلال می کنند صورتحساب محبوب هستند و که در حال حاضر وجود دارد برخی از شواهد کار می کنند; پس از کانکتیکات به تصویب یک قانون که نیاز به یک چک پس زمینه برای خرید اسلحه محققان دریافتند تفنگ خودکشی کاهش 15 درصد و اسلحه, قتل, کاهش 40 درصد است.

اما کسانی که استدلال ارائه شده در سال گذشته و آنها را تغییر ذهن است که اهمیت. Latz می گوید: وجود تنها یک “بخش” از Minnesotans که باقی می ماند ديپلمات.

“وجود دارد یک شک و تردید در مورد انگیزه دولت” او می گوید: “و اعتقاد به این که یک تفنگ بسیار عملکرد آنها چه کسانی هستند…. رک و راست است که بسیار باریک برش از مینه سوتا است.”

اما آن را یک تکه است که نشان می دهد تا برای قفقاز و مقدماتی و رای بر این اساس یک موضوع است. آن را یک تکه Latz می گوید که “قفل نگه دارید” در بیشتر — اما نه منحصرا—قانونگذاران جمهوری خواه. که نه به ذکر است این پول درگیر است. با توجه به استار تریبیون, مینه سوتا صاحبان اسلحه حزبی است اصرار حامیان به منظور بالا بردن $50,000 تا طرفدار تفنگ قانونگذاران در انتخابات سال مهم نیست چقدر بد pro-تفنگ کنترل جمعیت می خواهد به ضربه آنها را.

همچنین ممکن است مردم وجود دارد که در نگاه مینه سوتا C+ امتیاز و تصمیم می گیرید که به اندازه کافی خوب برای آنها. پس از 21 کشور از جمله همسایگان ما در Dakotas کردم Fs این سال است. اما پینتو طول می کشد مسئله با آن است.

“که فقط به نظر نمی رسد بسیار Minnesotan,” او می گوید. “ما راضی نیست با C+ در بسیاری از چیزها است.”

به عنوان دادستان او اغلب با یک صندلی ردیف جلو به بدبختی خشونت اسلحه inflicts. هیچ دلیلی وجود دارد او می گوید: برای ما دولت به آن راضی فعلی امور.

و اگر آنها موفق دوباره ؟

“پس احتمالا این چیزی است که رفتن به پای صندوق های رای در ماه نوامبر” پینتو می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im