می توانید مینه سوتا نجات تنوع زیستی آن را فقط و فقط یادگیری در مورد ؟

یعنی چی دقیقا ؟ اساسا DNR را دانشمندان divvied تا دولت در شهرستانهای مختلف و مناطق “scoured” اسناد تاریخی و فایل ها در هر منطقه و پس از آنها کسب اجازه از مالکان محلی رفت و در یک تب برای شکار هر گونه از گیاه و حیوانات آنها می تواند پیدا کنید.

“ما با استفاده از روش های ویژه برای پیگیری کردن حیوانات از شنوایی ضبط شده از خفاش تماس به تله زنده برای پستانداران و دست شبکه برای پروانه ها” هانا Texler یک DNR گیاه بوم نوشت: در گزارش اخیر. آنها جمع آوری زنبور پروانه سرخس که تا به حال دیده شده است و در دولت پس از سال 1903 و گوشتالو, itty-bitty سمندرها است که تا به حال دیده شده است و در اینجا از…

در واقع کسانی که چهار پنجه سمندر (که در سال 1994) یکی از 35 گونه از گیاهان و حیوانات است که تا به حال هرگز قبل از خال خال شده در مینه سوتا قبل از این بررسی که در سال 2010 تبدیل شده تا یک نوع tortricid بید ما فکر کردیم که تنها زندگی می کردند در می سی سی پی.

با تشکر از این نزدیک به تکمیل اطلاعات ما در حال حاضر می دانیم بیشتر در مورد زندگی گنجینه های است که در ایالت مینه سوتا صفحه اصلی. ما باید بیشتر گرگ ها از هر دولت اما آلاسکا یکی از بزرگترین جمعیت های طلایی-بالدار warblers در آمریکای شمالی و یکی بسیار ویژه گونه های گیاهی یافت می شود در هیچ جای دیگری در زمین مینه سوتا کوتوله ماهی قزل آلا لیلی. نه به عنوان جاذب به عنوان بانوی دمپایی, شاید, اما هنوز هم نادر را پیدا کنید.

اما ما همچنین می دانیم که دولت خود را ناچیز وجود دارد. با توجه به Texler گزارش بسیار کمی از مینه سوتا زیستگاه طبیعی از دست داده است و پس از 1800s. ما چسبیده به 1 درصد از ما بومی دشت. جنگل های ما فقط بیش از نیمی از آن بودند بزرگسالان ، “رشد” درختان ترجیح داده شده توسط برخی از گونه های در حال حاضر 4 درصد رشد قدیمی.

در واقع در گذشته 150 سال ما از دست داده اند و بیش از 50 درصد از تالاب ما 40 درصد از جنگل های ما و بیش از 98 درصد از ما چمن زار لطف عمدتا به کشاورزی و توسعه است.

چندین گونه در حال پرداخت قیمت. به یاد داشته باشید که منحصر به فرد-به-مینه سوتا کوتوله ماهی قزل آلا لیلی? آن تنها زندگی می کند در حدود 600 هکتار از زمین های جنگلی فقط در سه شهرستان:, Goodhue, برنج و استیل. آن را فدرال در معرض خطر به دلیل فعالیت های انسانی و هجوم گونه های مهاجم.

خبر خوب Texler می گوید این است که ما هنوز جیب زمین غنی در این حیات وحش متنوع و در حال حاضر به لطف بررسی پروژه ما می دانید جایی که آنها هستند. ما گام های بعدی به شکل از چگونه به بهترین استفاده از آن اطلاعات برای حفاظت از آنها. که شامل محیط زیست بررسی تحولات و پروژه های معدنی و تصمیم گیری است که نقاط برای حفظ به عنوان پارک زمین.

در ضمن DNR زیست شناسان هنوز هم کمی از کار را به انجام.

“زیست شناسان را به سختی شروع به جمع آوری اطلاعات در حشرات, گل سنگ, خزه و قارچ” Texler نوشت. “بسیاری از مکان ها در سراسر کشور بهره مند از اضافی survey.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>