نامزد اوت گاو دریایی اولیه انتخابات قفل شده است و در

زمینه تنظیم شده است برای اوت 18 اولیه انتخابات.

گاو دریایی شهرستان — گاو دریایی شهرستان رای دهندگان روبرو خواهد شد طیف وسیعی از انتخاب هیئت مدیره مدرسه به عنوان چند داوطلبان واجد شرایط تا روز جمعه مهلت برای اجرای برای دو کرسی برای انتخابات این سال است.

وقت دیو معدنچی به دنبال انتخاب مجدد در برابر شلوغ زمینه از رقبا. مدیر سابق اسکات پسر سابق مدرسه مدیر و عضو هیئت مدیره برای یادبود لینکلن آکادمی کریستین Dawson, حسابدار و حسابرسی رئیس کمیته مریم مباشر و مدرسه سابق هیئت مدیره نامزد و ساراسوتا سرپرست امیدوار ریچارد مورفی همه رقابت برای خیش صندلی.

گاو دریایی رئیس هیئت مدیره مدرسه جینا مسنجر در حال اجرا است برای دور دوم در برابر بریجیت مندل یک معلم سابق و مادر که تا به حال سه فرزند حضور در گاو دریایی مدارس.

هیئت مدیره مدرسه در انتخابات در هر دو ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان در حال countywide انتخابات و رای دهندگان به پای صندوق های رای Aug. 18.

در گاو دریایی, مدرسه, مدیره, District 3, نژاد, اگر یکی از پنج نامزد دریافت نمی کند بیش از 50 درصد آرا در ماه اوت دو رای بالا-اهل عمل پیشرفت خواهد کرد و به یک رواناب در طول انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

اینجا را کلیک کنید برای لیست کامل از مقدماتی نامزدهای

گاو دریایی شهرستان کلانتر ریک چاه رهبری یک لیست از محلی مقامات دولتی که واجد شرایط بدون مخالفان سیاسی ظهر جمعه به طور خودکار برنده.

Manatee County Clerk از مدار دادگاه و حسابرسی آنجلینا (فرشته) Colonneso و گاو دریایی شهرستان قضات رنه M. Inman و هدر دویل نیز unopposed.

چهار نامزد واجد شرایط برای گاو دریایی شهرستان دادگاه گروه 4 قاضی: ملیسا گولد کانی Mederos Jacobs, Christopher M. پرات کریستی و Zinna.

دوازدهم قضایی منطقه وقت مدافع لری اگر یک جمهوری خواه نیز تا به حال هیچ مخالف است.

در 12 منطقه قضایی دادستان نژاد, مناظره اد برادسکی یک جمهوری خواه واجد شرایط خواهد شد و در صورت لیزا Chittaro در اولیه و برنده خواهد چهره دموکرات بتسی جوان که واجد شرایط unopposed در انتخابات عمومی ،

در گاو دریایی شهرستان کمیسیون District 1, وقت جمهوری خواه Smmart لی Whinsenant اثری روبرو خواهد شد James A. Satcher III در یک اولیه به صورت دموکرات دومینیک Shauntel قهوه ای و نوشتن در, نامزد, James R. Hengel در انتخابات عمومی ،

در منطقه 3 مسابقه به موفقیت جمهوری خواه Stephen R. Jonsson جمهوری خواهان Matthew J. باوئر و کوین ون Ostenbridge مربع خاموش در یک اولیه و سپس به صورت نوشتن در نامزد ناتان مایر که واجد شرایط برای انتخابات عمومی.

در منطقه 5 وقت جمهوری خواه Vanessa A. Baugh را بنویسید-در نامزد Christopher L. گیلبرت در انتخابات عمومی ،

وقت جمهوری خواه بتسی Benac انصراف پیشنهاد او برای منطقه 7 صندلی که راه اندازی اولیه مسابقه بین جمهوری خواهان ادوین J. Hunzeker که بازنشسته شد به عنوان گاو دریایی شهرستان مدیر و جورج دبلیو Kruse. برنده خواهد شد و در صورت نوشتن نامزدها توماس Whitten دل و کارول ان نمدی که هر دو واجد شرایط.

کسانی که علاقه مند در رای گیری توسط ایمیل با ما تماس بگیرید سرپرست دفتر انتخابات برای رای توسط پست الکترونیکی رای گیری. هر ثبت نام رای دهندگان واجد شرایط است و می توانید ثبت نام آنلاین.

برش تاریخ برای پست الکترونیکی-در برگه های رای است 5 p. m. Aug. 8.

اولین پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد شد ژوئیه 2 برای خدمت اعضا و دیگران که در خارج از کشور هستند در حالی که رای دهندگان داخلی را شروع به دریافت برگه های رای خود پس از 9 ژوئیه.

در تاریخ 12 ژوئن وجود داشته است بیش از 90,000 رای-توسط-درخواست ایمیل در ساراسوتا کانتی..

ترنر گفت: هنوز هم وجود دارد کمبود نظرسنجی کارگران و چون از راه انتخابات و ساختار ساراسوتا کانتی را کمتر رای گیری سایت.

“ما هنوز هم به طور قابل توجهی کوتاه برای نظرسنجی کارگران است. ما احتمالا تا پایان کاهش تعداد مراکز رای دهی برای اوت و نوامبر” ترنر گفت. “با ما تماس بگیرید. ما را به این تصمیم در حال حاضر به دلیل راه انتخابات ساختار.”

اما بر خلاف ماه مارس رای دهندگان را دریافت اطلاعیه توسط ایمیل چه رای گیری سایت ها باز هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>