کاردینال Mooney دبیرستان, درام, بخش ارائه Godspell’

چه اتفاقی می افتد زمانی که شما یک موسیقی در اصل مجموعه ای در نیویورک در سال 1971 و در حال حاضر طول می کشد محل در یک بسیار راحت و کافی شاپ در سال 2020? شما باید کاردینال Mooney کاتولیک دبیرستان را در سال 2012 احیای موسیقی برادوی “Godspell” است که اجرا خواهد شد Feb. 26-28 در 7 p. m. و فوریه. 29 در ساعت 2 بعد از ظهر در CMHS سالن موسیقی. بلیط ها $5 است و می تواند خریداری شده در درب.

“این نشان می دهد که در مورد ایجاد یک جامعه و چه مکان بهتر به داستان the Gospel according to St. Matthew از مدرن و روز و محل تجمع – کافی شاپ می گوید:” تئاتر مدیر بخش Kyle Lacertosa. “ما تئاتر دانش آموزان مشغول به کار خستگی ناپذیر از ماه دسامبر آماده شدن برای این تولید و به ما نگاه رو به جلو برای سرگرم کردن مهمانان ما.”

بازیگران Godspell شامل کیسی Berkery بازی عیسی; Laura Dowden به عنوان جان باپتیست/یهودا و شاگردان در Cassie لوید تیفانی توماس, لیلا, پارک, Kiley Berkery کیانا لابرادور و پرلا Pelegrin-سانتوس. در این مرحله مدیر اولیویا ونفرو.

– ارسال شده توسط ملیسا Tomasso

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>