کاردینال Mooney میزبان کالج نمایشگاه

یکی از بزرگترین چالش های یک دانش آموز دبیرستانی مواجه است که تصمیم گیری در گام بعدی خود را در زندگی. کاردینال Mooney کاتولیک دبیرستان است که با ایجاد یک مسیر برای دانش آموزان خود را به ارتباط برقرار کردن با نمایندگان در سومین کالج نمایشگاه 3 مارس در ساراسوتا.

“من هیجان زده به ارائه دانش آموزان ما این فرصت را به تعامل با نمایندگان از کالج های خصوصی به عمومی دانشگاه هر دو در داخل و خارج از دولت” گفت: ارشد علمی مشاور ان LaFemina. “با بیش از 60 دانشگاه در حضور و غیاب برای این سال را عادلانه آن را نمونه ای بهره کالج ها و دانشگاه ها باید در صحبت با دانش آموزان ما.”

مرور کالج, نرم افزار و فرآیند پذیرش می تواند یک تهدید آمیز بودند. LaFemina کمک CMHS سالمندان و خانواده خود را از طریق این چالش توسط شخصی سازی و بورس تحصیلی نرم افزار پردازش و اجرای طرح های مانند گرفتن دانش آموزان در یک سفر سه روزه از 11 مدارس در فلوریدا.

– ارسال شده توسط ملیسا Tomasso

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>