او و همکاران او در یک گوزن در رزویل سکوت نگران آنها استقبال مشتری پس از مشتری بدون عطسه گارد یا یک ماسک به کار گرفته شده و انجام محاسبات ریاضی در چگونه بسیاری از مردم می شده است در معرض آن روز. Umolac-پناهگاه خود می گوید کربو دیده می شود حداقل 300 معاملات یک روز در طول اقامت در خانه سفارش دهید.

در حالی که آنها منتظر دستورالعمل از دفتر مرکزی شرکت آنها انجام آنچه آنها می تواند به ایمن ماندن. اما آنها به سرعت فرار از عفونی دست با صابون و حوله و اسپری های ضد عفونی کننده. درخواست برای اطلاعات بیشتر او می گوید: از سوال بود.

“رئیس من تا به حال به بیرون رفتن و خرید مواد ضد عفونی کننده,” او می گوید. “در یک نقطه آن را کردم خیلی بد بودیم پاره کردن خود ما پیش بند برای پاک کردن شمارنده…. نه هر فروشگاه رو به عنوان بد که اما مال ما بود.”

کربو بیش از 400 مکان در سراسر کشور 297 از آنها در مینه سوتا که در آن زنجیره ای قهوه نشات گرفته است. (به آلمانی سرمایه گذاری بهره JAB برگزاری شرکت شده است کربو است صاحب اکثریت از سال 2012.)

بنابراین کارگران به خارج از رستوران فرصت های مرکز (ROC) در مینه سوتا یک گروه حمایت برای خدمات صنعت. با ROC کمک آنها خواستار آن شدند که کربو آنها را با ارائه تجهیزات حفاظتی مانند دستکش و ماسک را پشتیبانی بهتر برای furloughed کارگران و ارائه hazard pay برای کار در خط مقدم در طول یک بیماری همه گیر.

این شرکت در پاسخ به این مطالبات در اوایل این ماه. در نامه ای به دست آمده توسط شهرهای دوقلو کسب و کار آن گفت: کارکنان تجهیزات حفاظتی بود در راه خود را و در دسترس خواهد بود در تمام فروشگاه های خود را با 4 مه. (کلرادو تنها کشوری که در آن چنین اقدامات احتیاطی موظف کردم اول حمل و نقل.)

همانطور که برای پرداخت به کارگران می تواند انتظار می رود یک افزایش 10 درصدی در ماه مارس به علاوه پرداخت می شود زمان خاموش مرخصی بدون حقوق و کمک برای استفاده از مزایای بیمه بیکاری. کربو همچنین گفت: رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت قصاب جان و بقیه تیم اجرایی گرفته بود پرداخت, کاهش, اگر آن را فاش نمی, چقدر, آنها دادن.

Umolac-پناهگاه و دیگر کارگران را راضی نمی رتبهدهی نشده است. بسیاری از کربو کارکنان را حداقل دستمزد او می گوید و یک باک اضافی یا باک-پنجاه و یک ساعت را در حال رفتن به بسیاری از تفاوت به آنها. (او آگاه برخی از کارگران استارباکس کردم تا آنجا که $3 ساعتی دست انداز برای کار را از طریق همه گیر.) نیز وجود دارد موضوع backpay برای تمام ساعت آنها در حال حاضر به طور بالقوه در معرض خود را به بیماری است.

به عنوان محافظ برای تجهیزات Umolac-پناهگاه است نه خوش بینانه بر اساس نحوه اجرای جریان بوده است تا کنون. برخی از فروشگاه ها می گویند که آنها دریافت کردیم ماسک خود را به دیگران نیست.

“از آن زمان بود سه هفته قبل از ما حتی شاهد چیزهایی مانند موظف دست صابون و حوله کاغذی,” او می گوید.

در ساعت 10 صبح امروز کربو کارگران و حمایت از جامعه کارگران در اعتراض به این رزویل با این طرح به رول به درایو از طریق قرار دادن آن در پارک و خوب و راحت—مرتب کردن بر اساس از لحاظ اجتماعی فاصله نشستن در.

“ما در حال رفتن به مسالمت آمیز نشان می دهد و تقاضای آنها را کارگران مطالبات جدی” ROC سخنگوی الی Edleson-استین می گوید. “من فکر می کنم آنچه کارگران توجه این است که این اقدامات گرفته شده هستند حداقل.”

در یک بیانیه کربو می گوید: شرکت “نزدیک دنبال و [است] اجرای این واقعیت مبتنی بر هدایت و حکم” از ملی و محلی مقامات بهداشتی است و “حمایت از” کارکنان از طریق “کار بسیاری از ابتکارات” از جمله موقت 10 درصد افزایش پرداخت.

آن را نیز اضافه شده که از مراکز کنترل بیماری ها (CDC) توصیه می شود در صورت حفاظت در اوایل این ماه “منابع فله غیر پزشکی پوشش صورت برای کارگران ضروری دشوار بوده است و با تاخیر برای بسیاری از کسب و کار است.”

Umolac-پناهگاه می گوید: او کار می کرد برای کربو برای چهار سال و نیم. او می خواهد آن را به خوبی انجام دهد. اما این شامل به خوبی انجام می دهند توسط خود کارگران است. اگر شرکت نمی کند و دارای قابلیت حفاظت از آنها و در عین حال او می گوید باید آن را تعطیل فروشگاه تا زمانی که آن را ندارد.

“کل فرایند شده است بسیار سریع ء” او می گوید. “همه گیر کند نمی کند کردن برای کسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im