کارناوال تاخیر اولین مردی Gras در بندر کاناورال از نوامبر تا فوریه

کارناوال کروز خط انداختن اولین از آن, جدیدترین و بزرگترین کشتی, مردی گراس در بندر کاناورال نزدیک به سه ماه به دلیل تاخیر در ساخت و ساز مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مردی Gras را در حال حاضر شروع سرویس از بندر کاناورال در فوریه. 6. سفر دریایی از بندر کاناورال از نوامبر. 14 از طریق Jan. 30 لغو شده است.

“در حالی که ما امیدوار به ساخت و ساز و زمان بر مردی Gras در طول تابستان روشن است ما نیاز به زمان بیشتری برای تکمیل این شکوه کشتی” کارناوال جمهور کریستین دافی گفت: در بیانیه منتشر شده صبح روز سه شنبه. “ما به اشتراک مهمانان ناامیدی و قدردانی از صبر و شکیبایی خود را به عنوان ما را از طریق این زمان بی سابقه در کسب و کار ما و زندگی بسیاری از مردم است.”

مردی Gras خواهد بود که برای اولین بار در آمریکای شمالی بر اساس کشتی کروز مجهز می شود گاز طبیعی است. آن خواهد بود بزرگترین کشتی در کارناوال ناوگان — با حداکثر مسافر تعداد 6,630 و طول 1,130 پا — و خواهد شد از ویژگی های اولین coaster غلتکی در دریا.

علاوه بر این برنامه ریزی شده حرکت کارناوال درخشندگی به بندر کاناورال به تعویق خواهد افتاد به دلیل تاخیر در برنامه ریزی $200 میلیون ارتقاء به کشتی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کارناوال درخشندگی را در حوض خشک در کادیز, اسپانیا, کشتی سازی متوقف شد در این بهار که COVID-19 منجر به همه گیر در سراسر کشور مستند. کارناوال گفت: در حال حاضر ارزیابی کشتی سازی گزینه های برای تکمیل ارتقاء, اما کشتی است که به احتمال زیاد نمی خواهید به پایان خواهد رسید تا بهار آینده.

به عنوان یک نتیجه از تاخیر ورود کارناوال درخشندگی کارناوال ملایم خواهد بود مستقر از پورت های باتلاقی در فورت لادردیل به بندر کاناورال و فرض را بر این برنامه ریزی برنامه های سفر به کارناوال درخشندگی از نوامبر. 8 مارس 24.

به عنوان یک نتیجه, مهمان بر 18 کارناوال نسیم سفر دریایی از فورت Lauderdale برنامه ریزی به عمل از نوامبر. 7 تا 7 مارس در حال ابلاغ است که خود را کشتی لغو شده است.

دافی گفت: کارناوال خواهد شد “در ادامه به منظور بررسی تاثیر COVID-19 همه گیر در تجارت جهانی بهداشت عمومی و کروز ما در عملیات. در علاوه بر این به ما زمان مکث در, سرویس, شده اند وجود دارد بسیاری از دیگر پیامدهای ناخواسته از جمله کشتی سازی و خشک اسکله و کشتی تحویل تاخیر و تغییرات مربوط به ما استقرار برنامه ای برای ناوگان ما.”

دافی گفت: کارناوال باقی می ماند “متعهد به همکاری با دولت در بهداشت عمومی و مقامات صنعت برای حمایت از پاسخ به همه گیر و به بازگشت به عملیات هنگامی که زمان مناسب است.”

کارناوال همچنین اعلام کرد که:

کارناوال سحر و جادو را اطلس و اروپا برنامه از 13 مارس تا آوریل 3 2021 لغو شده است.هفت سفر دریایی که قبلا برنامه ریزی شده برای کارناوال نسیم از فورت Lauderdale از 13 مارس تا آوریل 24 2021 خواهد حرکت به میامی و کسانی که مسافران را بادبان در همان سفرنامه اما در کارناوال سحر و جادو عامل از PortMiami.

کارناوال گفت: آن را به اطلاع مسافران و آژانس های مسافرتی در روز سه شنبه از تغییرات برنامه.

این داستان به روز خواهد شد.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

این داستان در اصل منتشر شده به floridatoday.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>