بسته های پول در بیمارستان ها نمی تواند رسیدگی Coronavirus

مخالفان ملی مراقبت های بهداشتی استدلال می کنند که یک دولت-اجرای سیستم بهداشت و درمان می تواند منجر به مراقبت های بهداشتی سهمیه بندی وادار به بیماران برای رفتن بدون مراقبت ويژه از آنجا که دولت نمی تواند آن را تقبل کنند. سهمیه بندی این است که دقیقا آنچه که آمریکا بیمارستان های خصوصی ما سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر مواجه با ظهور جدید کروناویروس.

سیاتل تایمز گزارش روز شنبه که “ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می گویند تجهیزات پزشکی در حال رشد کمیاب تهدید به بیشتر استرس یک سیستم در حال حاضر در حال تقلا برای کنترل شیوع کروناویروس.” در برخی از مناطق ایالت واشنگتن به خصوص ضربه توسط coronavirus شیوع “مقامات بهداشتی در حال شکار برای تجهیزات پزشکی و, نام کارکنان به جیره.”

یک بیمارستان در منطقه سیاتل است که نظارت بر بیماران خاص از راه دور. دیگران, سیاسی, گزارش شنبه “در حال صرفه جویی درمصرف ماسک توسط پوسته پوسته شدن پشت در آموزش است که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران عمل پوشیدن آنها.”

این وضعیت محدود به واشنگتن است. به عنوان سیاسی توضیح می دهد که بیمارستان های سراسر کشور را برای سال بوده است تشویق به “کاهش هزینه ها و کاهش در بیمار درمان” به نام کاهش در امریکا هزینه های مراقبت های بهداشتی.

دولت فدرال در دهه گذشته “است پاداش بیمارستان ها کاهش می یابد که تعدادی از بیماران که راه می رفت از طریق درب.” این انگیزه نیست لزوما کاهش کلی هزینه های مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده, اما آنها قطعا کاهش می یابد بیمارستان منابع است.

هر سیاسی:

در سال 2015 دانشمندان از [سلامت و خدمات انسانی اداره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان غذا و داروی آمریکا] هشدار داد که منابع خواهد بود فشرده در طول یک مقیاس سلامت عمومی اورژانس.

پس از آن تعدادی از کارکنان تخت در ایالات متحده کاهش یافته است, ده ها تن از بیمارستان ها در مناطق روستایی در سراسر کشور بسته اند و رئیس جمهور [دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن در تازه ترین بودجه به نام برای 18 میلیون دلار کاهش به بیمارستان آمادگی برنامه.

در حال حاضر که coronavirus وارد کرده است و به سرعت گسترش بیمارستان ها و بهداشت عمومی محلی ماموران در حال تلاش برای نگه دارید تا و نگران طولانی مدت شیوع.

حتی بیمارستان ها با طرح های احتمالی را به تصمیم گیری های دشوار. “با توجه به این که ما تا به حال یک ماه و یا بیشتر از زمان دبستان ما ایجاد برنامه های احتمالی و تخت اضافی در دسترس … اما واقعی تعداد تخت و دستگاه تهویه مصنوعی هستند تا حدودی ثابت و آن اعداد چه هستند” مارک Mulligan, مدیر NYU Langone سلامت آن بخش از بیماری های عفونی و ایمونولوژی گفت: Politico.

در علاوه بر این به کمبود تجهیزات و منابع دیگر برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نگران گسترش عفونت در سراسر بیمارستان و تاثیر آن بر کارکنان بیمارستان. “مراقبت های بهداشتی کارگران در حال بالا من نگران” دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور در هوستون گفت: Marketplace در ماه مارس است.

حدود 15 درصد از کارگران بیمارستان در چین تبدیل شده اند به شدت بیمار از coronavirus او توضیح داد و اضافه کرد: “اگر این اتفاق در آمریکا و ما تعداد کسانی که از کارگران به خانه فرستاده و یا در ICU مراقبت گرفته شده توسط همکاران خود همه چیز را شروع به باز کردن. این نرم کوچک ما آمادگی سیستم در حال حاضر.”

جزئیات کامل سیاسی داستان در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>