جشن ‘سس رنچ ماه’ در غذای مختصر (ببخشید مزرعه غوطه دادن مخزن لغو شده است)

یزد مرکز purveyors باور نکردنی وعده یک جواب چند تا آستین خود را برای جشن مینه سوتا غیر رسمی نمک و فلفل. انتخاب فروشندگان ظرف غذای مختصر را ارائه تخصص ظروف طراحی شده برای برجسته ما را سرد و بیهوده لبنی الهه انتخاب در طول ماه عبادت است. برای مثال نوردیک وافل’ ارائه شده در بالا: این “مینه سوتا” میپیچد پنیر دلمه بیکن و tater-tots در یک ویفر قبل از اتمام آن با انزال, نم نم باران.

با تشکر از مردمی خوب در Hidden Valley ranch ادویه شیکر شده اند نگردند جدول سمت به, er, ادویه تا به معنای واقعی کلمه هر چیزی را به عنوان شما را مشاهده کنید مناسب. پنهان دره تگزاس سفیران خواهد شد به دور “در مرتع پرورش احشام کوله پشتی” و نمونه ای از پانسمان (که y’know است راستش بیشتر شبیه به یک شیوه زندگی برای کسانی که از ایمان) در روزهای شنبه از 12-2 بعد از ظهر

پور آن را در تمام زندگی خود را در این نقطه است ؟ نشان می دهد تا لباس پوشیدن و (آن را دریافت؟) مانند یک بطری پانسمان! هیچ یک قاضی می تواند شما را در طول سس رنچ ماه!

با شکوه که همه این برای تلفن های موبایل ما تاسف به اطلاع خوانندگان است که برنامه های شما فقط به عنوان خوانده شده در مورد یک مقیاس back نسخه از چه زمانی می تواند شده اند. غذای مختصر را merrymakers خود را در مرتع پرورش احشام به طور جدی به عنوان SXSW که بدان معنی است که آنها می خواهم شلاق تا کامل در پارتی دوست دارد که رزویل تا به حال هرگز دیده می شود… تا زمانی که تهدید COVID-19, yunno آیا چیزی شبیه به واقعی جنوب ،

اگر ما واقعا شاداب وعده پنهان دره افتخاری dippers برای ما za, تصور کنید آنچه در آن می شده اند مانند به غوطه دادن زنده و واقعی انسان در تگزاس! بله قبل از آن nixed برای بهبود انسان وجود دارد در مرتع پرورش احشام غوطه دادن مخزن در آثار… و یک مزرعه چشمه.

زمانی که فلفلی با سوالات در طول مراحل برنامه ریزی غذای مختصر را تکرار بزرگواری توضیح داد که دومی می تواند یک چشمه مانند کسانی که در Bellagio (به عنوان ما می خواهم پرسید) اما “مثل یک شکلات چشمه” که مهمانان نمی خوردن از توجه به سلامت کد. افسوس که کسانی که این روز طلایی بزرگ (خامه) خواب است.

این پرواز از فانتزی نیست d.e.d.-مرده هر چند. که غوطه دادن مخزن (که مطمئنا می توانست تبدیل به چیزهای افسانه ای بوده است رسما “را در خود نگه دارد” در حالی که متاسفانه کسانی که در مرتع پرورش احشام چشمه لغو شد به طور کامل “به عنوان یک احتیاط اضافی.”

غذای مختصر
یزد مرکز
1595 MN-36 سوئیت 1030, رزویل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>