جشن مکزیکی رستوران پوپول ووه بسته در شمال شرق

این تیم در پشت پوپول ووه اعلام کرد, شرق, مینیاپولیس, رستوران بسته شدن شنبه. آشپز خوزه Alarcon نگه داشته و محل شناور به مدت دو سال اما پرماجرا خود را مجلل, مکزیک مقصد نمی توانستم آب و هوا در زمان بیماری همه گیر.

“خداحافظی با چیزی که ما ریخت و ما تمام قلب و روح به دردناک است اما ما واقعا سپاسگزار برای تجربه و امیدوار برای آینده می گوید:” مالک/مدیر جامی اولسون. “تیم شور و شوق و استعداد پشت پوپول ووه است که بر خلاف هر چیزی من دیده ام قبل از آن هنوز هم وجود دارد و ادامه خواهد داد.”

در حال حاضر آن را ادامه خواهیم داد درب بعدی در, خواهر, رستوران سنترو که اولسون گزارش باقی خواهد ماند در کسب و کار. آن را ایمن می گویند سنترو را از 3 $-$5 tacos — بهترین Tacos در کل دنگ شهرستان سفر بهتر برای takeout از پوپول ووه استیک tartare در خانه ساخته شده masa چیپس ظرافت از $45 مزه منو است که به کمک آن برنده بهترین, ناهارخوری زیبا, جایزه.

به عنوان coronavirus متورم دوباره در مینه سوتا, رستوران biz نمی تواند ابتلا به یک استراحت در هر زمان به زودی. اولسون بهترین مشاوره ؟ “پوشیدن لعنت است.”

“این COVID چالش های بسیار زیاد و در واقع چیزی رستوران در حال مرور روزانه” او می گوید. “به خاطر داشته باشید: هیچ چیز در دنیای جدید همان است حتی ناهار خوری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید