که 469 تلویزیون را نشان می دهد 149 فیلم های, 32 فیلم کوتاه و 22 بازی های ویدئویی است.

چند نکات برجسته: او تخم چشم ساز در تیغ دونده چی فو در مولانو ساناز ساقی خان در محله چینی ها. او شده است در Seinfeld The Big Bang Theory, X-فایلو غرب گرا.

او در Hawaii Five-O در 1970s و 2018.

و در عین حال از 91 سال بازیگر ندارد یک ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود. بازیگر Daniel Dae Kim و دوستان در حال برنامه ریزی برای تغییر آن. کیم آغاز شده GoFundMe صفحه به منظور بالا بردن پول نقد به پرداخت برای یک ستاره به افتخار مردی که الهام بخش نسل های آسیا, آمریکا, هالیوود, امیدوار.

“این مرد تجسم اصطلاح” کار بازیگر,'” کیم می نویسد: در GoFundMe صفحه “و این است که حتی با در نظر گرفتن همه او را به انجام کمک های بیشتر نمایندگی برای بازیگران از رنگ. نه تنها او یکی از معدود کسانی که مشغول به کار به طور پیوسته که حتی کمتر از نقش در حال حاضر وجود دارد اما او نیز در خدمت آسیایی جامعه آمریکا توسط شرکت ایجاد افسانه ای شرق و غرب بازیکنان شرکت تئاتر.”

این صفحه مطرح شده بیش از $55,000 در سه روز و #StarForJamesHong شده است روند در توییتر با وبلاگ مانند Harry Shum Jr., Ken Jeong, Randall Park, George Takei, John Cho and Ming Na دادن فریاد استراحتی به هنگ و جمع آوری کمک.

گام بعدی خواهد بود ارائه برنامه پیاده روی شهرت کمیته انتخاب که می پذیرد 30 گیرندگان از یک سال و از یک استخر از حدود 200. که رقابت نیمه سفت اما هنگ به نظر می رسد مانند یک کفش در.

“از آن زمان جیمز هنگ مفتخر شد در راه او سزاوار و از آن زمان تا به او نشان دهد چقدر او — و همه بازیگران از رنگ از نسل های قبلی — انجام داده اند به هموار کردن راه برای ما امروز می گوید:” کیم.

به عنوان خود را برای اتصال به مینه سوتا? هنگ متولد شد و در مینیاپولیس در سال 1929 به مهاجران چینی. او در سوم خیابان جنوبی, که در آن پدر خود فرار یک فروشگاه مواد غذایی است.

“این همه در حال حاضر رفته, البته,” او توضیح داد که به شهرستان صفحات در سال 2014 زمانی که او در شهر به صورت طنز Con. “همه کسانی که کمی از فروشگاه ها زمانی که من به دنیا آمدم و فروشگاه های بزرگ. [خانه دوران کودکی من] در داستان دوم من پدر چینی فروشگاه مواد غذایی در خیابان سوم و هفتم است. ما یک خانواده بزرگ — هفت فرزند — و من درست در وسط.”

هنگ رشد در شهرهای دوقلو فارغ التحصیلی از مینیاپولیس دبیرستان مرکزی و سپس رفتن به کالیفرنیا برای کالج و در نهایت شکستن را به کسب و کار نشان دادن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de