مرکز برای سوء استفاده از قربانیان استقبال از پدر و مادر رضاعی

مراقبان رود به حرکت به پردیس از امید و شفا خوابگاه ماه آینده

همه ستاره های کودکان بنیاد اعلام کرده است که شش های جدید پدر و مادر رضاعی خواهد بود خدمت در سازمان محیط دانشگاه از امید و شفا یک مرکز بنیاد ایجاد برای کودکانی که حذف شده اند از خانه های خود را با توجه به سوء استفاده.

جدید پدر و مادر رضاعی شامل تراشه و لیندزی Caffelle; Todd and Tricia Reinschmidt; و مارلین میلر و دخترش, رایان میلر با توجه به آزادی مطبوعات.

اعلام به معنی پایه و اساس است یک گام نزدیک تر نسبت به افتتاح مرکز جدید که باید شش پنج خوابه کلبه یک محل باشگاه وانجمن زمین های بازی و باغ سبزی در ساراسوتا.

“این علائم حیاتی فصل در همه ستاره رویکرد به مراقبت فاستر — و این مراقبت و پرورش پدر و مادر رضاعی کمک خواهد کرد که ممکن است” گفت: فضل McGillicuddy از بنیانگذاران و رئیس هیئت مدیره از تمام ستاره های کودکان پایه و اساس است. “قلب خود را بزرگ و قدردانی ما را به آنها را حتی بزرگتر.”

هنگامی که به مرکز باز می شود و خواهر و برادر و قادر خواهد بود به ماندن با هم در خانواده-سبک محیط خانه و پزشکان را در ارائه خدمات درمانی به کودکانی که حذف شده اند از خانه های خود.

“کودکان را دریافت خواهد کرد تروما مطلع درمان در یک محیط که در آن آنها می توانند رشد که در آن آنها می تواند تجربه عشق بی قید و شرط و که در آن دوره از زندگی خود را برای همیشه تغییر” آزادی اعلام کرد.

آزادی مطبوعات اعلام کرد که پایه و انتظار دارد که به پردیس گواهی حضور اعطا می شود در ماه آینده, و پدر و مادر رضاعی خواهد حرکت می کند در مدت کوتاهی پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>