من فکر می کردم ممکن است تا پایان تماشای یک آیووا-style بحران هنگامی که پسر عموی من یک حوزه صندلی در نوادا از من دعوت به رنو به تماشای پیچیده رای شمارش در نوادا دموکرات قفقاز در فوریه. 24 کمتر از سه هفته پس از آیووا فاجعه است.

من نفرت را به آن اعتراف یک بدبینانه خبرنگار شک و تردید مترقی سایت اما همه چیز رفت به خوبی. کسانی که tallying تا رای به نظر می رسد به صداقت و اختصاص داده شده به انجام یک کار خوب.

شرکت کنندگان با حضور در Swope مدرسه در صبح روز یکشنبه در یک روحیه ی خوب. به مسیر زیر صندلی مانند پسر عموی من آنها تقسیم شده به سرعت به عنوان آنها قرار است انجام دهد و خود را مطرح دست به رای دادن در مد منظم.

قفقاز در سراسر کشور به برنی ساندرز قاطع پیروزی و یک افزایش بزرگ به سمت دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. که درست نیست در این جلسه من حضور داشتند که در آن سفید اغلب مجلل احتمالا بیشتر میانه-of-the-road دموکرات مورد علاقه جو بایدن پیت Buttigieg و ctq.

داوطلبانی که زد حزبی عملیات جمع آوری و در ساعت 8 صبح و دو ساعت قبل از درهای باز برای caucusgoers. Swope مدرسه تا به حال به اندازه کافی داوطلب در مقایسه با دیگر مناطق که از آنها. من تصمیم به رفتن به عنوان یک “ناظر” به جای یک خبرنگار بدانند یک روزنامه نگار پرسیدن سوال خواهد مردم را عصبی. پسر عموی من معرفی من به عنوان پسر عموی او لایحه بازدید از لس آنجلس. من امضا یک کتاب بود و با توجه به بند نارنجی که مجاز به من سرگردان را از طریق چندین قفقاز برگزار شد ،

من به سرعت به کار قرار داده. داوطلب تعیین شده برای محافظت از انتخابات ماده نامیده می شد دور برای کار دیگری. رئیس داوطلب به من نگاه کرد. “پسر عموی لایحه می تواند شما اینجا ایستاده و به تماشای این جدول” او گفت:. من خوشحالم برای کمک به. بعد من کار دیگری. کمک های کوچک به پرداخت برای هزینه های که جمع آوری شده در پسر عموی من حزبی. او از من خواست برای برگزاری پاکت با پول در حالی که او رفت و در مورد سازماندهی آرا. “شما مطمئن هستید که می خواهید کسی از لس آنجلس نگه داشتن پول؟” من گفتم نقشه کشی برخی می خندد از کسانی که تمسخر زادگاه من. با وجود شوخی شک و تردید من تحویل پاکت.

نبود همه صاف است. وزارت امور خارجه ستاد آهسته در ارائه آراء از کسانی که رای دادند در روز گذشته. زودتر رای بودند به همراه با آرای کسانی که حضور در قفقاز برای نهایی شمارش. آنها قرار بود تحویل داده شده توسط noon زمانی که قفقاز آغاز شده است. آنها وارد فقط قبل از مهلت. یک مرد به من گفت که او تا به حال شده است به چند جلسه آموزش اما هنوز هم درک نمی کنند سیستم. یکی دیگر از شرکت کنندگان تماشا اوایل سردرگمی و گفت: “این یادگیری به عنوان شما بروید.” اما پس از یک ساعت یا بیشتر, همه چیز حل و فصل کردن. نتایج تحویل داده شد به دولت مرکزی و بدون مشکل. داوطلبان خوشحال شدند و با خود.

تماشای این مینیاتور انتخابات من رو واضح تر بینش دموکراتیک مسابقه. اعداد داستان.

حتی در این حوزه از متوسط دموکراتیک منطقه ساندرز نگاه قوی است. او نمی outpoll رقبای خود را که تقسیم کردن اکثریت آرا.

در یک انجمن مشاهده کردم او 37 رای. که یک اقلیت از جلسه. فرض حامیان او هستند لیبرالها. فرض کنیم همین کار را برای کسانی که مورد حمایت Elizabeth Warren, 36. که 73 در لیبرال ستون. رای برای دیگران بودند Buttigieg 41, Klobuchar 35 بایدن 14. می افزاید که تا 90 برای تعدیل می شود.

به عبارت دیگر میانه-of-the-road فلسفه برنده این خاص حزبی اما آرای خود تقسیم شدند در میان سه نامزد.

دلیل میانه رو’ دو دلی برای من روشن بود شب قبل از قفقاز که من دیدم Klobuchar صحبت می کنند در یک مدرسه متفاوت.

او سازمان بود با عجله مانند دیوانه ها به در آورد کارگران برای ضربه زدن درب نیم سازماندهی تظاهرات و دیگر کمپین کارهای. من به صحبت به یک زن جوان که پرواز کرده بود به نوادا از Des Moines, آیووا, که در آن او تا به حال صرف یک ماه مبارزه برای Klobuchar. او ماندن با یک رنو ساکن و پس از قفقاز او را به حرکت به یک ایالت دیگر. او شور و شوق چشمگیر بود به عنوان او سازماندهی یک خط که منجر به وسط سالن ورزش مدرسه.

Klobuchar نشان داد که همان شور و شوق هنگامی که او را محدود و یا منعکس کردن به میکروفون. او با یک لبخند بزرگ ذوب می شود که به بیان جدی زمانی که او می شود به گوشت از سخنرانی او.

اما جمعیت به من گفته بود کوچکتر از رنو جمع آوری شب قبل از. و در حالی که حضار نبود با شور و شوق است که یک underdog نامزد نیاز دارد.

من هیچ حس از آنچه او انجام می دهد اگر رئیس جمهور منتخب به جز حفظ نوعی از Obamacare. من می خواستم به شنیدن بیشتر در مورد نابرابری درآمد افزایش مالیات بر ثروتمندان, آزار و اذیت مردم رنگ سیستم عدالت کیفری و نابرابری های عمومی و مدارس و کالج ها و دانشگاه ها. من نمی خواهم تمام پلت فرم اما چیزی که من می تواند بر روی گرفتن بیشتر خشم به بحث و استدلال در مورد بعد از آن در روز. من می خواستم به شنیدن بیشتر از او می بالد از اینکه چگونه او برنده رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در مینه سوتا است.

که چه چیزی اشتباه است با همه معتدل و میانه-of-the-road نامزدها. آنها نمی انتقال یک احساس است که آنها می دانند که در آن آنها می رویم. آنها با تکیه بر نفرت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. که یک اشتباه بد. “اگر شما با تکیه بر حریف خود اشتباهات شما در حال رفتن به از دست دادن انتخابات” سیاسی pro یک بار به من گفت.

رای دهندگان می دانم که در آن وارن در جریان است گاهی اوقات در سنگین جزئیات شاید بیش از حد.

و هیچ اشتباه ساندرز’ جهت.

او صحبت نمی کند و با وارن مانند جزئیات. او را ندارد. وجود دارد بیشتر به او از فریاد عصبانی برنی شما گاهی اوقات در تلویزیون مشاهده کنید. در شخص او است پویا بلندگو قادر به هم بزنید تا یک جمعیت هزار نفر. سخنرانی های خود را در همان زمانی که او در سال 2016 اما این بار این بیماری او به بحث بهداشت و درمان نابرابری درآمد و فقر و تغییرات آب و هوایی — گرفتن ملت خیلی بیشتر از آنها در سال 2016. در این سال ممکن است زمان خود را.

این واقعیت که وسط-of-the-road ندارد پاسخ به این بدتر شدن مشکلات توضیح می دهد که آن متلاشی نمایش در جلسه من حضور داشتند و در تمام نوادا. اگر مردم به اندازه کافی رانده اقتصادی و کلاس نارضایتی ممکن است به اندازه کافی به ساندرز نامزدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im