میانه رو دموکرات ها در حال حاضر از دست رفته مهم ترین نبرد

با ده ها تن از دموکرات نامزد نمرات از مناظره های تلویزیونی و swarms از خبرنگاران و صاحب نظران نزولی در کوله تصویری بر روی صفحه رادار در نظر سنجی این کمپین در حال حاضر احساس می کند هرگز پایان دادن به. اما در گذشته ما آغاز آنچه مهم: رای گیری!

در این سال علاوه بر تصمیم گیری در مورد نامزدها رای دهندگان خواهد بود و تصمیم گیری در مورد آینده جامعه ما است. سوال ما این است که آیا ما همچنان همان پیر سیاست غنی سازی و توانمند سازی چند در هزینه از بقیه از ما و یا ما را محوری برای اجرای تحول تغییرات ساختاری.

به عنوان شما انتظار می رود مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را sycophantic کنگره مخلوقات هستند howl-at-the-moon مخالفان مدیکر برای همه, مالیات بر ثروت, شهریه دانشگاه آزاد و تجارت, مدرسه سبز جدید مقابله جهانی کودک مراقبت و بسته کامل از سیاست های پوپولیستی که شروع معکوس معضل نابرابری است که همچنان در سراسر سرزمین ما.

اما آنچه در مورد دموکرات ها? متاسفانه بسیاری از آنها مخالف هستند ،

نه مردمی Dems, البته, نه, سخت, ضربه, workaday افرادی که نیاز به این اصلاحات. اما وجود دارد یک دسته از همین حالا-سنگ-در-شرکت-قایق دموکرات (عمدتا خط جمهوری مشاوران, بالا دلار اهدا کنندگان و دیگر واشنگتن خودی) که اعلام کرد که حزب باید رها پیشنهاداتی برای تغییرات سیستمیک.

چرا ؟ چون آنها از روی تعجب فریاد زدن در حال پس مترقی طوری شود صاف و پوست کنده به طوری مصر — خیلی خب دموکراتیک — ترسناک است رای دهندگان.

آنها هشدار می دهند که پیشنهاد عمده سیاست های جدید به نفع همه خواهد اجازه دهید Trumpeteers رنگ نامزدهای خود را به عنوان ترسناک سوسیالیست. آنها سخنرانی که البته مناسب است که قرعه کشی به شرکت محور Clintonesque رویکرد افزایشی مینیمالیسم: کوچک تکنوکرات و قانونی ترفند که نمی اخلال در سیستم خود را.

این مسئول مسیر آنها اطمینان ما برای برنده شدن بیش از امریکا معتدل و میانه به خصوص مستقل جمهوری خواهان و سفید طبقه متوسط نوسان رای دهندگان. ذهن هرگز که سفید طبقه متوسط است نه بزرگ و ساخته شده از پیچ و تابدار میانه, اما میلیون ها نفر از دیوانه-به-جهنم downwardly موبایل میانه classers که احساس رها شده توسط هر دو احزاب سیاسی.

هنوز استقرار در تلاش است تا با فشار حزب نامزدهای خود را تسلیم آرمان مترقی و فقط سرهم بندی کردن در اطراف لبه های واقعی تغییر دهید.

برای مثال به جای ارائه کامل پوشش بهداشت و درمان برای هر مرد و زن و کودک این minimalists می گویند امن سیاسی مسیر است که به سادگی به انتقاد جمهوری خواهان برای دستکاری با Obamacare و ترک فعلی احتکار سیستم “شرکت مراقبت” دست نخورده — نتیجه ترک میلیون ها نفر از خانواده های ما با فقیر به صفر پوشش.

آن است که به سادگی یک دروغ است که مردم را ترس توسط داوطلبانی که پیشنهاد مناسب و معقول مراقبت های بهداشتی به عنوان یک حق برای هر آمریکایی است. به عنوان یک دسامبر نیویورک تایمز نظرسنجی گزارش 81 درصد از دموکرات ها (و دو سوم از مستقل) پشتیبانی از این ایده از مدیکر برای همه قانون به عنوان پیشنهاد شده توسط سناتور برنی ساندرز و تشکر. Pramila Jayapal.

سلام — پای اپل نمی توانید تایید امتیاز بالا که!

و یا سناتور الیزابت وارن پیشنهاد برای یک مالیات بر ثروت در مگا اقبال بالای 50 میلیون دلار — مالیات خواهد بود که امور مالی آموزش و پرورش زیرساخت توسعه و سایر برنامه های مهم. در برابر دسامبر نظرسنجی 77 درصد از دموکرات ها 55 درصد از مستقل و بررسی این — 57 درصد از جمهوری خواهان مورد علاقه وارن مالیات بر superfortunes.

خدا رو شکر چنین بی میل Dems نیست قادر به خنثی عمومی راه حل هایی که آمریکایی ها به شدت مورد نیاز در گذشته مانند:

  • FDR تامین اجتماعی, کار حمایت و مزرعه امنیتی
  • آیک آیزنهاور را در بزرگراه بین ایالتی و زیرساخت
  • LBJ حقوق مدنی مدیکر عنوان نهم و ضد فقر برنامه های
  • و حتی نیکسون سازمان حفاظت محیط زیست و OSHA.

به عنوان یک تگزاس جنوبی گفت آن قرار می دهد: “یک grandes مردان grandes رمدیس”: برای بزرگ مشکلات بزرگ راه حل. بدیهی است که جامعه ما مشکلات امروز از شایع نابرابری به تغییر آب و هوا — فراتر از بزرگ. اما چگونه خواهد دموکرات ها در پرداختن به این چالش ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>