گچ جشنواره توهم 3D موزه ارائه می دهد otherwordly تجربه

این موزه که باز است از طریق مارس 31 توسط جمع آوری کمک بشدت مورد نیاز برای اطمینان از گچ جشنواره رخ خواهد داد در سال 2020 است.

ساراسوتا — به آرامی و کمرویی, Sharyn چان افزودن رنگدانه به بازوی چپ او آخرین ایجاد یک پری دریایی او نقاشی در داخل دیوار در گچ جشنواره توهم 3D موزه واقع در خانه یخ در تقاطع 10 خیابان و خیابان فلوریدا در ساراسوتا.

چان سانتا باربارا در کالیفرنیا بر اساس هنرمند خیابانی که در تولید کار برای نمایش در گچ جشنواره از سال 2011 یکی از بیش از 30 هنرمندانی که داوطلب وقت خود را و استعداد برای تولید سه بعدی هنری برای این جمع آوری کمک است که به شدت مورد نیاز برای اطمینان از جشنواره بازگشت به ونیز در ماه نوامبر.

او پری دریایی در حال حاضر دارای موهای سبز و صورتی بال. یک فضای منفی بر روی دیوار نشان می دهد که در آن چان رنگ خواهد شد او را دم. در جای دیگر در دیوار و کف چان یک ایده در مورد آنچه که او در نظر دارد برای ایجاد آینده.

“کسی در حال رفتن به نشستن در اینجا بر روی زمین و او خواهید بود با قرار دادن در برخی از نوع از تاج یا گل یا پوسته — من هنوز تصمیم گرفت,” چان گفت.

چان که خروج دوشنبه, امید به پایان پری دریایی در مقدار زیادی از زمان برای اضافه کردن برخی از پنگوئن ها در داخل از 5000 فوت مربع فضای گالری به عنوان یک ادای احترام به ویروسی تصویری پنگوئن تور آکواریوم Shedd در شیکاگو که بسته به دلیل coronavirus نگرانی.

این پنگوئن را تکمیل موزه گربه ها در حال نقاشی توسط Kanako ماتسوموتو که سفر از توکیو, ژاپن به داوطلب وقت خود را در جمع آوری کمک.

3D توهم موزه افتتاح شد تا 6 مارس و در حال حاضر نزدیک به سه ده کامل سه بعدی توهمات بر روی صفحه نمایش.

دنیس Kowal, بنیانگذار گچ جشنواره و از Avenida de Colores های غیر انتفاعی است که مراحل این رویداد تصور موزه به عنوان یک منحصر به فرد جمع آوری کمک برای کمک به جمع آوری پول برای اطمینان حاصل شود که 2020 جشنواره را Nov. 13-16 در ونیز شهری فرودگاه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

پس از باران و آب و هوای سرد کوبیده خواهد شد پایین حضور در 2019, جشنواره, غیر انتفاعی خود را برآورده نمی کنند درآمد هدف تولید امسال جشنواره است.

به جای متعارف جمع آوری کمک Kowal می خواستم برای تولید “یک تجربه شگفت انگیز” به پیشنهاد موزه را برانگیخت.

پیام ساده است: “ما به حمایت شما نیاز دارند و در ازای حمایت خود را, ما می خواهم به شما یکی از مهم ترین ذهن دمیدن تجربه شما تا به حال رفتن به یک موزه شده است.”

Kowal زده یک معامله با صاحبان جدید از یخ خانه ملک برای استفاده رایگان از ساختمان از طریق مه 31. پس از آن صاحبان جدید تبدیل خواهد شد آن را به سگ هال خارج از دسته سه تایی سگ پارک و سرویس کامل نوار است که ارائه خواهد شد doggie روز مراقبت و نظافت را به عنوان به خوبی.

پس از آن بسیاری از آثار هنری را که زینت دیوار خواهد رفت — در حقیقت این دیوار در شکل قبل از آدم Holdbrook وصله حفره های ساخته شده و در سایر موقت پانل های هنرمندان را پر کنید.

هنرمندان باید در کار بوده از اواخر ماه ژانویه است. حتی قبل از اخیر اجتماعی فاصله توصیه هایی ساخته شد این طرح به نام تنها برای چند مراجعان در روز به بستری در این موزه به طوری که آنها می تواند به طور کامل درک آثار هنری است.

پنج شنبه ها از طریق یکشنبه موزه باز است به 75 نفر در هر روز بین ساعت 11 صبح تا 8 بعد از ظهر با بلیط های موجود در chalkfestival.org.

تا کنون حضور و غیاب بوده و به طور متوسط بین 30 و 40 نفر در هر روز است.

“ما می خواستیم به انجام است که چون ما می خواستیم به مردم بودند که به یک تجربه بزرگ” Kowal گفت. “شما می دانید که چگونه گچ جشنواره می تواند گاهی اوقات شلوغ و ما می خواستیم این را به عنوان یک تجربه متفاوت است.

“این پایان به دلیل وضعیت ویروس coronavirus آن چیزی که کامل به نگه داشتن یک فاصله اجتماعی.”

Kowal اضافه شده است که اگر فروش بلیط انتخاب کنید تا او را بپرسید که شرکت کنندگان درخواست زمان خاص اسلات.

بود که طرح اصلی قبل از coronavirus جمعیت نگرانی آغاز شده است.

هزینه برای یک فرد بالغ است $25 برای دانش آموزان آن 15 دلار و برای جوانان 12 و جوان آن را $5. همه بلیط ها از معافیت مالیاتی به عنوان یک کمک مالی به 501c3.

دوشنبه تا چهارشنبه به موزه باز است با تعیین وقت قبلی.

“امروز ما در حال حاضر سه بزرگسالان از طریق آمده است و چهار فرزند آنها به نام و رزرو” Kowal گفت.

“هنگامی که همه چیز بسته به این است که یک محل عالی, اگر مردم می خواهند به تماس و برنامه زمان قادر به دیدن چیزی و ساخت برخی از خاطرات خوب آن چیزهای مثبت رفتن,” او اضافه شده است.

کسانی نیز روز هنگامی که کار جدید می تواند اضافه شود. در علاوه بر این به چان و پری دریایی و ماتسوموتو و موزه گربه سانتیاگو هرناندز از مکزیک مشغول ایجاد یک شنبه سه بعدی چشم انداز یک بازوی رسیدن از یک پوسته گچ در دست — به خط خطی کردن چیزی در یک سفید, سیاه دیوار.

که دیوار در خارج تراس است که در واقع به معنای گچ نقاشی است که می تواند ساخته شده توسط کودکان آن مراجعه کنید.

ماتسوموتو موزه گربه ها استفاده خواهد شد به عنوان بخشی از کودکان شکار لاشخور با یک جایزه ارائه شده برای کسانی که پیدا کردن همه آنها را.

“آنها بر در و دیوار آنها در طبقه آنها در بالا از همه چیز آنها در همه جا” Kowal گفت.

بسیاری از آنها نسبتا آسان است برای دیدن. اولین سرنخ است که به دنبال کوچک پنجه چاپ بر روی کف آن نقطه در جهت آثار هنری است.

کسانی که نباید با اشتباه بزرگتر پنجه چاپ آن نقطه به یک ببر در یک جعبه ارائه “رایگان بچه گربه ها.”

که 3D ببر استفاده شده است برای آموزش افرادی که وارد موزه چگونه برای گرفتن عکس از زاویه مناسب به طوری که تصویر پاپ خواهد شد.

“ما می خواهیم آنها را به گرفتن تصاویر خوب و خاطرات خوب را” Kowal گفت.

گوشی های هوشمند تمایل به کار بهتر از بزرگتر دوربین Kowal گفت و پنج پا از زمین است که معمولا یک دیدگاه مناسب.

در علاوه بر این به گربه های بزرگ پرندگان و دایناسورها و قورباغه ها زینت یا به نظر می رسد پشت سر هم از طریق دیوار.

بسیاری از صحنه های تعاملی که در آن ممکن است برای قرار دادن یک دست در یک تمساح دهان و یا شنا کردن با کوسه ها..

بر خلاف نوامبر جشنواره وجود ندارد یک موضوع وحدت اما کهنه گچ جشنواره هنردوستان را در خانه احساس.

“این یک مجموعه ای از سبک های مختلف” Kowal گفت. “افرادی که می دانند ما هنرمندان گچ را به رسمیت شناخته و سبک های مختلف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>