اتهامات: St. Paul Allie Heutmaker فرار وایکینگ ها/هکرها بلیط کلاهبرداری در حدود نیمی از اینترنت

این پیام معمولا با آغاز رسمی “سلام.” پس از آن او می خواهم بپرسم اگر شما علاقه مند در آینده وایکینگ ها یا هکرها بازی چرا که او تا به حال 70 دلار بلیط خود را با نام بر روی آن.

“اجازه دهید من می دانم اگر شما می خواهم به رول!” او گفت: در یک پیام screenshotted گذشته ممکن است.

با توجه به شکایت ثبت شده در داکوتای شهرستان دادگاه منطقه در ماه گذشته پلیس بیش از 20 گزارش از پیام های مانند این. شما آن را حدس زده: مردمی خواهد پرداخت Heutmaker معمولا با Venmo یا Facebook پرداخت… و خواهد بود وجود دارد بدون بلیط و بدون هزینه و بدون پیگیری.

“در مجموع [Heutmaker] swindled آن دسته از افراد بیش از $3,000,” شکایت می گوید.

گزارش شروع به ریختن در اطراف دسامبر و مندوتا هایتز پلیس به نام Heutmaker بستری وجود دارد بوده است هرگز هر بلیط با توجه به شکایت.

در حال حاضر او یکی نیست اما دو دادگاه شکایت علیه او در داکوتای شهرستان و دیگری در St. Croix County, که ادعا می کند حدود 52 نفر جلو آمد در Facebook به ادعای Heutmaker فریب خورده آنها را از نزدیک $15,300. او که به اتهام سرقت توسط فریب و نمایش غلط.

اعلام شده است با ارسال یک موج دار شدن از طریق Facebook, Twitter و Instagram, از جمله برخی از مقتولین.

“من فکر کردم من یک کالج از دوستان او و در عین حال من رو فریب خوردن توسط او” سارا اتو عضو ریور فالز جامعه Facebook, گروه, ارسال شده در دسامبر. “او بسیار قانع کننده داستان است که او یک پرستار بچه بسیار خوبی برای خانواده بیش در منطقه مترو که بلیط فصل.”

“او فریب خوردن چند تن از دوستان من و تلاش برای به دست آوردن من بیش از حد” برایان Marette توییتی شنبه. “او سعی کرد به من در Vikings مقابل Broncos tix در یک جلسه در هدف شورویو. او تا به حال سه داستان مختلف در مورد اینکه چرا او نمی باید بلیط اما نیاز به پول. زمانی که من در مورد سوال چند بار او را ترک و به من مسدود شده در همه چیز.”

“من فکر می کنم این همان کسی است که فریب خوردن دختر من!” دیدگاه پاسخ داد.

بسیاری از موارد نمی انجام هر گونه امیدواریم که آنها پول خود را به عقب اگر چه بیشتر گفت که “زمان” برای Heutmaker به صورت عواقب.

که باقی مانده است دیده می شود. اول او به نظر می رسد در دادگاه که قرار است به اتفاق می افتد در ویسکانسین در اواخر ماه آوریل و مینه سوتا در اوایل ماه ژوئن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>