منشور مدارس در گاو دریایی, ساراسوتا مورد بحث در دوشنبه فروم

منشور مدارس در مرکز صحنه در لیگ از زنان رای دهندگان از گاو دریایی شهرستان جمع آوری و در برادنتون زنان باشگاه دوشنبه.

ساراسوتا کانتی, مدرسه, مدیره, معاون رئیس Shirley Brown, گاو دریایی منطقه مدرسه مشاور عمومی میچ Teitelbaum و گاو دریایی مدارس منطقه حمایت مدیر فرانک Pistella در مورد نقش گاهی اوقات-بحث مدارس در فلوریدا آموزشی چشم انداز است.

قهوه ای مطرح شده چند نگرانی در مورد منشور هشدار گردهمایی در مورد درک خطر برای سود شرکت های مدیریت, منشور مدارس انتخاب که دانش آموزان می توانند حضور و سنتی در مدارس دولتی از دست دادن دانش آموزان به منشور.

براون گفت: یکی از نگرانی شد و مدارس محل در مناطق ثروتمند و گیلاس چیدن دانش آموزان بودند که به احتمال زیاد به موفقیت است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های رایان مک کینون

“بعضی اوقات بیشتر well-to-do خانواده ها را بچه های خود و قرار دادن آنها در این منشور مدارس” براون گفت.

اگر چه منشور مدارس نمی تواند تبعیض علیه دانش آموزان بر اساس اعتقادات مذهبی آنها می تواند به اولویت برای ثبت نام به فرزندان کارکنان و یا اعضای هیئت مدیره Teitelbaum گفت. اما Pistella گفت: در چهار سال مدیریت گاو دریایی را منشور او تا به حال نه شنیده شکایت از مدیران در مورد از دست دادن دانش آموزان است.

در یک سرعت در حال رشد منطقه مانند گاو دریایی منشور می تواند برخی از کمک از مدارس که در حال حاضر در ظرفیت گفت: Pistella است که بازیگری اصلی نخل باد بزنی مدرسه ابتدایی.

“من همیشه به یاد بیاورید اصلی شکایت” آه من از دست داده و پنج نفر به خاطر اینکه آنها به یک منشور مدرسه'” Pistella گفت: “معمولا مخالف – اصل و گفت:” آه من فقط 10 جدید دانش آموزان از یک مدرسه منشور.'”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

براون گفت: منشور مدارس خواهد “اغلب دست بالا گرفتن” خود را ثبت شماره برای افزایش بودجه آنها را دریافت اما Teitelbaum گفت: حتی اگر یک مدرسه بود که آنها می تواند توسط قانون مورد نیاز به ظرفیت در ساختمان خود را برای هر دانش آموز در آنها ادعا می شود حضور می یابند.

Teitelbaum برجسته برخی از قوانین است که اعمال نمی به مدارس سنتی که مدارس باید به دنبال. سنتی مدارس باید حفظ حداقل 3 درصد صندوق تعادل و یا پس انداز منشور ندارد صندوق تعادل مورد نیاز, اگر چه آنها باید عبور مالی سالانه حسابرسی.

براون گفت: هدف اصلی از مدارس به ارائه برنامه های نوآورانه در دسترس نیستند سنتی مدارس دولتی – از دست داده شده است.

“در واقع آنها می آیند و کپی کردن ما در بسیاری از راه های” براون گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

Pistella گفت: گاو دریایی به طور کلی یک “منشور پسند” منطقه و قهوه ای گفت: ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه به دنبال برای اطمینان از اپراتورهای آنها تایید شد و نه تنها به ارائه آموزش و پرورش و محکم اما نه با انگیزه های سود است.

قهوه ای و Teitelbaum هر دو در مخالفت با دولت قانون در زمینه بهداشت ، مانی دیاز, R – Hiahleah باغ که ایجاد یک ایالت منشور شورای مدرسه است که در خدمت به عنوان یک اجازه بدن برای, منشور جدید برنامه های کاربردی, اگر آنها به ارمغان آورد به جلو توسط منشور سازمان با سابقه موفقیت است. تحت این لایحه پیشنهاد شده به جای مدرسه محلی تخته داشتن نهایی می گویند در برخی از, منشور جدید باز دولت بدن می گیرید.

“من به شما تضمین خواهد شد که بیشتر از آن برای سود” براون گفت. “اگر شما می خواهید به محدود همکاری…شما نیاز به آنها پاسخ خود را به منطقه مدرسه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de