چلسی منینگ از زندان, چهره های گزاف جریمه

توسط Kevin Zeese و مارگارت گل / مقاومت مردمی

در مارس 12, دادستان ها در منطقه شرقی ویرجینیا به پایان رسید که هیئت منصفه از جولیان آسانژ و ویکی لیکس که در آن چلسی منینگ حاضر به شهادت دادن. به عنوان یک نتیجه, ما قاضی دادگاه منطقه آنتونی Trenga دستور آزادی فوری چلسی منینگ.

منینگ شده است زندانی پس از مارس 2019. قاضی Trenga سعی کرده بود به اجبار منینگ به شهادت اعمال جریمه برای هر روز او مقاومت حتی اگر او گفت: بارها و بارها که او نمی خواهد او را نقض اصول که شامل مخالفت با راز هیئت منصفه در سیستم و هرگز شهادت.

جلسه برنامه ریزی شده بود این جمعه در یک حرکت برای انتشار در فوریه سال 2020 توسط وکلای مدافع. منینگ بود با این استدلال که او مدت زمان طولانی در زندان نشان داده بود او نمی تواند وادار به شهادت و که او را حبس مجازاتی بود که غیر قانونی تحت قانون ایالات متحده. روز چهارشنبه او وکلا و اسکندریه کلانتر دانا Lawhorne گزارش او اقدام به خودکشی در زندان است. با پایان هیئت منصفه و منینگ را آزاد جمعه جلسه لغو شد.

در مارس 2019, منینگ در نامه ای به قاضی آنتونی Trenga به ریاست قاضی در خصوص حبس. نامه به بررسی تاریخ grand داوران و چگونه آنها دیگر در خدمت هدف اصلی خود. منینگ نوشت:

“من قطعا نه تنها در فکر که هیئت منصفه روند که در یک زمان عمل به عنوان یک نهاد مستقل از شهروندان در امتداد خطوط از یک غیر نظامی پلیس بررسی هیئت مدیره به آرامی انتقال به لجام گسیخته بازوی پلیس و دادستانی در راه است که اجرای بر خلاف هیئت منصفه در اصل در نظر گرفته شود.”

او با اشاره به چگونگی بزرگ داوران در اصل مستقل از پلیس شدند و تحقیقات توسط شهروندان بدون یک دادستان است. در واقع همانند داوران در اصل یک بررسی در دولت به عنوان منینگ نوشت: آنها “نسخ قوانین ناعادلانه و یا خود را ناعادلانه نرم افزار است.” او گفت قاضی که تنها ما و لیبریا همچنان به استفاده از جایزه داوران به عنوان بسیاری از غربی و کشورهای توسعه یافته را رها روند.

پس از ارائه قاضی با یک “درک متفاوت از اعتراض با وجدان به هیئت منصفه” او نوشت:

“هر فرد باید جهان را ما می خواهیم به زندگی می کنند در اطراف ما کجا ایستاده ایم… من شی برای استفاده از جایزه داوران به عنوان ابزار به پاره از هم جدا آسیب پذیر جوامع است. من شی به این هیئت منصفه به طور خاص به عنوان یک تلاش برای ترساندن روزنامه نگاران و ناشران که خدمت بسیار مهم عمومی خوب است. من تا به حال این, ارزش, از آنجایی که من یک کودک بود و من تا به حال سال حبس به منعکس کننده بر روی آنها. برای بسیاری از آن زمان من وابسته برای بقا در ارزش من من تصمیمات و وجدان من. من نمی خواهد رها کردن آنها را در حال حاضر.”

منینگ یک بار دیگر نشان داده شجاع رهبری سیاسی ایستاده تا به سوء استفاده از سیستم عدالت کیفری و افشای فاسد هیئت منصفه فرآیند شده است که اغلب مورد استفاده برای اهداف سیاسی — از indicting ضد برده داری فعالان به اعضای حزب پلنگ سیاه — و در حال حاضر در برابر زندانی سیاسی جولیان آسانژ برای اینکه یک ویرایشگر و ناشر گفت که حقیقت را در مورد ما جنایات جنگی و نقض قوانین بین المللی و چه سیاست خارجی آمریکا تحت سلطه منافع شرکت های بزرگ.

منینگ همچنین نشان داده بزرگ شجاعت در پیشبرد ترانس حقوق. در حالی که زندانی در Fort Leavenworth, Kansas او مبارزه برای حق خود به درمان است. او همچنین در تلاش برای راست او برگزار می شود در زندان زنان در اسکندریه. او به صراحت در مورد ترانس شده است الهام بخش به دیگران است. به عنوان Lexi McMenamin نوشت: “یکی از شش ترانس آمریکایی — و یکی دو سیاه, ترانس آمریکایی ها شده اند به زندان با توجه به Lambda Legal. زندانی اطلاعرسانی صورت سطوح بالاتری از خشونت و تجربه نرخ بالاتر از تجاوز و حمله جنسی. با توجه به مرکز ملی نما برابری, ترانس مردم ‘ده بار به احتمال زیاد به تجاوز جنسی توسط خود زندانیان دیگر و پنج بار به احتمال زیاد به تجاوز جنسی توسط کارکنان.'”

بی عدالتی علیه منینگ همچنان ادامه دارد. منینگ وکلای پی به جریمه های اعمال شده توسط قاضی Trenga خالی. منینگ با آن مواجه است بیش از $256,000 جریمه شده اند که جمع آوری در یک نرخ از 1 ، 000 $در روز. دادگاه در سمت چپ آن جریمه در محل.

اینجا کلیک کنید برای کمک به پرسپولیس GOFUNDME به پوشش جریمه.

به حبس از منینگ بود نقض قانون ایالات متحده به عنوان قدرت به زندانی کردن یک سرکش شاهد بود مورد آزار قرار گرفته توسط قاضی Trenga. Nils sd times به گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره شکنجه و سایر رفتارها یا مجازات نوشت که منینگ را حبس نقض قوانین بین المللی با تمرکز بر ممنوعیت شکنجه. در حالی که ما خوشحال منینگ منتشر شده او باید نه در خدمت هر زمان در زندان و جریمه در برابر او باید خالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>